nasiona marihuany

[PCBOX][CFL 69W][AF] Jack Herer

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie sheetzu?

  • 5?

    Głosów: 0 0.0%
  • 10?

    Głosów: 2 40.0%
  • Więcej? <hehe>

    Głosów: 3 60.0%

  • Łącznie głosujących
    5

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie w spóźnionej foto relacji rozpoczynającej się od 52. dnia życia panny!

Jest to moja pierwsza uprawa, mimo wszystko zdecydowałem się założyć foto relację z nadzieją, że pomożecie mi dotrzeć z jak najlepszym wynikiem do :harvest:.

Setup wygląda następująco:

-Box: PCbox 43 x 43 x 20 (szer x wys x gł)
-Seed: Jack Herer Auto od Bulk Feminized
-Medium: Plagron Light-Mix
-Oświetlenie: 3x Osram Dulux Mini Twist 23W
-Wentylacja: 1x wlot pasywny, 1x wylot AAB Cooling 120mm, 1x mieszak z radiatora na procku
-Fotoperoid: 18/6 (do trzeciego tygodnia życia rośliny było 24/0)

Nawozy:
WEG: Hesi TNT Complex
FLO: Canna Terra Flores, od następnego podlania planuję również zacząć dodawać spożywczej melasy trzcinowej.

Krótki opis potem parę zdjęć:
Panna zajmuję już cały box, co jakiś czas muszę zrobić porządnego fryzjera ażeby światło docierało wgłąb tego buszu. Jakieś 3 tygodnie temu podczas wykonywania lst złamałem główny szczyt, trzymał się dosłownie na kilku włóknach, dzięki błyskawicznej pomocy teraz ma się dobrze, nie wygląda nawet na to by coś mu się stało. Podlewane co 4-5dni (stosuję metodę ważenia doniczki "na oko"), dziś podlałem odstaną kranówą + 150% dawki canna flores. Na moje oko roślina nie posiada nadmiarów ani niedoborów, ale tutaj liczę na opinię i pomoc z waszej strony drodzy farmerzy :jaraczz:



Może teraz kilka zdjęć:
89.jpg


Głowny szczyt który uległ wypadkowi około 3. tygodni temu v
123~0.jpg

67.jpg


I jedno zdjęcie od spodu zapodam:
99.jpg


To póki co by było chyba na tyle jeśli chodzi o info na temat tego co w trawie piszczy :sunny: Czekam drodzy farmerzy na konstruktywne komentarze i pomoc z waszej strony


Na chwilę obecną potrzebował bym pomocy osoby stosującej melasę, mianowicie:
-Ile ml/łyżek melasy na litr wody?
-Czy melasę mogę dodać do wody zawierającej canna terra flores?


Na dziś to by było wszystko, pjona!

 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ładnie wytrenowana. Co do melasy to ja daje małą łyżeczkę na litr wody, czasem z nawozami czasem bez.
 

sebeka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
231
Buchów
0
Wszystko ladnie, dobry trening, gesto nic tylko dalej tak pielegnowac jak do tej pory i do harwestu dojdziesz spokojnie :) POZDRO
 

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
Ładnie wytrenowana. Co do melasy to ja daje małą łyżeczkę na litr wody, czasem z nawozami czasem bez.

Na wegu trening poprawiany był codziennie z obawy o to ze box'a mi rozniesie (pośpieszyłem się i z małej obudowy zrobiłem ;/) a i tak nie pomogło...
A co do melasy czytałem różne opinie, niektórzy dają 2. łyżki stołowe na litr wody a niektórzy 1. łyżeczkę z czego mogę wywnioskować, że dawać wedle uznania :)

Chciałbym jeszcze zapytać czy jest szansa, że panna na 10. czerwca będzie gotowa? Wyjeżdżam z rodziną na wakacje i nie ma kto doglądać tematu.


Dziękuje za pochlebne komentarze lecz wszyscy z forum są współautorami tego przedsięwzięcia gdyż zanim zabrałem się za tą pannę przeczytałem to forum w 90% chyba :) Wiedza jaką posiadłem po przejrzeniu FR oraz komentarzy @JIRO jest ogromna także chciałbym Ci bracie serdecznie podziękować!

Pjona!

Jeszcze jedno skromne pytanie mi się przypomniało, a mianowicie - te topy narazie rosną rzadko, bardziej ogniskowo na łodydze, czy to zdąży się zmienić na jeden, duży, zbity top do :harvest:?
 
Ostatnia edycja:

sebeka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
231
Buchów
0
Ktory dzien od pierwszego wloska to jest ?? Kolo 30-35??? Mysle ze powinna sie wyrobic . Moze nie bedzie calkiem dojzala ale sciac bedziesz mogl ... A topy spuchna zobaczysz i bedzie prawie ze jedno w calosci :) pozdro
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Wszystko gra jak w zegarku:) Poradziłeś sobie ze złamaniem bez siania paniki i zadawania głupich pytań za co kolejny plus dla Ciebie...Kolejny za to,ze czytałeś dużo forum# zanim zabrałeś się za uprawę( widać wiedzę umiesz wykorzystać w uprawie ). Co do pytań:myślę,że do 10-tego gotowa w 100% nie będzie ale na bank będzie klepać w dekiel :p Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi w drugim pytaniu..jeśli Cię dobrze zrozumiałem wygląd zależy od odmiany...Zależy czy jest mostly indica or sativa :D Pozdr
 

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi w drugim pytaniu..jeśli Cię dobrze zrozumiałem wygląd zależy od odmiany...Zależy czy jest mostly indica or sativa :D Pozdr

Już odpowiadam, ano chodzi o to, że w większości fotorelacji panny przed ścinką ssą dosłownie 10cm od czubka szczytu w dół porośnięte wielkim, zbitym topem a u mnie póki co kwitnie, ale "ogniskowo", nie wspina się to tak jakby po całej łodydze.

Przyznam, że teraz to chyba jeszcze gorzej wytłumaczyłem ale <wodna> robi swoje :)

Poradziłeś sobie ze złamaniem bez siania paniki i zadawania głupich pytań

Nie było czasu na pytania -> złamanie wysychało...
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Już odpowiadam, ano chodzi o to, że w większości fotorelacji panny przed ścinką ssą dosłownie 10cm od czubka szczytu w dół porośnięte wielkim, zbitym topem a u mnie póki co kwitnie, ale "ogniskowo", nie wspina się to tak jakby po całej łodydze.

Przyznam, że teraz to chyba jeszcze gorzej wytłumaczyłem ale <wodna> robi swoje :)

.

Wiem o co Ci chodzi..<palacz>
 

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
Witam forumowiczów!
PILNIE POTRZEBNA ODPOWIEDŹ!
Czy melasa podnosi czy obniża pH i o ile? Nie mam miernika pH ale od początku panna nie miała problemów z powodu złej wody dlatego nie było potrzeby kupować...

Jutro zamierzam podlać już z użyciem melasy a nie chciałbym nic popsuć póki dobrze idzie
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Witam forumowiczów!
PILNIE POTRZEBNA ODPOWIEDŹ!
Czy melasa podnosi czy obniża pH i o ile? Nie mam miernika pH ale od początku panna nie miała problemów z powodu złej wody dlatego nie było potrzeby kupować...

Jutro zamierzam podlać już z użyciem melasy a nie chciałbym nic popsuć póki dobrze idzie


Nie chciał bym źle doradzić, ale melasa ma coś około 4 ph czyli zakwasza.
Kiedyś podlewałem trzcinową łyżka stołowa na 5l wody wychodziło około 6 ph.
 

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
Właśnie wróciłem do domu i zamierzam zabrać się za podlanie i będę bazował na Twej opinii przyjacielu :)
Dziena!
 

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
KUR-WA-MAĆ!
Drodzy forumowicze, wracam dziś z pracy, otwieram "domek" i myślałem, że mnie za przeproszeniem h*j jasny strzeli...
Czy poniższy przypadek oznacza brak :harvest: ?, bo wydaje mi się, że to herma... Dodam, że takie oto kur***wo znajduje się przy dosłownie każdym rozgałęzieniu, na każdym topie! :pl:
h4.jpg

h3.jpg

h2.jpg

h1.jpg


Czy jest na to jakaś rada? Nie chciałbym wyrzucać pierwszej panny...
 

BillieDream

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2016
Postów
45
Buchów
0
Witam wszystkich!
Koledzy i koleżanki, szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziony bo liczyłem chociaż na odrobinę pomocy a tutaj aktywność zerowa dosłownie :(

Co do panny, to staram się na bieżąco usuwać to kur***wo (w środku są takie dosłownie mikroskopijne seedy) co odrasta, razem do kupy uzbierałem tego chyba z garść, proszę tylko o opinię kogoś komu się już to trafiło / trafiało...
Czy można jeszcze odratować panne? Coś z tego będzie? Bo czytałem gdzieś, że herma daje więcej SŁABSZEGO plonu...

Pjona!

---------- Post Zaktualizowany 15:03 ---------- Data pierwszego postu 14:44 ----------

Sorry że post pod postem ale ku**a, popełniłem chyba najgorszy z błędów...
Teraz dopiero doczytałem dokładnie i obejrzałem masę zdjęć i to są KIELICHY Z ŻYWICĄ! ku**a, mam nadzieję, że szybko się zregeneruje bo spie****iłem na maksa! :(
 

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
Na hermę nie wygląda, we wcześniejszym grow też miałem takie ale z tego co wiem są to kieliszki nasienne które po prostu wyrastają na żeńskich roślinach, nie masz czego się bać roślina wygląda ok ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół