nasiona marihuany

Outdoorowy projekt by panicz89

  • Autor wątku Usunięty 24144
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
tzw smakowe bletki :p nic specialnego
 
U

Usunięty 24144

Guest
aa tam zawiesilo, rodzina sporo czasu zabiera juz czlowiek nie moze sobie pozwolic na ta niby chwile zebyc cos wrzucic czy napisac albo jakis frywolny lot;P. Co do bletek to spokojnie na allegro mozna je dostac choc osobiscie bardziej sobie cenie te na metry, jak je palisz to nie zostawiaja smaku jedynie na ustach pozostaje smak. Zmiotka i szufelka liscie zamiatalem i inne pozostalosci a wlasnie jak uwazacie co lepiej zrobic z opdpadu pylek czy moze olejek?
 

blahblah123

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2015
Postów
75
Buchów
0
aa tam zawiesilo, rodzina sporo czasu zabiera juz czlowiek nie moze sobie pozwolic na ta niby chwile zebyc cos wrzucic czy napisac albo jakis frywolny lot;P. Co do bletek to spokojnie na allegro mozna je dostac choc osobiscie bardziej sobie cenie te na metry, jak je palisz to nie zostawiaja smaku jedynie na ustach pozostaje smak. Zmiotka i szufelka liscie zamiatalem i inne pozostalosci a wlasnie jak uwazacie co lepiej zrobic z opdpadu pylek czy moze olejek?

Ja osobiscie polecam olejek, jesli masz jak go potem palic. Potrafi dzialac cuda <joint> Ale oczywiscie pylek jest latwiej zrobic, niz olejek, wiec to juz chyba jak Ci wygodniej.

A swoja droga ladna fotorelacja :D
 
C

Convictus

Guest
zależy co Ci bardziej podchodzi :D jeśli jesteś aktywnym palaczem to moim zdaniem nie będzie nic lepszego niż hash :D
Co do oleju nie posiadam informacji :(
 

blahblah123

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2015
Postów
75
Buchów
0
zależy co Ci bardziej podchodzi :D jeśli jesteś aktywnym palaczem to moim zdaniem nie będzie nic lepszego niż hash :D
Co do oleju nie posiadam informacji :(

Wlasnie jesli jest aktywnym palaczem to powinien zrobic olej, czy raczej ekstrakt, ktory jest o wiele wiele mocniejszy od ziola, czy hashu ;)
 
U

Usunięty 24144

Guest
Robiłem już ekstrakt za pomocą prostownicy i papieru do pieczenia, no i miałem problem z sciągnięciem go z papieru wiec skruszyłem trochę tematu i wytarłem wszystko co tam udało mi się wycisnąć, efekt był zadowalający bo bardziej się zrobiłem. W taki sposób nasz wyrób się spala się do końca czy jednak potrzebuje wyższej temp? Nie mam sprzęty do palenia olejku i z tego względu tez nie wiem czy robić w/w dziadostwo;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół