nasiona marihuany

Pierwsza uprawa outdoor (SHAMAN x7,MAROC x4,i AF od BEBOOK-a 9szt.)

Wyszukiwarka Forumowa:

ile wyjdzie sychego topa

  • 300-310

    Głosów: 0 0.0%
  • 311-321

    Głosów: 0 0.0%
  • 322-332

    Głosów: 0 0.0%
  • 333-343

    Głosów: 0 0.0%
  • 344- i wiecej

    Głosów: 1 100.0%

  • Łącznie głosujących
    1
  • Poll closed .

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
witam czy ktoś robil wodke z marihuana ?
ile wodki na 200 gram odpadow ?




kurna doczytałem ze musi być spirytus wiec nie interes bo ze 2l bym musial kupic za drogi interes może i wart ale mi się nie kalkuluje
 
Ostatnia edycja:

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
witam czy ktoś robil wodke z marihuana ?
ile wodki na 200 gram odpadow ?

kurna doczytałem ze musi być spirytus wiec nie interes bo ze 2l bym musial kupic za drogi interes może i wart ale mi się nie kalkuluje


Nie musisz używać aż tyle rozpuszczlnika, maceracje możesz przeprowadzić nawet 3 krtonie, kup pół litra dodaj ze 300 ml wody uzyskasz odpowiednie stężnie do maceracji surowca. Potem dekarboksylacja, i każdą partię macerujesz po 2 tygodnie, porządnie odsączasz, dajesz kolejną partię, i tak 3 razy.

To co zostanie Ci w szuszu po wyciśniciu możesz jeszcze wykorzystać jeśli jesteś aż tak oszczędny :p
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
moje plony pomalu już dosychaja zaraz będą pakowane w słoiki i worki strunowe pierwszy tydzień będę otwieral 1-2 razy dziennie na około godzine potem poleci do ziemi i tu moje pytanie
nie chce zakladac nowego tematu wiec zaputam tutaj jak naj lepiej zabezpieczyć ziolo zapakowane w słoiki i worki strunowe chciał bym je zakopać a nie chciał bym żeby mroz wszystko z***al
 
C

Convictus

Guest
Dość prosta sprawa :p owijasz wszystko streczem najlepiej jak masz, jak nie to zwykłe wory na śmieci, foliowe cokolwiek. Szczelnie owijasz, ładujesz przykładowo do kartonu/ beczki/ skrzynki/ nie wiem co tam masz. Karton jeszcze raz owijasz folią dokładnie i grubo i ładujesz do gleby.
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
witam wszystkich poraz ostatni

a wiec wszystko już popakowane wyszlo 15x 30g = 450 gieta jak by nie patrzeć sezon udany mimo tak ogromnych strat







DO NASTEPNEGO SEZONU Z FARTEM
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Bardzo fajnie wyszlo zapomnialem napisac, gratki i do nastepnego szonu! :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół