nasiona marihuany

Outdoorowy projekt by panicz89

  • Autor wątku Usunięty 24144
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 24144

Guest
witam, prezentuje wam moje panny w ktorych sklad wchodza
Nordic Kalashinkov Feminise nordenseeds
Sdognesia X CDG X HashKush Feminise Warr
Master Sativa x OrangeBud Feminise GGS
Passion#1 x Purple Power Feminise Orion
Sativa mass Feminise Orion
Geba przekopana z azofoska i dolomitem. Pestki wyszly z gleby jakos 10kwietnia kilka dni pozniej wrzucilem je do foliaka wlasnej kontrukcji ktorego zrobilem ze skrzynki na owoce i kilku desek no i streczu po jakims czasie musialem lekko podwyzszyc foliaka ale nei na dlugo bo korzenie zaczely wychodzic otworami ktore zrobilem w kubkach musialem je przesadzic do gleby. Sadzonki przetrwaly wszytskie przymrozki i zimne noce i maja sie calkiem dobrze wg mnie.






































lekkie naginanie









Moze jeszcze dojda automaty jak czas pozwoli, jezeli macie jakies pytania, sugestie smialo piszcie.
Pozdrawiam i z fartem Panowie i Panie.
 
C

chrabonszcz

Guest
dobry patent z tą kępą na środku, jak dasz krzajom lst to ni chu*a nie przykminią z powietrza
 
C

Convictus

Guest
poletko z zielonym bobkiem na środku fajnie wygląda :D. Powiem Ci, że sadzisz blisko siebie dość, ja też tak zrobiłem a mnie straszą tutaj ciągle bo posty piszą, że pleśń będzie łapać :< ciekawe. Bez amistaru i topsinu i tak się nie ma co ruszać :D
 
U

Usunięty 24144

Guest
Wiem, że blisko ale nie miałem czasu więcej kopać no i rozlokowałem tak jak widać. Z plecha mam co rok walkę, może tym razem da mi trochę odetchnąć i bez żadnego ogniska się obędzie no ale zobaczymy za kilka miesięcy co to będzie;). Oby do końca Panowie i Panie:)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
ale nei na dlugo bo korzenie zaczely wychodzic otworami ktore zrobilem w kubkach musialem je przesadzic do gleby.

Toż to norma że korzenie otworkami chcą wychodzić, wg. mnie nie należy się tym przejmować, gdyż taki korzeń czuje że po drugiej stronie otworka jest światło itd. i dalej nie przechodzi, gorzej jak się celowo otworki przysłoni np. czarnym workiem itp. wtedy sprawa się komplikuje... a odnośnie uszkodzenia końcówki korzenia, toż to niczym trening tj. w doniczkach airpot, gdzie oprócz samego lepszego dopływu powietrza, końcówki się uszkadzają przez owe dziurki i korzeń zostaje zmuszony przez hormony - się rozrastać na boki.

Odnośnie projektu - za***ioza, widziałem Twoje wcześniejsze projekty, także wiem że będzie grubo! :D
 
U

Usunięty 24144

Guest
Korzenie nie lubią światła dlatego są w ziemii a nie nad nią a uszkodzenie ich to niepotrzebny stres dla rośliny. Tez jestem dobrej myśli i oby było jak najgrubiej:). Pozdro!
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Bardzo ładne roślinki, lecz według mnie nie kładłbym ich tak. minimum 10ccm nad ziemią. Z resztą co ci będę mówił doprowadzisz je to sam zobaczysz jak plecha takie łapie.
 
U

Usunięty 24144

Guest
Yo, porobiłem dzisiaj trochę zdjęć:


Ta polamalem przy naginaniu ale zwiazalem moze sie zrosnie















Ta tez polamalem









tu jakis robal byl lakomy








Pozdro!
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
No ladnie ladnie Ci to idzie, wszystkie zdrowe i piekne :) Moja rada podsyp ziemia spotowa na wieszchu roslin to sie bardziej wtopi w otoczenie cala uprawa :)

pozdro i zasiadam.
 

Skunk#

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
132
Buchów
225
jestem tego samego zdania co przedmowca, bede zagladal , zapraszam do mnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół