nasiona marihuany

[AF]AK47XL[3xCFL32w][41x31x53]PierwszaUprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
co najwazniejsze w biobuzz ze ciezkopzedawkowac a tu tkwi najczesciej poblem i zapowiadasie ze to owniez moze byc Twoj poblem. Na 2 tyg powinienes im dac spokoj z odzywkami tymbadziej ze podana na opakowaniu ilosc czestopoducentpodaje dla 1000w hps i zdowej rosliny. Ty masz swiatlo slabsze i waunki liche to dawke powinienes bac 1:10 min tego co zaleca poducent (moze delikatnie wiecej)
jak bedziesz juz przerzucal na flo to postaraj sie o 2x swiatla tego co masz tylko 12/12 bo to co masz to malutko ale na weg pierwszy raz itd. zobaczysz co wyjdzie.

moja klawiatura zaczela sie faflunic i nie wypowiada er (musze wklejac albo z laski zaskoczy)

Po co mu dwa razy wiecej swiatla. Przejrzyj sobie moja fotorelke pod jedna tylko żarówką. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?115193-32W-0-08m2-Blue-Dream-Auto-od-HSO/page4
 

krzy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
71
Buchów
0
znalazłem źródło mojego problemu ... kupiłem sobie z czystej ciekawości dzisiaj Płyn helliga i okazuje się że ziemia która dałem pod rośline mimo że na opakowaniu jest napisane 6-6,5ph po zbadaniu płynem pokazało 8+ PH :O Typ z osiedlowego dostał już z***e że sprzedaje gówno a ja też mądrze nie zrobiłem kupując uniwersala z osiedlowego... kupiłem nową ziemie z nawozami startowymi npk14-16-18 o ph 6+ ( sprawdzone ) i ide przesadzić dzidzie , mam nadzieje że większej krzywdy jej nie zrobie a w razie czego to juz leci bublebum af fem + wymieniam jedną swietlówke z 23w>1490lumen na spiralną 24w>1600lumen Pozdro !<peace>

Edit: właśnie przesadziłem rośline w małą doniczke gdyż podczas wymiany ziemi okazało się że korzeń praktycznie mało co się rozrósł co prawda korzeń główny po tym moim ***aniu się zregenerował i odbił ale urusł do długości max 10cm i delikatnie puścił minimalnie korzenie boczne także teraz został wsadzony na tydzien do ucietej butelki 500ml więc myśle ze ma teraz jakieś 350-400ml ziemi podlałem wodą mineralną ze sklepu ... co prawda spisuje dzidzie na straty bo te fanaberie napewno ją wykończyły i czekam na nową pestke ale może coś się jeszcze wydarzy ... kolejne zdjęcia za tydzień gdyż marnie to wyszło no ale jak nie uschnie to zostawie :scared-and-sweating:scared-and-sweating:scared-and-sweating
 
Ostatnia edycja:
A

amator19

Guest
Tak jak mówisz poczekaj, daj jej czasu trochę, ja przy afghan kushach jak przesadzałem dosłownie słyszałem jak korzenie pękają, ale że poszła na garden to mówię zostawię ją może coś z tego będzie, no i co? Po około tygodniu korzenie wychodziły spodem jak szalone a roślina zaczęła rosnąć po tym jak stanęła na jakiś czas.
 

krzy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
71
Buchów
0
Właśnie dzisiaj zaobserwowałem że coś tam sie ruszyło do wczoraj roślina stała jak na ostatnim zdjęciu a dzisiaj od rana do teraz najnowsze listki które dopiero wychodzą można powiedzieć "rosną w oczach" od przełożenia do butelki rosline podlewałem dopiero raz i to bardzo małą ilością wody poszlo jakieś 60ml codzien sprawdzam ph ziemi i trzyma na 6-7ph do tego nowe mieszkanko już czeka


łącznie około 4.5k lumenów i będą rosły w nim dwie panny ;) <peace><peace><peace>
 

krzy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
71
Buchów
0
Siema ... Ocipiałem ludzie... jak pisałem dwa posty wcześniej wszystko przesadziłem mojego karła w buteleczke po wodzie pierwsze i drugie listki po wsześniejszej traumie usłchy całkiem to je wy***ałem i tak sobie dzidzia rosła bez problemowo w ziemi o ph6-6.5 podlewana wodą sklepową mineralną o ph 6.5-7 (mierzone) bez żadnych dodatkow bez nawozów w 30 stopniach i 35-45 wilgoci... po stresie zaczeła coś tam rosnąc stała kilka dni a dokładnie jakies 4-5 ale zauważyłem ze sie ruszyła . Dzisiaj rano zaglądam wszystko git zieloniutka nie pozawijana myśle sobie FAJNIE z 3-4g może jeszcze z niej bedzie jak odbije ten tydzień-dwa przed FLO jeszcze podrośnie . 10 minuyt temu mysle sobie - podolewam wody w kubeczki i tacki. otwieram boxa a tam ...

i już kurde nie wiem nie ogarniam totalnie co to sie robi . ziemia dobra woda dobra oświetlenie dobre warunki git a ona dalej coś odpie****a ... Ktoś coś o co to ku**a chodzi -.- ?????
 

krzy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
71
Buchów
0
niestety plant na śmietnik . pierwszy nie wyszedł następny będzie lepszy . sorry za zmarnowany czas na oglądanie niedługo bogatszy o nową wiedze startuje z nowym projektem ;) Pozdrawiam i do zobaczenia ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół