nasiona marihuany

Old Crow Out

Wyszukiwarka Forumowa:

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
A co Ty sugerujesz że każdy out musi być ogrodzony? Wystarczą gęste zarośla wokół spota i powinno być ok. Ogrodzenie rzuca się w oczy i prowokuje problemy gościu.

Nitrofit gościu, cóż się tak spinasz?:) toż już zapytać o jedną z podstaw do sukcesu nie wolno?:) Odnośnie samego ogrodzenia - sztuka jest tak zbudować ogrodzenie aby w oczy się nie rzucało.
...i nie sugeruje tylko zwyczajnie pytam, bo jestem właśnie w trakcie budowy owego "płotu" gdyż w mych terenach bez tegoż zabezpieczenia nic by nie przetrwało.
 
G

Guest

Guest
Nitrofit gościu, cóż się tak spinasz?:) toż już zapytać o jedną z podstaw do sukcesu nie wolno?:) Odnośnie samego ogrodzenia - sztuka jest tak zbudować ogrodzenie aby w oczy się nie rzucało.
...i nie sugeruje tylko zwyczajnie pytam, bo jestem właśnie w trakcie budowy owego "płotu" gdyż w mych terenach bez tegoż zabezpieczenia nic by nie przetrwało.

Nie róbcie mi tu spamu , ogrodzenie jest nie dosłownie tylko podwójna palisada z wyciętych krzaków galęzi itp , luz pany .
 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
Znow fotorelka jakiegos leszczaa .Jak zwykle lipa brzydko jednym słowem ***nięcie z wielką ch*j...ą. <lol2>
 
C

Convictus

Guest
80 femek, chojny ten sponsor :D :D gdzieś tam mi się o oczy obiło, że popiół zakwasza glebę, prawda to? Bo mam dostęp do tego nawozu w formie nieograniczonej dla moich potrzeb dlatego ta informacja będzie mi niezmiernie przydatna :D
 
G

Guest

Guest
Witą :) pojawił się progres i to całkiem ładny jak na taka susze , dostały oprysk z tytanitu i biohujusa , i prawie wszystkie fima, no i jeszcze coś mi buszuje na spocie znów złamało jednego ładnego krzaka podejrzewam ze to lisy , na to zostawiłem oszczaną szmatę powinno zadziałac jak ostatnio jeśli nie to dam jakiś oprysk specjalistyczny na dziką zwierzyne bo mnie wk***iają te liski :) .
to na razie tyle ,
CDN.






















Z fartem dranie !
:crazy:
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Dobrze idą! Moje susza bardziej dotknęła trochę ale się wygrzebią. Z fartem i zapraszam ;)
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Jedziesz z tematem kryMinalisto i oby się to nie skończyło kryminalnym outem :p

Ładne ksiaciory :)
Powodzenia
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Lecisz Krym.
Powiesz kilka słów o poprzednim oucie? Zebrałeś z samopasów narkotyki jakieś? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół