nasiona marihuany

Old Crow Out

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Odmiana to Purple #1 od DP , króliki zajace itp odpadają bo wiem ze jest niedaleko nora lisa , więc prawdopodobnie są to małe liski bawiace sie na polanie spotowej :) .
 
G

Guest

Guest
Siema na spocie jest piękny progres po opryskach z Tytanitu Tera grow i biohujusa :)

Za tydzień będą się nadawały na LST , w sumie już są gotowe ale poczekam jeszcze na wzrost .

Dość pitolenia bo nie o to tu chodzi hehehhe

Dosadziłem jeszcze 17 krzaków w miejsce tych które mi ostatnio wypadły z mojej winy :) 14 twilightów i 3 purple 1 od DP.​























Z fartem dranie <rotfl> !!!
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
KrymTwoje sledzie lepiej owlosione:):) pzdr jedziesz dalej...
 
G

Guest

Guest
Witam dziś z ranca zrobiłem LST na większosci panienek , kilka zostawiłem tylko po FIM,ie niech rosną w górę , spot się zagęścił strasznie a co dopiero po lST będzie hmmmmmmmmmmm :) .
Podlałem też Twilighty i purple 1 są na razie małe ale po południu popadało to ruszą z kopyta , oprysków nie robiłem bo woda poszła na maluchy heheh .

Teraz fotki i jedziem :)

















No i w***ał sie przędzior w dupke :)















Z fartem dranie :crazy: !!!
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Też mi się własnie przędziorek pojawił, nie na wszystkich plantach na szczęście. Tak że jutro zapie****am do ogrodniczego po aphisol i pryskam.

Wygląda kozacko, fajne zdrowe z dobrą ręką growera <joint>

4 zdjęcie od góry - robiłeś topping ? :spalony:
Pozdrawiam !
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
git majonez Krym ale taki stary wyga i nie wie ze lst najkorzystniej wychodzi przy naginaniu roślin w stronę północną ?;)
 
K

kotmichau

Guest
Jak masz możliwość i chęc to daj im więcej słońca , bo widać że są spore odstępy między piętrami , mimo wszystko ładnee planty.
 

5KołoZapasowe

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
101
Buchów
0
O co chodzi z tą stroną północną? Przeglądam forum już chyba będzie 3 rok i jakoś nie pamiętam żeby ludzie pisali że lst to na stronę północna. W tym roku widze że pełno ludzi pisze na ten temat. Ktoś pie****nął jakąś głupote i teraz tak piszecie dla jaj czy to na prawde ma znaczenie ? <joint> Planty za***iste...ale zastanawia mnie jedno: Wygrąłeś jakiś bon z konkursu i wybrałeś te pestki? Niby out sponsorowany ale 80 pestek? :zombi: :freak2:
 
G

Guest

Guest
Jak masz możliwość i chęc to daj im więcej słońca , bo widać że są spore odstępy między piętrami , mimo wszystko ładnee planty.
Mam wyciać las w około ? nie da sie ze względów bezpieczenstwa i ochrony środowiska :) . Dlatego właśnie stosuje się lST by to zniwelować i osiagnąć cel tak czy srak :) .
O co chodzi z tą stroną północną? Przeglądam forum już chyba będzie 3 rok i jakoś nie pamiętam żeby ludzie pisali że lst to na stronę północna. W tym roku widze że pełno ludzi pisze na ten temat. Ktoś pie****nął jakąś głupote i teraz tak piszecie dla jaj czy to na prawde ma znaczenie ? <joint> Planty za***iste...ale zastanawia mnie jedno: Wygrąłeś jakiś bon z konkursu i wybrałeś te pestki? Niby out sponsorowany ale 80 pestek? :zombi: :freak2:

Też tak myślę heheh , że to jeden ch*j w którą strone jest LST :) .
 

Mik3Y

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2016
Postów
63
Buchów
0
ładne roślinki :p z niecierplowością oczekuje upów Powodzonka miłego dochowania roślinek :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół