nasiona marihuany

Pierwszy raz chcę zrobić nasiona - własne.

Wyszukiwarka Forumowa:

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Witam wszystkich,
mam pytanie takie.

Chce sobie wyprodukować trochę pestek i do tego ma mi posłużyć sweet chees AUTO od sweet seeds. (nasionka z GF)
Feminizator już w drodze nasiona już wyszły i tu moje pytanie.
Męszczaka chce odchować w domu i mam do tego takie małe pudełeczko (po trzech sokach + szklanka), w którym będzie rósł.
IMG_4082.JPG

mam tam dwa te automaty teraz tyle, że jeden ten ładny jest świeżutki i czyściutki (na out, za tydzień) a drugi został jakiś tydzień temu przypalony przez lampę. Widać, że się podniósł i idzie dalej (wolno) aczkolwiek stres był.
IMG_4083.JPG

Właśnie tego chce psikać.
Ale żeby on mi tego pudełeczka nie przerósł będę go dalej stresował, np, FIMem. Chodzi mi tylko o pyłek.
A więc czy z takiej po stresowanej roślinki będę miał dobrej jakości pyłek?

Chodzi mi o to żeby potem te nasionka nie były jakieś chu**we...
Bo to chodzi o to żeby matka była dobra czy tak samo ojciec też ?!

medium to puszka po orzeszkach z dziurkami na dole a światełko to LED 16W 1600lm
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Moim zdaniem jeden czort, pyłek to pyłek. No i jak sie postarasz to zmieścisz się w tym pudełku. Chyba, że się spali :freak2:
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
No w tym pudełku musze sie zmieścić ale to auto jest :)
Tak to bym odrazu dał 12/12 i sie nie martwił.
Zastanawiam sie tylko czy z takiej zestresowanej Rośliny w pyłku nie pójdzie jakieś chujostwo dla potomstwa. Np bądźcie małe, przestraszone i nie dawajcie dużego plonu..

Wczesniej popaliło mi sadzonkę bo na zwykłej żarówce jechałem. Led pali dopiero z odległości pół cm i mniej.
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Dzięki za link cerber:)
Ogólnie teraz bede spokojny. Geny to geny, nie wpłyne na nie stresem. Tak tez czułem, bardziej mi chodziło o sam proces tworzenia sie jaj i potem pyłku z takiej rośliny, ale tez nie zamierzam sie martwić. Robię meszczaka bedzie draka :)
Sweet cheese od sweet seeds jest na bank warty rozmnożenia. Pozatym oprócz beeboka to oni chyba robią najlepsze automaty :)
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Elo pany mam tez pytanie odnosnie robienia sionek zalozmy ze mam boxa nr 1 i 2, w boxie nr 1 chce zrobic pestki Amnesi a w boxie nr 2 Skunk'a i tak czy jak boxy by byly w jednym pomieszczeniu to czy Amnesia moze zapylic skunki i na odwrot ? Oczywiscie wentylacja wszystko by bylo.Tylko wiadomo w boxach sa dziury na wpuszczanie powietrza do srodka.
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Elo pany mam tez pytanie odnosnie robienia sionek zalozmy ze mam boxa nr 1 i 2, w boxie nr 1 chce zrobic pestki Amnesi a w boxie nr 2 Skunk'a i tak czy jak boxy by byly w jednym pomieszczeniu to czy Amnesia moze zapylic skunki i na odwrot ? Oczywiscie wentylacja wszystko by bylo.Tylko wiadomo w boxach sa dziury na wpuszczanie powietrza do srodka.
U mnie zapyliło, chociaż nie mogę z całą pewnością stwierdzić czy np pyłek nie przedostał się na ubraniu czy dłoniach.
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
U mnie ten materiał na pyłek w MINIboksie wygląda teraz tak:

IMG_4245.JPG


IMG_4244.JPG


IMG_4242.JPG



Jakieś dwa czy trzy dni temu tak zmarniał... Podlałem z dolomitem mam nadzieję, że w tydzień wydobrzeje.
Wtedy już chyba zacznę pryskać feminizatorem.
Chociaż wstawię jeszcze foty i się upewnie u Was ;)

pozdro :)
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Faktycznie trochę wymęczony. Tak jak mówisz jak wydobrzeje, to opryski. One potrafią pokrzywić krzaka.
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Już po opryskach, parę zdjęć wstawiam.
Myślę, że maks miesiąc i pyłek będzie gotowy :)



IMG_4339.JPG


IMG_4336.JPG


IMG_4334.JPG


IMG_4331.JPG


IMG_4330.JPG




Wstawię jeszcze zdjęcie z dworu - AutoBlueberry. Czy to nie przypomina trochę jajec?


IMG_4360.JPG


IMG_4359.JPG


IMG_4358.JPG
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
No to uspokoiłeś mnie. Ten automat blueberry jest fhuj szybki! Mam np jeszcze w tym samym miejscu neville auto haze i ma juz ponad dwa miesiące a jeszcze nie zawiązał topów tylko białe wlochy ma aby...
 

WutekaSmoker

Member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
9
Buchów
0
skoro ma włoski to raczej nie męskie. no chyba że herma zresztą nic na tych fotkach nie widac
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
UWAGA UWAGA


Czy tu z kolei widać jajca?


IMG_4411.JPG


IMG_4410.JPG


IMG_4413.JPG


IMG_4412.JPG




to jest sweet cheese auto od sweet seeds i mam dwie te roslinki w takim malym spocie i tylko one wygladaja tak dziwnie, czy to pohermilo?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół