nasiona marihuany

polska-zielona.pl opinie

Wyszukiwarka Forumowa:

bodzioszajs

New member
Rejestracja
Maj 17, 2016
Postów
1
Buchów
0
Witam, czy ktoś zamawiał kiedyś z tego sklepu? Kumpel zamowil w czwartek kasa przelana i jak narazie zero kontaktu, widziałem, że regulamin zerżnięty z taniesianie.pl, więc moim zdaniem oszuści. Miał ktoś jakieś doświadczenia z nimi? Jeden nr. telefonu podany przez nich nie istnieje a drugiego nikt nie odbiera, ogólnie chyba ściema sklep.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Nie mialem doswiadczenia bo nie zamawiam od podejrzanych sklepow, nazwa mnie najbardziej odstraszyla. Byc moze jest to nowy sklep bo nie znalazlem opini na jego temat. Zycze Twojemu koledze zeby doszly mu te pestki, ale niech lepiej przygotuje sie na najgorsze. Jeszcze notka ze oferuja najbezpieczniejsza wysylke;D a i jeszcze cos, zly dzial wybrales skoro nie masz pewnosci ze to oszuci. Moze byc tak ze paczka dojdzie a Ty przez zamieszczenie nazwy sklepu w dziale"oszusci" mozesz mu zaszkodzic...
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ludzie to sie nigdy nie nauczą... 3zł taniej i biore z c#uj wie czego.
No chyba, ze to super ekstra sklep to przepraszam.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
a i jeszcze cos, zly dzial wybrales skoro nie masz pewnosci ze to oszuci. Moze byc tak ze paczka dojdzie a Ty przez zamieszczenie nazwy sklepu w dziale"oszusci" mozesz mu zaszkodzic...

Jak ktos podaje numer telefonu ktory nie istnieje to na wstepie jest oszustem nie mowiac juz o straconych pieniadzach z kieszonkowego ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wydymali go.
 
U

Usunięty 58869

Guest
Witam, czy ktoś zamawiał kiedyś z tego sklepu? Kumpel zamowil w czwartek kasa przelana i jak narazie zero kontaktu, widziałem, że regulamin zerżnięty z taniesianie.pl, więc moim zdaniem oszuści. Miał ktoś jakieś doświadczenia z nimi? Jeden nr. telefonu podany przez nich nie istnieje a drugiego nikt nie odbiera, ogólnie chyba ściema sklep.

powinna być opcja w banku stornować przelew do ileś tam dni.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
nie wszystkie banki to oferują a część chce za to cash jako dodatkowa opcja, jednakże możesz napisać pismo do banku wzór na necie i nie powinno być problemów. Jest info co potrzebujesz do takiej operacji.
 
D

Doppelgänger

Guest
nie wszystkie banki to oferują a część chce za to cash jako dodatkowa opcja, jednakże możesz napisać pismo do banku wzór na necie i nie powinno być problemów. Jest info co potrzebujesz do takiej operacji.


chrabąszczowo, dn xx.xx.xxx,

szanowny prezesie banku, zamawiałem nasiona narkotyków i sklep mnie wykantował.
w celu kolekcjonerskim rzecz jasna.
rządam danych sklepu.

tak sobie to pismo wyobrażasz?

btw, w jakimś filmie, chyba w lock stock and two smokin barrels był też taki plan:

sprzedawać coś, adres zwrotny sklepu z zabawkami dla pedałów i w razie co psychologiczne obmyślenie, że nikt nie będzie reklamował, po co ma listonosz wiedzieć czy coś takiego..
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jest podany adres w Bielsku-Białej, Teodora Tomasza Jeża 11, jedź tam i kłóć się z nimi.

to tu w tym pięknym budynku https://www.google.co.uk/maps/place...1e73caf9b804126!8m2!3d49.8285163!4d19.0565221

:lol3:

A propos telefonów, na ich stronie jest jeden 690951646 a ten drugi to numer NIP.

Firma "Sklep wielobranżowy Patla Bogusława" istnieje rzeczywiście i ma ten nr NIP ale jest w Jaworznie. Ktoś sobie pożyczył cudze dane.

Konto 66 1050 1302 1000 0092 1339 7426 pewnie jest na słupa.

Złożyłem właśnie zamówienie i przede mną było już 18 osób! Ciekawe ile zarobią zanim im ktoś zamknie tę stronę.
 

Deenka

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2016
Postów
94
Buchów
0
Dlaczego usuneliscie moj post w tym watku? Bo byl pozytywny???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół