nasiona marihuany

[BHP] Apel pracownika seedshopu

Wyszukiwarka Forumowa:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Pie****isz koleś. Zakładając taki biznes powinieneś wiedzieć że pewne rzeczy należy zataić,usunąć. Pieski wiedzą że przez taki sklep dojdą do kogoś kto hoduje bo na pewno nie kupił by wsadzić w klaser<lol2>

Śmierdzi mi tu prowokacją. Porządne sklepy działają do dziś i nikt przez nich nie siedzi ;]

Nie wiem jak Ty ale ja podaje falszywe dane, zamawiam np. z kafejki, przesylka za pobraniem na lewy adres i wioo. Wiecej tego samego maila nie uzywam. Od kilku lat tak robie i nic sie nie dzieje. Tez za bardzo nie mam sie czego bac bo nie uprawiam komercyjnie tylko na wlasny uzytek tyle ile potrzebuje.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
A ja dalej nie czaje o co ból dupy i wyzywanie autora tematu. Autorowi raczej chodziło o to aby uważać z zamówieniami co się podaje w zamówieniu i to co piszę się publicznie w internecie, w przypadku wjazdu z nakazem właściciel sklepu jest bezbronny. I myślicie że ktoś będzie waszej dupy bronił w zamian za pieniężne kary? Właściciel firmy handlowej w naszym kraju musi prowadzić rejestry. Ślad zawsze zostaje czy to na koncie czy w CRMie..

Autor wyraźnie pisze
Kod:
Zagladam dosc regularnie na forum i czesto widze uzytkownikow tworzacych fotorelacje skladajace sie z dokladnie tych roslin, ktorych nasiona wyszly w naszych paczkach

Więc to wyklucza teorię że nasiona są legalne, nikt tu się klastrami raczej nie chwali.

Ja staram się zamawiać przez PW tutaj na forum, płatność za pobraniem na lewe dane, wysyłka na inpost z nadzieją że forum jest naprawdę dobrze zabezpieczone i żaden hacker szantażysta nigdy się nie dostanie do serwera. Kiedyś robiłem mały przegląd co na jakim serwerze leży i większość forów oraz seedbanków leżą na serwerach jednej firmy co też dało mi do myślenia.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Nie rozumiem przypie****ania się do autora tematu.
Śmieszek taki jesteś pewien dużych dostawców, że tak napie****asz na niego? Nie zdziwiłoby mnie gdyby większość nie dbała o nasze dane. I taka jest prawda, że jeśli sami o swoje dane nie zatroszczymy się to nikt tego bezinteresownie nie zrobi.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
W tym że modzi będą stać po stronie sklepów też nie ma nic nadzwyczajnego :pr:

Jak ktoś miał kiedykolwiek styczność z prowadzeniem jakiegokolwiek sklepu w Polsce to wie że autor wątku ma sporo racji.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie rozumiem przypie****ania się do autora tematu.
Śmieszek taki jesteś pewien dużych dostawców, że tak napie****asz na niego? Nie zdziwiłoby mnie gdyby większość nie dbała o nasze dane. I taka jest prawda, że jeśli sami o swoje dane nie zatroszczymy się to nikt tego bezinteresownie nie zrobi.

Tak, jestem pewny. Na tyle że zawsze zamawiam na swój adres i swoje dane. Nie mam nawet najmniejszych obaw co do swojego bezpieczeństwa.
 
G

Guest

Guest
Tak, jestem pewny. Na tyle że zawsze zamawiam na swój adres i swoje dane. Nie mam nawet najmniejszych obaw co do swojego bezpieczeństwa.

Jeszcze nie ale jak sie dowiesz wiecej to nawet spie****isz z forum by ratowac du*e,, hehehe , każdy szanowany sie grower bierze na fikcyjny adres lub paczkomat :) .
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Tak, jestem pewny. Na tyle że zawsze zamawiam na swój adres i swoje dane. Nie mam nawet najmniejszych obaw co do swojego bezpieczeństwa.

Pewnym w dzisiejszych czasach nie możesz być nawet własnej żony,Krym dobrze prawi każdy co chcę pochodzić po wolności trzyma się minimalnych zasad ostrożności
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Duzo do myslenia daje ,dlaczego autor nie podal nazwy swojego sklepu...a moze najpierw buduje napiecie i pozniej padnie nazwa.Ja to rozumiem jak reklame zagranicznego sklepu
 
P

pozitiv

Guest
to chyba tez zalezy jak lezy. mozna backupowac maile na serwerze w np. Boston Massaczjusets a jak wjedzie kontrola to magiczny czerwny przycisk wciskasz i kasujesz wszystko i ze ni ma bo byla awaria jak ostatnio w nadwiślańskim kraju czesto bywa. chyba by dalo rade taki myk z kgb czy tam cbś jak oni sie zwą...

---------- Post Zaktualizowany 20:02 ---------- Data pierwszego postu 17:55 ----------

a najlepiej to zalozyc sklep na tanim hostingu za 1zł za miesiac, gdzie serwery wieszaja sie co godzine a włam i wykradzenie danych moze z sukcesem przeprowadzic 4-ro latek .. . . ...
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
to chyba tez zalezy jak lezy. mozna backupowac maile na serwerze w np. Boston Massaczjusets a jak wjedzie kontrola to magiczny czerwny przycisk wciskasz i kasujesz wszystko i ze ni ma bo byla awaria jak ostatnio w nadwiślańskim kraju czesto bywa. chyba by dalo rade taki myk z kgb czy tam cbś jak oni sie zwą...

---------- Post Zaktualizowany 20:02 ---------- Data pierwszego postu 17:55 ----------

a najlepiej to zalozyc sklep na tanim hostingu za 1zł za miesiac, gdzie serwery wieszaja sie co godzine a włam i wykradzenie danych moze z sukcesem przeprowadzic 4-ro latek .. . . ...

a jaką masz pewność że te pewne sklepy nie są podatne na takie ataki? Czy któryś może się pochwalić audytem na temat testów penetracyjnych własnego sklepu?

połowa forów i sklepów leży u tego samego dostawcy, tak naprawdę jeden błąd i dużo ludzi z naszego klimatu może mieć kłopot

A co do twojego pomysłu backupu: co to da? Ślad na koncie bankowym zostanie, ślad w rejestrze firmy której zleciłeś wysyłkę również nie wspominając o rejestrze który musisz prowadzić bo jak nie to w przypadku kontroli się nie pozbierasz. To nie te czasy gdzie wystarczy wyczyścić skrzynkę/dysk i po problemie. Rozwój techniki niestety to nie tylko smartphone który zrobi wszystko, każdy medal ma dwie strony. Drogówka na śląsku już kontroluje kierowców za pomocą drona wyposażonego w kamery...
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
powiem tak, wszyscy ch***wo sobie wrzucacie. wiadomo z jakim ryzykiem się trzeba liczyć w naszym hobby i każdy ma tego świadomość. jeżeli są opcje do zminimalizowania niebezpieczeństwa to uważam, że warto z tego skorzystać.
 
G

Guest

Guest
Paczkomat Paczkomat , lipny adres lipny adres , i są rozwiazane wszelakie domysły , schizy , paranoje itp gówienka z pupy wyciągnięte .
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Ja na paczkomat zamawiam,jedynie co wiedza to miasto i nic wiecej na drugi sezon podam paczkomat w innym miescie!!!! i co i gowno :)
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Takie hobby to i ryzyko. Orient caly czas, bo o przypal nie ciezko.
 
F

fazogastor

Guest
Hehehe paczkomat... a jak płacicie? Przecież to zostawia ślad finansowy, paczkomat to najgorsze wyjście.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół