nasiona marihuany

3x Bubba Kush Dinafem / Tarasowy outdoor Hiszpania (Bio)

Wyszukiwarka Forumowa:

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam, pierwsza moja uprawa na legalnie ( 3 planty w Hiszpania legalnie).
Odmiana Bubba kush od Dinafem fem.
Podłoże: Ziemia do konopi nie pamiętam marki (mieszanka z perlitem, kokosem z tego co czytałem).
Nawozenie: Cała uprawa eko, zestaw od biobizza i rootor od biocanny
Veg: -Biogrow -Bioheaven -alga mix -Rootor od biocanny
Kwitnienie: =Bioheaven -Algamix -Top max -Biobloom
Chciałem dodać na wzrost fish mix ale nie wiem czy dobry pomysł czekam na porady osob stosujących.
Doniczki:min 30L max 60L zobaczymy jakie sie kupi.

Uprawa będzie 100 ekologiczna, słonce na tarasie od 9-zachodu. Wszelkie następne info będę dodawał na bieżąco.

Reszte nawozów musze dokupić ale to na bieżąco, u mnie nie brakuje Grow Shopow. Moze ćoś dodać do tej mojej mieszanki.




Roślinki mają po 3 tygodnie nie za-małe jak na ten czas. Wczoraj dostały 1 dawke ukorzenia-cza (wcześniej nie miałem). Na ostatni zdjeciu ma 2 tygodnie gdzies i jest dla kolegi do "do odchowania".
Wszelki porady nawozów, wielkośći donic itd pomocne bedą. Do nastepnego upa.:bounce::zjarany:
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Są oklapnięte i żółkną od dołu, zdaje się że mają za mokro. Wywal ten keramzyt to powinny odbić. Wyglądają jak 3 dniowe a nie 3 tygodniowe :)
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Dzieki za radę. Może przez brak słońca tak nie rosną(często pochmurno).
Lampa nievwhodzi w grę niestety.
Może takie małe przez duże doniczki sa (7l)?
 
C

cabino

Guest
nawet w 3 tyg i same pochmurne dni na dworze tak małe by nie były, wiec napewno to nie brak słonca.
doniczki napewno nie za duze jak na ten czas, oczywiscie mógłbys startowac z mniejszych ale tak jest ok, jak napisał Yebak, wy*** to coś z wierzchu (czy to wogóle keramzyt czy jakies kamienie ?) i daj im przeschnać, a doniczki z czasem i wieksze bedą potrzebne
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Może takie małe przez duże doniczki sa (7l)?

Oczywiście lepiej umiejscowić je na początku w małej doniczce do momentu aż bryła korzeniowa zacznie się formować na poważnie potem po przesadzeniu rośliny z dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym do większej docelowej donicy lepiej jest się jej ogarnąć i napewno szybciej odbije... Nie zmienia to faktu, że Twoje rośliny wyglądają tragicznie spie****iłeś coś bezwzględnie powinieneś się cieszyć jak nie pozdychają..Wyglądają faktycznie na zawilgocone wpi**u..
 

dżudżu1

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
246
Buchów
0
Daj odparować tej ziemi chłopie.
Zastanawiam się czy czy hooyowa partia pestek czy Twoja niewiedza, że rośliny wyglądają tak po 3 tygodniach. Jeśli to drugie daj sobie spokój z tymi nawozami. Pomału, pomału bo już przedobrzyłeś.
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam wszystkich.
Dzięki waszym radom rośliny zaczęły odbijać. Zdjąłem keramzyt a tam ziemia jak błoto mija 6 dzień i dalej mokra w piz.u.
Mam nadzije ze odbija jak najszybciej. A na końcu dzięki waszym radom pokaże wam prawdziwe potwory. ;)
26 dzien życia roslin.








Za ok tydzień bede w grow shopie mam zamiar kupić bioheaven i nie wiem czy tez alga mix?
Czy wolno mieszać bio grow i fish mix (Firma biobizz wszystko).
Nastepna aktualizacja za ok tydzień.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Można śmiało mieszać Bio Grow i Fish Mixa. Widać, że panny odżyły, to dobrze. Daj ziemi przeschnąć, a wystrzelą wkrótce, aż się zdziwisz ;)
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Można śmiało mieszać Bio Grow i Fish Mixa. Widać, że panny odżyły, to dobrze. Daj ziemi przeschnąć, a wystrzelą wkrótce, aż się zdziwisz ;)
Tak jak napisałem wcześniej spodziewam sie pięknych pannie o obfitych topach ale do tego daleko. Dzięki za info wiec dokupię w późniejszym czasie fish mix i będę dawał razem.
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Dziś zrobiłem lepsze fotki wiec zapodam.




Wyglądaja moim zdaniem na zdrowe tylko czy łodyga u dołu jakaś nie za cienka?
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Przyjdzie pora to zgrubnie.. Ale donice to żeś sadzonkom do***ał na ostro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół