nasiona marihuany

Out 2K16 FG (Pestki OS, Grześ, Thefekt, Ponury, Bebook) 12 Sez>51 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3

Siema wszystkim pogoda coraz ładniejsza sie robi tak więc trzeba zacząć fotorelacje
.

Będzie to mój drugi outdoor z poprzedniego zostały tylko miłe wspomnienia w tym roku trzeba przypomnieć sobie jak to jest ganiać w nocy z wodą po haszczach i wybrałem sobie troszkę więcej pestek aby było na co popatrzeć pokosztować różnych odmian itp.
W tym roku miejscowa jest ta sama co rok temu czyli słabo nasłoneczniona zaledwie 7-8 godzin słońca cudów się nie spodziewam z sezonowek jak będzie po 50-60g z sztuki będę zadowolony ale będę się starał by jak najwięcej zebrać.
A spoty na automaty zrobię 3 małe w kukurydzy dobre nasłonecznienie zwierzyny aż tak bardzo w tą kukurydze nie ciągną się nawet slimakow nie ma no i czuje się w niej bezpieczniej przebywając na takim spocie bo wiem że bardzo ciężko go znaleźć.
Ziemie jaką wybrałem to jest spod pokrzyw bardzo dobra ziemia w tamtym roku porosły mi giganty automaty z 8 sztuk ponad 320g suszu zebrałem to i w tym roku mi posłuży za podłoże do roślin, z mieszanką jakoś dupy zbytnio sobie nie zawracałem ziemia dolomit i styropian chciałem dodać jeszcze obornika kurzego ale takiego prosto z gnoju to ziomek cały rozrzucił na pole zanim o tym pomyślałem i lipa wyszła z tym..
Wszystkim którzy dali mi pestki bardzo dziękuję nie zmarnuje ich i będę się starał żeby jak największe porosły :)
Miałem problem z kiełkowaniem niektórych pestek szczególnie andromeda kiełkowałem 7 sztuk wyszła 1 i msxc99 kiełkowałem coś 9 sztuk 5 wyszło.

Pestki jakie w tym roku wysadzam są między innymi:
Sezonówki
5x MSxC99 Reg Ponury Żniwiarz
2x NxHK Reg Ponury Żniwiarz
1x Andromeda Reg Rivi
4x GGxHK FEM Thefekt

Dołku na regi po 30l, a na femki po 50 do regów jeszcze doniesiemy po 10l ziemi.

Automaty
3x Auto ak47 (Taniesianie)
10x Big Diamond Auto (Też z os ale za ciula nie mogę znaleźć od kogo to jak znajdę dopisze)
10x Auto Amnesia (Bulk Seed Bank)
12x Hejzomatic x Wrx xAextr auto (Beboka)
1x Og Kush (W tamtym roku w topie znalazłem nasionko wygląda na dojrzałe ale nie wiem czy puści kiełka)
5x Cream Carmel (Ponury Żniwiarz)
5x Hindu KushxDiselBery półauto (Grzes)
5x PurpleMarocxDiselBery półauto (Grzes)

Pod automaty będą dołki po 10l ziemi a na grzesia poł auto po 15-20l ziemi i startuje z automatami gdzieś 20.05-5.06

Nawozy i specyfiki jakie uzyje>kupie
Biohumus na wega
Burza kwiatów na flo jest bardzo dobra w tamtym roku sprawdziła sie fenomenalnie
Mospilan sp20 to na opryski na robale zostało mi troszke tego wykorzystam
SuperPlon K coś jak asahi sl
kareta zoen to na pleśń albo robole też kupie
I jeszcze coś dokupię z oprysków jak sie wybiorę na zakupy to się porozglądam za czymś fajnym
No i może kupie PK 13/14 zamowie z growshopu jak juz będą auto prawie na flo

Jak pogoda zaczęła od kilku dni dopisywać tak postanowiłem wczoraj wynieść pierwsze największe sezonowki na spota gdy wchodziłem tam troszkę mnie zaskoczył widok rozrytych dołków pierwsze skojarzenie co to mogło być to lis lub zając? nie wiem szybko pozasypywałem dołku rozbabraną ziemia i przesadziłem swoje panienki do dołków, troszkę wykarczowałem krzaków żeby słońca było więcej podlałem wodą, opryskałem superplonem i butelki nałożyłem i tyle roboty.
A co do zwierza który to rozrył coś wymyśle na dniach jak się pozbyć nieproszonego gościa i rozleje mocz sierści psa rozrzucę no i jak coś do głowy mi przyjdzie to jeszcze to zrobię.




Tak więc 7 sztuk już na miejscu jeszcze 5 doniosę tam za tydzień jak podrosną bo są za małe gdyby ktoś się zastanawiał dla czemu sadze 4 femki obok 8 regów niech się nie przejmuje zdążę wyj***ć męszczaki bo mogę tam być często ale też i często nie będę chodził bo się ścieżki zrobią a tego nie chcemy.

To chyba by było na tyle jak coś miał bym do dopisania a zapomniałem dopisze, no i oby ku**a jego mać bez przypału wszystkim wszystko poszło i grubych plonów panowie życzę wam :D
 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Małe dziury w miejscach dołków? Jak tak to nornice. Też z nimi walcze. Narazie mam spokój po mydle startym i wsypanym do kubka. Na 5 spotach od 6 lat to samo a w tamtym z 200 auto zostało 90.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Cześć !

Ilość automatów taka sama jak u mnie i sezonówek chyba tez będę miał tyle samo w końcu, no może 2 mniej byku ;) W poprzednim sezonie fajne AF Ci e kukurydzy porosly, oby i w tym było tak samo ! Sub i będę dowiedział i patrzył se jak za***iście lecisz. Pozdro :)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Małe dziury w miejscach dołków? Jak tak to nornice. Też z nimi walcze. Narazie mam spokój po mydle startym i wsypanym do kubka. Na 5 spotach od 6 lat to samo a w tamtym z 200 auto zostało 90.
Nie ta co ty nornica gdziee ona ma małe łapki a dołki były rozryte i odciski łap wielkosci przeciętnego psa tak jak by lis bo raz jak szedłem na spacer to w tamtych okolicach mi smigną przez droge lis no i takie podejrzenie mam ze to on na nic innego nie stawiam sarny i jelenie odpadają nie wejdą tam bo jest zarosniete haszczami wokół ciężko sie przedostać a taki mały zwierz jakoś da rade się przez to przedrzeć.

Cześć !

Ilość automatów taka sama jak u mnie i sezonówek chyba tez będę miał tyle samo w końcu, no może 2 mniej byku ;) W poprzednim sezonie fajne AF Ci e kukurydzy porosly, oby i w tym było tak samo ! Sub i będę dowiedział i patrzył se jak za***iście lecisz. Pozdro :)
Dzieki twoja fotorelacje też będę odwiedzał tak jak w poprzednim roku apetyt rośnie wmiare jedzenia i coraz więcej roślinek się chce wysadzać, plany 1kg lub więcej oby i tobie też tyle pękło :D
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Z takiej ilości to bez większego przykladania się klocka zdejmiesz Panie :D Dokładnie, w miarę jedzenia apetyt rośnie, znam to doskonale. Również dzięki ziomek, pozdrawiam ! :)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
No witaj Wariacie! <lol> Cieszy mnie że w tym roku znowu zobaczę Twoje przygody. Ja pie***le jak ja kocham Outdoor <rotfl>
Też pamietam Twoje grube pąki OG :yeahh: Fajne spoty mialeś to chyba kilo z samych AFów lekkim chu*em teraz wyjdzie <lol>
oby ku**a jego mać bez przypału wszystkim wszystko poszło i grubych plonów panowie życzę wam
Wzajemnie kolego i widzimy sie na mecie elo!! <lol>
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Fajnie że jesteś czekam na twoja fotorelke ziomek ! ! !

Co zapomniałem dopisać to że w 2 dołkach pod femkami jest ziemia sklepowa uniwersalna żeby sprawdzić czy w spod porzkyw lepiej wyjdzie czy tej sklepowej byłem wysypać sierść psa i mocz wylać może pomoże na nieznanego zwierza który mi rozrył dołki i jakieś 1.5-2tyg temu wysadziłem 3 automaty beboka żeby mieć jakieś jaranie w wakacje, jutro im zapodam pierwszą dawke biohumusa.
Kiełkowalnośc tych pestek niesamowita po 1.5 dnia miały wszystkie kiełki do tej pory najszybsze pestki jakie miałem które tak szybko kiełkują;o
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
ciekawe , mało dostępne miejscówki - podoba mi się;)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Mam zdjęcie 3 automatów beboka coś tam rosną pewnie do tygodnia-półtorej zaczną kwitnąć, w poniedziałek idę wynieść ostatnie sadzonki na spota z sezonowkami to wtedy zobaczę co tam u nich słychać i porobię jakieś foty
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Siemka byłem wysadzać swoje ostatnie 5 panienek na spota i przy okazji z ciekawości wizyta czy żyją ,jak się mają po przedzieraniu się przez haszcze zauważyłem swoje pociechy że są w porządku odrazu się spokojniejszy zrobiłem i nawet porosły coś jest pozytywniee:)
Wczoraj w nocy podczas transportu siewek jedna uległa przykremu wypadkowi doniczka sie przewrociła i sie ziemia wysypała razem z nią szybko pozbierałem delikatnie ją do kupy może przeżyje nie jestem pewny bo to była najmłodsza jaka była z sezonowek i korzonków tak bardzo nie miała jak przesadzałem..
Zdjęcia nie wszystkim porobiłem bo wpadliśmy mieliśmy mało czasu a trzeba było zrobić to co należało i się szybko zmywać przy okazji wiem co następnym razem muszę zrobić przy następnych odwiedzinach-wyplewić-wykarczować trochę i podlać z nawozem pierwszy raz.
Niektóre się już cisną pod butelkami przy następnej wizycie zostaną ściągnięte.





Tutaj te co dziś były wysadzane




 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Wszystko spoko.. Dziwi mnie tylko jedno..dlaczego tak wielu outdoorowych wariatów wali ślimakol prosto pod rośliny jak dolomit...przecież oprócz tego, że je zabija to też je wabi..
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Są rozrzucane wokół plantów nie centralnie na nie to tu na zdjęciach to wypadek bo się odwróciłem robić swoją robotę i ziomek tak nasypał myślałem że skumał o co mi chodzi i że ma wokół rozrzucić nie centralnie na nie
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Z kądś to znam... Kilkarazy napotkała mnie identyczna akcja więc rozumiem doskonale o czym mówisz..
 

parysss

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2016
Postów
2
Buchów
0
Ten środek je wabi one to jedzą i zdychają, ale nie od razu, nim padnie może coś skubnąć więc lepszym wyjściem było by podsypanie okolicy moim zdaniem. z fartem
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Bańki kolego już chyba nie potrzebne. Mamy połowe maja, poradzą sobie bez :salut: Pozbierajcie ładnie ten ślimakol z ziomkiem, chyba że lubicie jaranko z dopalaczami <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół