nasiona marihuany

Frisian Duck! Kacze Geny od Dutch Pasion! Jak wygląda kaczy liść? Czy dojdzie w polskich warunkach?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy dojdzie w 2016?

  • Tak

    Głosów: 15 46.9%
  • Nie

    Głosów: 5 15.6%
  • Zależy od pogody

    Głosów: 12 37.5%

  • Łącznie głosujących
    32

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Powiem szczerze, że nie planowałem robić tej fotorelacji dlatego też nie mam zdjęć z pierwszych dni życia Kaczuszki ale wiem ile ludzi jest ciekawych jak dokładnie wyglądają liście i czy dojdzie w naszych warunkach.
Także zapraszam do oglądania, komentowania i dzielenia się spostrzeżeniami.

Od dwóch tygodni panienka wygrzewa się na parapecie. Latam jak głupi przekładając ją z jednego parapetu na drugi żeby tylko miała jak najwięcej słoneczka. Jutro leci na spota.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak dobrze rośnie. Idealnie zielone kolory. Liście zdumiewająco podobne do kaczej stopy! Co ciekawe zbliżając się do niej można już wyczuć piękny zapach- miód dla nozdrzy.

Na szczęście nie wyciąga się bardzo


Widok z lotu ptaka:spalony:


II pięterko


III pięterko


IV pięterko KACZA STOPA


V pięterko


Odrościki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Moooooooocno wyciągnięta, ale na spocie coś z niej będzie, a raczej nie będzie bo ta odmiana nichuja nie dojdzie z tego co widzę u ludzi w boxach.
 

PHENOTYPE

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2016
Postów
41
Buchów
0
Zostal tutaj poruszony temat "dojdzie czy nie dojdzie" wiec zapytam.. jak Panowie myslicie.. czy Big Kush od Dinafem moze dojsc w naszym klimacie?
 

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Zostal tutaj poruszony temat "dojdzie czy nie dojdzie" wiec zapytam.. jak Panowie myslicie.. czy Big Kush od Dinafem moze dojsc w naszym klimacie?

Zależy kiedy ją wsadzisz i jaka będzie pogoda, ale z tego co wiem to Big Kush dość szybko kwitnie także powinien dojść.

Tak wygląda Kaczucha po przesadzeniu.
Myślę, że jej nie zestresowałem za bardzo i dzięki temu pięknie się przyjęła i ostro ruszyła do przodu.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/82180/P60515-1332341.JPG
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Będę kukał jak Tobie wyjdzie ten Frisian Duck, nie spie**** tylko, pozdro.
 

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Włoże w niego 110%. Mam zamiar zrobić za***iste LST z wykorzystaniem siatki. Teraz kaczorek jest pod tunelem foliowym ala szklarnią bo jest pizgawa w nocy...
 
Ostatnia edycja:

Testoviron

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2016
Postów
77
Buchów
0
piekne liscie, takie to mozna sadzic w ogrodku i nie wzbudzi podejrzen. podeslij linka do stronki gdzie kupowales.
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Bardzo fajnie wygląda heh bez podejrzeń
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół