nasiona marihuany

Pierwszy raz chcę zrobić nasiona - własne.

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
kupny silver spray zadziałał na in ale na outdoor nic a nic

ten z growszopów? jak kupowałem to mi go z lodówki podali, zrobiłem jeden oprysk na out z ciekawości - ale też wątpię w efekty,
typ mówił, że mam to w lodówce trzymać, się za***ałem stał od jesieni do gdzieś 3 przymrozków w szafce na balkonie, jak się ogarnąłem to wyciągnąłem "kostkę" lodu i od tej pory w chacie, pewnie nie zadziała..

że nie mam ani czasu ani chęci zak***iać po wodę demineralizowaną to mam zamiar dziś w tym czymś puścić prąd po kawałku srebra,
kombinował ktoś tak - mam ten sklepowy preparat, chcę do tego dać jeszcze trochę CS i jak odkopie w piwni to jakiś stary medyczny azotan :sunny: - pytam czy wybuchnie albo odstraszy wampiry od spota :yeahh:
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Siema
Męskiego już ściąłem jakieś 10dni temu. Wysuszyłem tak jak ściąłem i zaniosłem na spota, palcami rozgniotlem, pyłek poleciał - zapylilem, chyba ;)

Ile czasu musi minąć żebym wiedział że nasionka są gotowe i mogę ścinać?
Pytam bo nie mogę chodzić codziennie ani nawet często na spota i planuje jeszcze dwie wizyty.
Dzisiaj żeby podlać ostatni raz florovit+ PK i drugi raz na scinke.
Nasiona będę dopiero na bursztynowych trichmach gotowe? Czy nie ma jakiejś zasady i raczej indywidualna sprawa?

Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Beda gotowe po 4 tygodniach, ale mozesz potrzymac dluzej.
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Beda gotowe po 4 tygodniach, ale mozesz potrzymac dluzej.

a powiedz jeszcze czy jak za te +- 4 tyg pojde na scinke to powinienem widziec ze sa jakies pestki w topach czy raczej tego nie bedzie widac na pierwszy rzut oka?
boje sie plesni jak cholera i dluzej niz 4 tyg od zapylenia na bank nie przetrzymam...
a dzisiaj bylem i jest juz obiecujaco :)

IMG_0063.JPG


IMG_0062.JPG


IMG_0059.JPG


IMG_0057.JPG



Fotki jak zwykle kazda w inna strone, niech je ch*j strzeli... ;)
nie umiem ich przekrecac, nawet jak je obroce w windowsie tutaj i tak sa krzywe...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bedzie widac. Calyxy sie pootwieraja i w srodku bedzie nasiono. Im dluzej je zostawisz na krzaku, tym dluzej potem mozesz przechowywac.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
ten z growszopów? jak kupowałem to mi go z lodówki podali, zrobiłem jeden oprysk na out z ciekawości - ale też wątpię w efekty,
typ mówił, że mam to w lodówce trzymać, się za***ałem stał od jesieni do gdzieś 3 przymrozków w szafce na balkonie, jak się ogarnąłem to wyciągnąłem "kostkę" lodu i od tej pory w chacie, pewnie nie zadziała..

że nie mam ani czasu ani chęci zak***iać po wodę demineralizowaną to mam zamiar dziś w tym czymś puścić prąd po kawałku srebra,
kombinował ktoś tak - mam ten sklepowy preparat, chcę do tego dać jeszcze trochę CS i jak odkopie w piwni to jakiś stary medyczny azotan :sunny: - pytam czy wybuchnie albo odstraszy wampiry od spota :yeahh:

Lols to mi on leżał w szafce rok czasu i działa :)
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
siema. a ma ktos fotki jak wygladaja rozwijajace sie nasionka? i jak dlugo trwa ich formowanie?
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
no no.. ale jak wyglada zapylony paczek i po jakim czasie mozna stwierdzic ze zapylenie sie udalo..
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Po 2 tygodniach.
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
2,3 tygodnie ni ładnie widać jak się formują.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zależy jaki duży krzak i ile pyłku ale coś około kilkuset powinno być...
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
a mam takie pytanie kiedy nanosić pyłek na żeńską roślinę ? jak dopiero zaczyna formować topy czy jak już będą trochę większe???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół