nasiona marihuany

[AF + Sezonowe] Wyprawa w chaszcze... czyli OS-owy growlog by Jarecki

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Widze, ze mowe Wam odebralo...<joint>
Kontynujac mysl, bylem dzisiaj przygotowac glebe na 2 spocie (pie****one chaszcze), beda tam sezony
(Hawai x Maui Waui) x Viking IBL reg / 2czarny x5
Reszta to rosliny 1/2 AF i AF, zastanawiam sie czy wystarczy odstep 40cm roslina od rosliny, wraz z LST?
Patrzac z "lopatologicznego" punktu widzenia - jest prze***ane a samo kopanie to koszmar, 2,5 h=5m2 spulchnionej gleby


UP TODAY....
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Jak wszystko za***iście idzie, to cóż możemy dodać po za buchem<joint> Idziesz elegancko, doświadczenie i dobrane spoty robią swoje. Ja oglądam;)
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Aktualizacja!

Bylem odwiedzic rosliny, spawdzic czy wszystko ok od przesadzenia, w miedzy czasie byla duza burza ale nie odbilo sie to na plantach.
Zostaly podlane czysta woda i spryskane Tytanitem w proporcji 0,5ml/500ml wody

Zdjęcia:





























Na dniach desant



Pozdrawiam
Jarecki
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
To chyba jakieś sativki ? Moje w większości mają szerokie listki...Powodzenia, zasiadam!
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Uwaga! AGROBIZNES
Oto najnowsze wiadomosci z kraju...

Mamy 15 czerwca...
Polscy rolnicy upraw paszowych, miedzy innymi plantatorzy zbóż, kukurydzy, rzepaku narzekaja na susze.
Nic dziwnego w koncu zbliza sie lato. Jeszcze niedawno narzekali na zime, zreszta jak co roku...
Fala slonecznej pogody, brak deszczu dala im mozliwosc do narzekan na susze, deszczowa wiosna to powod do narzekania na brak slonca, najwazniejszego elementu w cyklu zycia kazdej z roslin.
Zamiast cieszyc sie z pogody i pomyslec o melioracji pola uprawowego, wola wyplakiwac sie w programach TV typu Interwencja, Uwaga...

Zostawmy na chwile rolnikow z tradycjii w spokoju, a poswiecmy chwile rolnikom z powolania...tak zwanych growerow.
W tym temacie krotko...
Wszyscy ciesza mordy ze slonce nak***ia jak w Miami Beach, mimo to usmiechy czasami bledna a to przez brak deszczu, leniwi czekaja jak na zbawienie a pracowici zapie****aja z baniakiem wody na plecach posrod pie****onych chaszczy, lawic kleszczy i komarow, a o dzikich zwierzetach nie wspomne.

Aktualizacja
Bylem dzisiaj na 1 spocie, sprawdzic plec, niedobory i spryskac je tytanitem.
Mialem w planach FIM/Topping ale wszystko tak jak by kwitlo a zadnych samcow nie widac...
Wiec nie ciolem nic... Zobaczymy jak dalej to pojdzie, mam nadzieje ze nic sie nie zmieni bynajmniej jesli chodzi o plec.
Glowny cel byl jednak inny... Przesadzenie tych roslin z kubkow, troche mi zeszlo z tym ale nie mialem innego wyjscia, zapie**** w pracy a do tego chu**we zmiany i naprawa auta.
Mam tylko pare zdjec, burza wisiala nad glowa :)
Straty juz sa, 3 planty pogryzione, raczej sarna. No nic lecimy dalej<coolpalacz>



















Niedlugo-dalsze losy

Pozdrawiam
Jarecki
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
333
Buchów
13
Wszyscy narzekają, czy pada czy grzeje zamiast wykorzystać to co jest. Cały czas stosujesz tę samą dawkę Tytanitu?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Wszyscy narzekają, czy pada czy grzeje zamiast wykorzystać to co jest. Cały czas stosujesz tę samą dawkę Tytanitu?

Stosuje zawsze 1ml/l, tak sugeruje ulotka i tak jest bezpieczniej. Pierwszy raz mam do czynieinia z tym srodkiem, zawsz uzywalem Asahi SL ale podobno wycofali z obrotu (troche nie chce mi sie wierzyc...). To hurtownia ogrodnicza, wiec podejrzewam, ze sprzedawca chcial sprzedac to co mial na stanie
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Wszyscy narzekają, czy pada czy grzeje zamiast wykorzystać to co jest. Cały czas stosujesz tę samą dawkę Tytanitu?

Przecież to Polska chłopie ! Każdy szanujący się Polak musi trochę ponarzekać. U mnie na rewirach zaś grzeje słońcem okrutnie, a gdyby spadł deszcz to miałbym mniej roboty i ogólnie jest potrzebny nie tylko mi, ale także rolnikom, którzy ostro zapie****aja by jakoś wyżyć. Także narzekanie było jest i będzie, nie da rady wszystkim dogodzić.

Do autora :
Za***iste laseczki Jarecki, musisz mieć dobrą bajerke hehe :) Powodzenia i Trzym się :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Stosuje zawsze 1ml/l, tak sugeruje ulotka i tak jest bezpieczniej. Pierwszy raz mam do czynieinia z tym srodkiem, zawsz uzywalem Asahi SL ale podobno wycofali z obrotu (troche nie chce mi sie wierzyc...). To hurtownia ogrodnicza, wiec podejrzewam, ze sprzedawca chcial sprzedac to co mial na stanie


Nic nie wycofali można go nadal kupić, ładnie ładnie zzielono :D
 

5KołoZapasowe

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
101
Buchów
0
Summin już nie ma małych buteleczek ale 0.5l+ są. Jest asahi agrecola które ma identyczny skład i superplon K który też ma chyba identyczny. Machnij LST idealny wzrost mają. W sumie możesz powyrywać bardziej te roślinność wokół
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Przekonales mnie...
Sorry, ze tak dlugo mnie nie bylo, ale jako pracoholik starcza mi czasu tylko na prace.
Pole af zostalo przeznaczonë w calosci na nowe pokolenie, tak wyszlo...
Moja wina, moja bardzo wielka wina <lol>
W przyszlosci OpenSeed<coolpalacz>

Drugi spot to sezonowki, byl jeden m+ od Rizzo ale ze zakwitl wczesniej, wsrod zywych go juz nie ma
Na spocie rosliny od:
-grzecha gg x nl
-2czarny (Nepal x Hindu Kush) x Vikin IBL reg/ 2czarny
-Guerilla Grape x Hindu Kush fem / thefekt

Zdjecia z wczoraj, Polifőska podana po raz pierwszy.



































Pozdrawiam
Jarecki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół