nasiona marihuany

Old Crow Out

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Średnio siusior, wytnij wpi**u ten las wokół bo je ograniczasz. Dam buszka na zachęte.

Jasne by lepiej było widać z góry hehe , podziękował ... gdybym się nie bał posadził bym na łące a tak wystarczy mi to co jest .
 
G

Guest

Guest
Krym napisz mi proszę lie lejesz tego biohujosa do oprysku?

10 ml na 5 l wody , ale teraz kupiłem florovit uniwersalny jest o niebo lepszy od biohujusa , bardziej stabilny taki powiedział bym masłowy gładki i ładnie pachnie jak nie masz jeszcze biohujusa to kup florovit uniwersalny :) , dawki takie same 10 mm na 5 l .
 
C

Convictus

Guest
Heh :D 10ml biohumusa na 5l? Ale to Ty mówisz o tym nieorganicznym nie :D? Florovit jest fajny, potwierdzam, sam używałem :p
 
G

Guest

Guest
Heh :D 10ml biohumusa na 5l? Ale to Ty mówisz o tym nieorganicznym nie :D? Florovit jest fajny, potwierdzam, sam używałem :p

A jak myślałeś ze jaki , zresztą mineralny to też nic wielkiego 10 ml na 5 L wody to norma na oprysk , chyba ze żyjesz w innym wymiarze ehehhehehe .
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
10 ml na 5 litrów to jest ffchuj za mało :D Średnia dawka to 5 nakretek na 5 l wody takze lej wiecej i tak w minimalnych proporcjach nie ma mowy o przelaniu.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Przy oprysku dolistnym używa się właśnie stężeń nawozów ~0,5%. 10ml na 5l daje 0,2%. Lepiej mniej niż popalić jak amatorzy których tu na forum nie brakuje.
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
kiedys zostala mi butelka biohumusa (organicznego) i podlalem czystym nierozcienczonym z ciekawosci jednego planta ktory i tak byl na odstrzal (nic sie mu nie stalo ) wiec wydaje mi sie ze mozna go uzywac w duzych ilosciach (ja raczej uzywam mineralnych )
 
G

Guest

Guest
10 ml na 5 litrów to jest ffchuj za mało :D Średnia dawka to 5 nakretek na 5 l wody takze lej wiecej i tak w minimalnych proporcjach nie ma mowy o przelaniu.
Nawozem naturalnym jak florovit można lac 50/50 % i nie przelejesz :).
Przy oprysku dolistnym używa się właśnie stężeń nawozów ~0,5%. 10ml na 5l daje 0,2%. Lepiej mniej niż popalić jak amatorzy których tu na forum nie brakuje.
Co racja to racja :) . Po za tym mam podsypane w ch*j nawozów a oprysk by samego Tytanitu ni e lać dodaje florovit obecnie , lepiej przyswaja roslina coś organicznego ;), prawde powiedziwaszy eje na oko florovit :).
kiedys zostala mi butelka biohumusa (organicznego) i podlalem czystym nierozcienczonym z ciekawosci jednego planta ktory i tak byl na odstrzal (nic sie mu nie stalo ) wiec wydaje mi sie ze mozna go uzywac w duzych ilosciach (ja raczej uzywam mineralnych )

Miałeś farta :)
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Mi chodziło o biohumus. Minimalne proporcje to jeszcze do 20+ nakrętek, haha :D
A jeżeli chodzi o florovit w dawkach 50/50 to jeszcze ujdzie gorzej seta jak wejdzie.
 
G

Guest

Guest
Mi chodziło o biohumus. Minimalne proporcje to jeszcze do 20+ nakrętek, haha :D
A jeżeli chodzi o florovit w dawkach 50/50 to jeszcze ujdzie gorzej seta jak wejdzie.

Jak seta 50/50 to 2,5 l florovitu i 2,5 l wody heheheh , na raz panie :)
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Jak seta 50/50 to 2,5 l florovitu i 2,5 l wody heheheh , na raz panie :)

Napisałem, gorzej jak seta wejdzie. :D Chodziło mi o to, że 100% nawozu na 2,5 litra czyli 100/50. Zależy też jakie opakowanie flovorit'a.
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Pany lepiej dać mniej nawozu a częściej niż raz a dużą dawkę bo wtedy blokuję się rosliny.
Krym jakie nawozy dasz na flo?
 
F

fazogastor

Guest
Maria nielubi gwałtownych zmian EC, dlatego lepiej stale nawożenie w podobnym natężeniu EC i zmieniać je stopniowo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół