nasiona marihuany

Pierwsza uprawa outdoor (SHAMAN x7,MAROC x4,i AF od BEBOOK-a 9szt.)

Wyszukiwarka Forumowa:

ile wyjdzie sychego topa

  • 300-310

    Głosów: 0 0.0%
  • 311-321

    Głosów: 0 0.0%
  • 322-332

    Głosów: 0 0.0%
  • 333-343

    Głosów: 0 0.0%
  • 344- i wiecej

    Głosów: 1 100.0%

  • Łącznie głosujących
    1
  • Poll closed .

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
dziś odwiedziłem miejsce docelowe na AF NIE BYLEM TAM ZE 4 TYGODNIE pokrzywy to maja po 1,5 merta caly jestem pokłuty bo wybrałem się w spodenkach ( miejsce bez kleszczy) ale komary to jak mnie obczaily to chciały mnie zywcem w***ac naliczyłem około 20 bombli jak już się przedarłem przez pokrzywy wchodzę na spota i nie widze ogrodzenia stanolem i mysle sobie 2 panny w plecaku chyba jakiś przypal zaraz będzie tak stoje ze 2 min i obczajam czy sa jakies slady czy może k***y się gdzies czaja no mowie ch*j umarl w trampkach ide ide ............... no widze ogrodzenie mojego spota widać no ale na około pokrzywy niezle zamaskowaly to wszystko

tak jak o wpisach wyżej na spota dla AF POLECA 2 PELNOSEZONOWKI SHAMAN I PURPLE MAROC (ku**a JEDEN WYKIELKOWAL Z 10 )KUPIONE Z MEGA PROMOCJI PRODUCENTA HS do dziś se pluje w brode ze to kupiłem a idz pan w ch*j z nasionami od nich jepiej sadzic NN Z PALENIA OD DILERA pewnie by frekwencja była wieksza niż ze sklepu
dobra koniec pie****enia

po lewej SHAMAN po prawej PURPLE MAROC



A TY FOTA Z 5-6 METROW NIC NIE WIDAC
 
Z

ZielonyGrower

Guest
Ale na te kleszcze to ty lepiej coś załóż sama borelioza wykryta we wczesnym etapie to kilku miesięczne leczenie antybiotykami- Tak Cię tylko przestrzegam. Co do fotorelacji nie mam więcej komentarzy, podręcznikowo. Możesz ew. pousuwać martwe ślimaki ze spota bo zakwaszą Ci glebę.
Powodzenia
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
Ale na te kleszcze to ty lepiej coś załóż sama borelioza wykryta we wczesnym etapie to kilku miesięczne leczenie antybiotykami- Tak Cię tylko przestrzegam. Co do fotorelacji nie mam więcej komentarzy, podręcznikowo. Możesz ew. pousuwać martwe ślimaki ze spota bo zakwaszą Ci glebę.
Powodzenia

NIE NO WIEDOMO JAK IDE NA SPOTA GDZIE MAM SEZONOWKI TO IDE W DLUGICH SPODNIACH BLUZA AZ SIE DYPA POCI ALE TAK SIE BOJE KLESZCZY ZE NAWED POT NA DUPIE JESTEM W STANIE PRZETRWAC
na spocie z AF JEST KILKA MUSZLI OD XX CZASU (2-3 ) BIALE MUSZLE ALE TO JUZ BYLO JAK TEREN PRZYGOTOWYWALEM WIEC OLEWAM TO
no ale już nie wybieram się na zadnego spota bez spodni i bluzy masz racje co do powilkan dziś tak na oszołoma poszedłem wsadzić bo już korzenie dziurami w medium się pojawialy
 
Ostatnia edycja:

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
hehe, kolega ja okropnie brzydzę się ropuch i dużych żab. Jak lecę na spota to nawet pod nogi nie patrzę. Taką mam fobię...... :(
 
D

Doppelgänger

Guest
a ty co, takie potwory w planach, ze aż klatki potrzebują?

bede sie pojawiał :sunny:

odyn.iec
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
na dzień dzisiejszy w boxie sa

3X Hejzomatic x White Russian
3x White Widow xWhite Russian
2x Thunder Bloody Mary
+ 1 x 4:20 (biohazardseeds)

i 2 purple afghan outdoor od hs te naj mniejsze
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
WITAM DZIS UP Z PELNOSEZONOWEK
odwiedziłem spota aby dowieść wode lecz nie podlewałem bo burze maja być u mnie po prostu na zapas
nie widac zadnych deficytow pewnie jeszcze za wczesnie

czy jest mi ktos w stanie powiedziec kiedy bym mial zaczac stosowac tytanit i florovit?
(w oprysku)

spot strasznie zarasta zielenina nie konopna za jakiś czas zapowiada się pielenie przaczkow
a teraz fotki
pierwsze 4 to maroc











shaman x 6













 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Afy podweguj jeszcze z tydzien i desant :) A sezony juz ladnie wyrosly, gruba lodyga. Teraz to co 2 tygodnie beda podwajac wysokosc, juz szybko pojdzie :)
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Ładne krzaki. Nie żałowałeś widze ślimakolu :D I tak powinno być, nie szczypać sie a konopia się odwdzieczy na jesieni.

Yo!
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
Ładne krzaki. Nie żałowałeś widze ślimakolu :D I tak powinno być, nie szczypać sie a konopia się odwdzieczy na jesieni.

Yo!

to jest mój pierwszy out door wiec nie cackam roślin bo to out
ale slimakol to poszlo z pol kilo na 10 roślin
na razie slimakow brak ale za to kleszczy od za***ania
na przyszly sezon chyba zrezygnuje z uprawy blisko lasow boje się tych chuji ,pi*d i larw, nimf
jak robilem spota w marcu to ich nie było tylko zaskrońce
a teraz to w jedna wizyte zczepuje około 40 sztuk

---------- Post Zaktualizowany 19:57 ---------- Data pierwszego postu 19:53 ----------

Afy podweguj jeszcze z tydzien i desant :) A sezony juz ladnie wyrosly, gruba lodyga. Teraz to co 2 tygodnie beda podwajac wysokosc, juz szybko pojdzie :)

kolego twoje AF poleca ostatniego maja bez względu jak by nie wygladaly
bo mam wyjazd na tydzień pod lampami mi wyschną z braku wody
a na out door pewnie dadza rade a jak nie to umarl w trampkach heh
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Z czasem przyzwyczaisz sie do dużej obecności kleszczów i nie bedzie ci to przeszkadzać.
Ładne zdrowe roślinki oby tak dalej:)
 
Z

ZielonyGrower

Guest
Dużo razy już o tym wspominałem, ale chciałbym sprostować [OFFTOP]
Kleszcze mało kiedy występują w terenie zalesionym, ich rajem są wysokie trawy. Kleszcz potrafi przeżyć wiele lat bez pożywienia, jak po prostu jest głodny to nie chodzi i nie poluje, a zakopuje sie w ziemi i czeka na następny sezon. Najlepszym zabezpieczeniem przed kleszczami są długie rękawy i nogawki, a najlepiej jeszcze jakby spodnie były włożone w buty, rękawy w rękawiczki i coś podobnego w budowie do kominiarki, ja do tego zakładam jeszcze czapkę i jedyne co mi widać to oczy i czubek nosa.
Co do tematu to mam jedno pytanie do bardziej doświadczonego kolegi, czy ślimakol przypadkiem nie zakwasza gleby? Czy może to jednak rozkładające się ślimaki ją zakwaszają?
Pozdrawiam!
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
Z czasem przyzwyczaisz sie do dużej obecności kleszczów i nie bedzie ci to przeszkadzać.
Ładne zdrowe roślinki oby tak dalej:)

ja się kleszczy boje jak niczego wolal bym uciekać z mnojego spota po bagnach takich po 150cm a i nawed więcej niż żeby kleszcz się we mnie wczepil
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
witam wszystkich
dziś up z wysadzenia reszty roślin wszystkie AFY I 2 SEZONOWKI
ROSLINY POLECIALY WCZORAJ

WWxWR


HxWR


2x Thunder Bloody Mary
+ 1 x 4:20 (biohazardseeds)
TA NAJMNIEJSZA TO 4:20


I 2 X PURPLE AFGHAN OUTDOOR



A TAK TO WYGLADA W CALOSCI




NO I 2 SEZONOWKI
SHAMAN I PURPLE MAROC
PRZYJELY SIE SWIETNIE I JUZ IDA W GORE
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół