nasiona marihuany

Spot 2k16 - Automaty

Wyszukiwarka Forumowa:

Buu434

Member
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
18
Buchów
0
Mój były spot został spalony, więc wybrałem się wczoraj na poszukiwanie nowego domu dla dziewczyny. Pierwsze miejsce w jakie uderzyłem był las, a konkretnie brzeg lasu. No i tak spacerując zobaczyłem dosyć ciekawą polane obrośniętą jeżynami i innego typu krzewami/drzewkami. Wszystko było by spoko tylko nie daleko tej polany jest ambona na drzewie, jakieś 600-700m od tej polany. Opłaca się ryzykować? Jak często leśniczy odwiedza taką ambone?

Zdjęcia:

Spot 1 ( teren strasznie podmokły. Można powiedzieć, że bagno )










Spot 2 ( Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie zaczynają się już pola uprawne ) :








Spot 3 (W jeżynach - chyba to są jeżyny :sunny:)




 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
1 i 2 wyglądają nawet spoko.
 

dubsko7

Member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
12
Buchów
0
ja niedoradze a jedynie powiem na co ja zwracam szczegolna uwage zdala od iglakow gdzie maslaki rosn a zdala od dzew gdzie moze sie pojawic grzybiaz zdala od jerzyn a otwarty teren z dala gdzie nie ma po co isc
 

Buu434

Member
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
18
Buchów
0
ja niedoradze a jedynie powiem na co ja zwracam szczegolna uwage zdala od iglakow gdzie maslaki rosn a zdala od dzew gdzie moze sie pojawic grzybiaz zdala od jerzyn a otwarty teren z dala gdzie nie ma po co isc


Żadnych iglaków w okolicy nie ma... Grzyby też tam raczej nie rosną... A jeśli chodzi o te jeżyny ( może to być dzika róża) to wątpię, że ktoś tam przychodziłby na szabry. Jedynie co mnie martwi to ta ambona nie daleko tych spotów, nie wyglądała na jakąś nową, ale sam fakt, że tam jest.
 
Ostatnia edycja:

dżudżu1

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
246
Buchów
0
daj kilka małych gałęzi na drabinę w ambonie, jesli ktoś bedzie tam właził napewno je wypieprzy. Wtedy zobaczysz czy ktoś się tam kręci.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
znalazlem na spocie dosc fajnym ambone czy to juz wyklucza moj spot? a spot od ambony 200metrow... a w druuga strone w srodku lasu tez znalazlem ambone ; / oplaca sie cos robic na tym terenie? a spot ku**a fajny 100% sloneczko
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Wszystkie 3 spoty są ok. Tylko nie sadz na środku ( poutykaj przy drzewach, krzewach ).
Staraj sie chodzić tam tylko jak trzeba, kirdy posadzisz marie (jak bedziesz to po pracuj tam trochę by dziewczynki miały slońce)
Powo
Pozdro
 

Biegnacy zKomoda

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2017
Postów
76
Buchów
0
a ja bym uwarzal z wlasnych doswiadczen wiem ze lesniczy i kusownicy nnie sa glupi a jak jest ambona to juz sam musisz wiedziec
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,073
Buchów
1
a ja bym uwarzal z wlasnych doswiadczen wiem ze lesniczy i kusownicy nnie sa glupi a jak jest ambona to juz sam musisz wiedziec

Jesteś opóźniony w rozwoju?Odkopali kotleta...Jak widać mało kto umie czytać...większośc woli pisać kocopoły w temacie z zeszłego roku...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół