nasiona marihuany

Prośba o SR Pakistan Ryder WOS

Wyszukiwarka Forumowa:

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
proszę cię bardzo paliłem to w zimie, uprawa kokos. Rosną dosyć nierówno, najwyższy był do połowy boxa (180cm) z donicą. Ciężko się ją suszy bo topy są zbite i mocno podchodzą wodą, jak ściśniesz topa to go nie odkleisz od ręki :). Palenie jak typowa hybryda dosyć mocne i siada na ciało, oczy. Dym jest bardzo gęsty i mozna by pokusić się o zrobienie z tego haszu. To co zebrałem z dłoni i z dna słoika po suszeniu paliło się świetnie nie gryzło tak mocno w gardło i zapach całkiem inny, słodki spoko. Sam susz nie pachnie specjalnie nawet po curringu czuć raczej dieslem niż jakieś tam drzewne nuty . Miałem problemy z nawożeniem bo okazuje się, że nie lubią pełnych dawek szybko pokazywały przenawożenie więc stosowałem 30% mniejsze zalecane i wtedy było ok. W ziemi mogą inaczej się zachowywać ze względu na lepsze buforowanie składników. Generalnie palenie mocne, da się tym upalić szybko nie dużymi ilościami ale jak szukasz jakiś smaczków to nie będziesz zachwycony. Na hasz może być za***ista pełno kryształków
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół