nasiona marihuany

[AF] [FEM] Delahaze, Lucid Bold, Viking AK 47, Sugar Gom, Red Poison X TD

Wyszukiwarka Forumowa:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Fajnie, a te fantazyjne zdjęcia najlepsze hehe. Red poison wygląda i kwitnie jak typowa sativka, dobrze, że ma dużo ognisk kwiatów, więc palonka będzie, zresztą sporo masz krzaczków ten Ak viking świetnie wygląda w fantazyjnym ujęciu. :crazy:
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Aktualizacja dzień 60 [bez zdjęć]
Jako że nie minęło dużo czasu od ostatnich zdjęć niewiele się zmieniło. Wykorzystałem nawozy od ATA Organic.
Na 5 litrów wody dałem:
Bloom-C 12 ml,
Flower-C 15 ml,
Bio-Bloombastic 2 ml
Flavor 2,5 ml.
Równierz zrobiłem oprysk z Flavoru na 0,5l 0,5ml.
Wszystko to dałem na 3 moich podopiecznych.
Do ogrodu z paradise jako że kwiatów jeszcze nie widać dałem gnojówki o mocniejszym niż normalnie stężeniu nie wiem ile bo na oko, podlałem 2,5l na 2 krzaki, mam nadzieje że jeszcze wybujają i wystarczy im na chwile bo nie będę narazie do nich zglądał
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Ok jeszcze raz. Aktualizacja dzień 71 Sprawdziłem czy nie ma pleśni, niestety, zauważyłem małe ognisko pleśni na bebook to wyciąłem i zutylizowałem, Wziąłem go jeszcze na testy i faza bardzo przyjemna, długa i nawet miejscami śmieszna :D Podlałem wszystko mimo iż pogoda była ostatnio deszczowa ale papu jest potrzebne, użyłem nawozów od Ata Bio więc wszystko będzie czyste i mam nadzieje grube.Czekam aż paradaisy zaczną w ogołe kwitnąć bo jak narazie spokojnie rosną.
poniżej zdjecia bo nie pamietam co wczesniej pisałem przed skasowaniem posta:
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Na afy to juz chyba pora :) Ten moj maly krępy, blisko ziemi to latwiej chyta plecha.Fajnie ze efekt sie podoba :)
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Aktualizacja dzięń 77.Na oko. Pora się zastanowić nad ścieciem planowo miało byc za niecałe 2 tygodnie ale to zdecydowanie za długo, niestety. Sugara Gom wzięła pleśń szara, nie jest to jakoś tragicznie ale jednak, jest ubity, mały warunki sprzyjające rozwojowi pleśni. Teraz tak musicie mi doradzić co zrobić czy ciąć wszystko z tych trzech co będą zdjecia czy poczekać. Ja bym zrobił tak że sugara bym ściął i go wysuszył w miare ekspresowo. Jako że reszcie sie nic nie dzieje to można by poczekać aż jeszcze troche porosną. Obawiam sie zakażenia jak bede suszył. Viking i red poison znoszą ostatnią wilgoć znosnie. Do mojego ogrodu paradais nawet sie nie udawałem gdyż podczas podróży na spota spotkała mnie burza deszcz wiec sie nie zapuszczałem dalej, piorytetem było dowiedzenia sie co sie dzieje z Sugar Gom. No i wiem trzeba działać. Teraz zdjęcia: Widać już że liscie zółkną. Wszystko Red Poison Sugar Gom https://www.forum.haszysz.com/images/smilies/sick.gif Viking NIestety nie robiłem z bliska gdzyż zaczą padać deszcz.
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Dzień 80 Kosa.:harvest:
Stało się.
Pierwsza podopieczna, chorowita, została stracona. Pleśń okazała się zabójcą. Nie ma tego złego, wczesniej sobie wysuszę.
Po wstępnej diagnozie stwierdzam że mimo plechy nie jest najgorzej, widziałem gorsze przypadki. Po wysuszeniu wstepnie nadaje sie do wagi lekkiej. Nawet atletyka, co nie zmienia faktu że się ciesze. Mogło być gorzej.
Wyszło 25g suchego paleniska. NIe licząc odciętych stref gdzie była pleśń. Tak więc zapraszam do oglądania skromnej galeri.
Oczywiście to nie koniec przygody, to dopiero początek :D
Sugar Gom witaj Z bliska Korona Syf, płacz, zniszczenie A tak wygląda bez liści W blasku za***istości Całość To Sugar Gom od Bebooka mam z głowy
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Szybka aktualizacja. Dzień 82. Ciąć czy czekac jeszcze chwile, oto pytanie. Wydajawać by sie moglo ze to juz nie ma sensu a mimo to dalej bym chciał chodować :D Na szczęscie mam Delahaze i Lucid Bold które mają już ponad 150 cm Kawał rośliny który jak na złość nie chce zacząć kwitnąć. Mam nadzieje że sie wyrobi. Podlałem samą wodą Vikinga i Red Poisona,Viking jest bardzo żywiczny natomiast Paradise spryskałem roztworem z alga-c i podlałem bloom-c 3ml na litr grow-c 5ml na litr i alga-c 3ml na każdy litr. Mam nadzieje że moje starania nie pójda na marne. Do następnego i z fartem. Galeria: red poison x TD Viking AK Jesień Red poison ma bardzo fajne czerwone topy, szkoda ze mało ich jest Art Jeszcze vikingowi Przypominają mi palmy Lucid Bold z góry Delahaze Wielkość liści
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
daj im więcej azotu bo Ci wszystkie liście nie długo opadną
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Aktualizacja Dzień chyba 88.
Kosa szczytów itp.
Postanowiłem uciąć najpierw szczyty a tydzień później resztę. Nie wiem ile na tym ugrałem ale może coś zawsze. Krzaki już wysuszone i zapakowane do słoików. Wyszło tak w miarę jeśli chodzi o automaty. Swoje pleśń zrobiła musiałem wyj***ć jakieś 14 g plechy. Inną część ta która była blisko pleśni dałem osobno i jest tego jakoś 10g.
Z AK vikinga wyszło najwięcej 38g czystego zdrowego palenia, a z Red poison x Think Diferent 25g.

Spróbowałem tego poisona, no ale za wcześnie jeszcze by opisać dokładnie przeżycia, musze popróbować więcej.
Po tym jak po tygodniu przerwy przychodzę na spota uciąć resztę Viking bardzo ładnie nabrał kolorów co zobaczycie na zdjęciach.

Aktualizacja 2 tydzień flo paradaisow :D niestety bez zdjęci, ostatnio jak byłem to zaczął kwitnąć teraz mamy jakiś 12 dzień. Ostatnio byłem tydzień temu więc nie wiem jak bardzo poszło do przodu :) Kupiłem na pleśń Agricolle Spray firmy Target Natural, taka zielona butelka, jest bez okresu karencji i ma zapobiegać chorobom grzybowym min. szarą pleśń. Myślicie że to dobry wybór? Miałem okazje spotkać jeszcze preparat Top Defence Bio Baby też zamierzam przetestować, ma zapobiegać stresowi roślin.
Zapraszam do oglądania, a jest tego troche



Szczyty










Paradaisy (Lucid Bold)

Delahaze













Z góry







Po ucięciu szczytów tydzień później


viking










Korzenie AK Viking


korzenie Red Poisona




Pielęgnacja i suszenie







Bonus, co to są za jajeczka?

 
C

Convictus

Guest
Wygląda jakby jakiś ptasznik zostawił tam swoje ślepia i sobie poszedł w piz*u xD
Do rzeczy, ten preparat co pisałeś co zapobiega stresowi to bardziej moim zdaniem nadaje się do przesadzania sadzonek :p teraz na ścinkę to do czego Ci to? Ale nie wiem, nie stosowałem, polegam tylko na tym co napisałeś:p
a na pleśń bez okresu karencji to może naturalny środek taki jak Polyversum? Nieważne, ważne, że zapobiega pleśni :p niemniej jednak pierwszy raz słyszę taką nazwę jak napisałeś :D Topsin, Miedzian, Amistar i jak jesteś bogaty to Polyversum <-- tego szukasz w pierwszej kolejności na plechę. Teraz to średnio Ci się opłaca cokolwiek kupować jak już masz jakieś coś do pryskania. Jednak jakby Cię naszło to mała buteleczka topsinu z której robi się 3litry roztworu do pryskania kosztuje 8zł w jednym centrum u mnie a 6zł w drugim centrum xD ale wyżena co, 2zł na 3ml buteleczce środka :p
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ładnie dotrzymałeś te automaty - niezwykle napuchnięte!

Naturalne środki na pleche są dobre w ostatnich dniach przed ścinką (choć czy one nie psują w jakiś sposób palenia, jeśli np. popryskamy dzień przed, to nie wiem... Na pewno są bio, czyli nie strujesz się nimi, nie ma chemi). Jednak, jeśli jeszcze daleko do ścinki (w tych sezonach), to najlepiej chemiczne środki typu topsin, amistar itp. bo są jednak o wiele bardziej skuteczne, tylko trzeba pamiętać o karencji.

Pozdro i z fartem! :yeahh:
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Aktualizacja Dzień 140

Długo nic nie było ale zdjęcia porobiłem z trzech wypraw, widać jak zaczynają kwitnąć, poźniej w środkowej fazie i obecni. Podziele to w miare by było jasne co i jak.
Zacznę od wiadomości że nie ma pleśni :D Miedzian 50 co tydzien pryskany, zdaje bardzo dobrze egzamin.
Najgorsze że nie wiem co robić jak bym chciał pryskać czymś na topy typu Flawor-c od Atami. Robiłem tak że najpierw pryskałem tym nawozem a później miedzianem. Mam nadzieje że dobrze to robie.

Dobra teraz zdjęcia: Jakiś miesiąc temu :






Lucid Bold z kolorowymi włoskami


Po lewej delahaze, po prawiej Lucid bold


Kolejne tygodnie tak wygladały


Lucid Bold




Delahaze

Lucid Bold





Aktualnie to tak wygląda, Jak myślicie kiedy ścinka?




Delahaze bardziej jest fioletowy










Taka pogoda chwile była :D






 

kosiarz umysłów

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
91
Buchów
0
Do ścinki bliżej niż dalej, tylko nie zapomni posprzątać tych butelek! Zostaw miejscowe w takim stanie jakim ją zastałeś. Daj smoke raport z wcześniejszych automatów. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół