nasiona marihuany

Kysztamysza i nowa nadzieja :p

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam na mojej pierwszej fotorelacji i mam nadzieje o ile czas pozwoli nie ostatniej :)

- rośliny - 4 pestki AK47 które dostałem w prezencie od znajomego .
- box* - Na vega będą w boxie o wymiarach 60x50x90 ( jutro sprawdze dokładnie ) tylko do czasu az zwolni się 2m szafa firmy Budda room czyli za jakieś 3 tyg.
- oświetlenie* - na początek CFL (mały box) w docelowym boxie jest 600W DUAL + ballast lumatek 400/600W
- medium
- 4 donice 11L , ziemia kupna w sklepie ogrodniczym wymieszana z perlitem
- wentylacja* - (update soon )
- nawozy - Bio-Grow,Top-Max,Bio-Bloom - zastosowanie zgodnie z harmonogramem producenta tak na obecną chwilę :)
- odmianę - wywaliłem przy przeprowadzce oryginalne opakowanie wiec wiem tyle ze to ak47 femki .
- warunki* - w normie :) jak odpale boxa to zrobie upa :)
- ogólne -
- trening? - tym razem będzie bez treningu przynajmniej na obecną chwilę nie mam w planach :)

to tak na początek , mam nadzieję ze zdam egzamin :spalony:
na koniec zanim pójdę spać dodam pierwsze zdjęcia z nowego życia :)

10.05 - pierwsza kąpiel 24h

11.05 - lądujemy na waciku ( bez foto )
13.05 - dzisiaj po 22 wylądują w docelowych doniczkach a obecnie wygląda to tak



Dobranoc


Update


Następny up jak już zwolni się duży box <coolpalacz>



Update!!!

Na poczatek tylko tyle ze z 4 ak47 zrobilo sie trzy i to nie wiem czy nie uchowa sie dwa :( wrocilem w nocy z tyry do ktorej gnalem w pospiechu zapominajac o schowaniu doniczek i chcac nie chcac kotek mi zalatwił :p ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem :) przy okazji przeanalizowalem czas jaki mnie goni - koniec wrzesnia powiekszy mi sie rodzinka co sie wiaze z wizyta rodzicow :) tesciowa spoko ale moja by tego nie przezyla wiec postanowilem wsadzic wszystko co mialem :)

Tak wiec na stanie jest :
1 x AK47 (reszta nie uratowana :/ )
2 x no name
5 x CBD skunk haze x kf x df

 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No sens musi byc bo mam tylko 4 automaty , mam jeszcze kilka sezonowek to na boxa w sam raz i te 600w ale to bede sadzil po tych ak :)
Jako lajk to i tak jestem zadowolony z tego co juz sobie wysadzilem bo przez rok nie dalem zarobic i sie oskubac zadnemu dilerowi :D
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
nie szkoda Ci prądu na 4 automaty pod hps 600w ? :D rachunek wzrosnie Ci o 300 zł miesiecznie, nie lepiej kupić kilka pestek za 100 zł i mieć konkretną ilość krzaków?
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
O rachunki sie nie martwie ;) no moze i bym sie martwil gdybym mieszkal w polandii :p
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Pozwolilem sobie przeniesc temat tam gdzie mieszkam , niestety nie wyrabiam z czasem aby ladnie i zgrabnie dokonczyc fotorelacje :/ jakies foto ogarne na weekendzie :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No to mały update co tam się u mnie dzieje :study:

całość wygląda tak ;
jedna zamula możliwe ze przy przesadzaniu się zestresowała ale z dnia na dzień widzę że zaczyna wracać do życia więc jest nadzieja :)


na tym zdjęciu AK47 ( o ile nie namieszałem z doniczkami ) liście zauważyłem że coś jest nie tegez , przypalone jakby - koncówki wysuszone i wykrecone , jakieś sugestie mile widziane :)


na trzecim zdjęciu juz inna odmiana i ten sam problem co wyzej


ostatnie zdjęcie pestki której się bardzo spieszyło i dość szybko wyskoczyła :)
Tydzien temu tripa złapałem bo reszcie nie spieszy się ku górze tak więc postanowiłem zrobić FIM ( z moim szczesciem pewnie wyszedł TOPing ) żeby troszke dać szanse podgonić reszcie no i hehe nie wiem jak to wyjdzie ale po ponad tygodniu od cięcia krzak zaczął kwitnąć,prawdopodobnie jeden z no name jaki miałem okazał się automatem <coolpalacz> z resztą zobaczcie sami



PH wody 6,5
Odzywki; Bio-Grow 5ml/5L wody , podlewane dwa razy w tygodniu ( dzisiaj w związku z tymi liśćmi wysuszonymi podlałem samą wodą bez odżywki coby sprawdzić )
Oświetlenie; vega 18/6 400W boost
Temperatura; dzień 27-29 , noc 19
Wilgotność; dzień z nawilżaczem 47% , noc bez nawilżacza 65%

Licząc od ostatniego upa roślinki mają miesiąc, troszkę mało rozwinięte ale były niespodziewane problemy techniczne :spalony:
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Nawilzacz z Argosa? Sam jade w duzym namiocie Budda room , jestem z niego bardzo zadowolony, mniejszy ktory mam to wyglada jagby mial sie rozleciec.. liscie wygladaja dla mnie jak przenawozenie, ale zolty jeszcze jestem
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Siema ja tez mam ten z buddy ale wk***a mnie zamek bo zamyka sie jak zardzewiały ale z drugiej strony nie mam co marudzic bo ostatni jaki mialem to tak przebijał material ze z kilometra bylo widac jak swieci :D
Tia z argosa dobry daje rady na 8h styka w sam raz jak z roboty wracam to jeszcze na oparach jedzie :)
No a co do lisci to tak obstawiam ze daeka producenta moze byc za duza teraz na samej wodzie jade to obczaje czy jest poprawa ;)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Dziendobrywieczór :) mały upik bo spac nie moge :/



Jak widac AK ładnie puchnie ( ogarne aparat to porobie lepsze foty )
Po lewej wyzej prawdopodobnie "no name" okazal sie AF , moze byc tez odwrotnie to AK a wyzej no name ale nie wnikam juz w to z tego wzgledu ze juz tez zaczyna puszczac pierwsze włoski a to lubie najbardziej :)

Druga fota to nie mam pojecia co to bedzie ale jak sie jajca nie pokaza to będzie wesoło :spalony:


Jak tak sie wpatrzy czlowiek to pająk zielony bydzie jakiś sesesesse , obstawiam ze moze to byc ziarenko od znajomego znalezione w pakiecie ale czy napewno to nie wiem .

Trzecia fotka to nie wiem ale cos poszło nie tegez , sadzona była w tym samym czasie , podlewana tak samo i niestety nie rozrosła sie jak reszta :(
Jak widac zyje caly czas ale stoi w miejscu caly czas , godzine temu ją przesadziłem do nowej ziemi wiec to jest jej ostatnia szansa zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie w tygodniu :)


Automaty juz kwitna x2 , sezonowki 2+1opozniona mam nadzieje ze do pazdziernika sie wyrobie ze wszystkim :) pozniej przerwa do po nowego roku.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Upik :) no name na pierwszym zdjeciu juz duzo nie zostslo moze jakies 3 tyg :)


AK juz zaczyna produkowac soczyste naboje :)



Kolejne dwie reg. jeszcze vega ale mysle ze za jakies 3 tyg jak pozbede sie AF jednego to pstrykne na flo tyle w temacie :) pzdr i byle do weekendu :)
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Dwa giety od kysz myszy.Smakowe :) Przednia zabawa :)



IMG_2490.JPG
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół