nasiona marihuany

Pomidor Indigo Rose (Lycopersicon Esculentum)

Wyszukiwarka Forumowa:

Skunk#

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
132
Buchów
225
witam chyba zgloszę do oszustow, podajesz adres i nie wiesz ... takie coś trochę nie jest na miejscu :/....
 

mojepole

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
121
Buchów
11
Odznaki
1
witam chyba zgloszę do oszustow, podajesz adres i nie wiesz ... takie coś trochę nie jest na miejscu :/....

Zgadzam sie skunk adresy podane i tyle czasu po tym jak gość napisal ze paki poszly a tu ch..a nikt nic nie pisal żeby przyszly
 

Skunk#

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
132
Buchów
225
ja jestem bardzo zawiedziony, nie polecam , oszust i pewnie z policji !!
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
To wy***ał was nieźle ;) Albo po wysłaniu adresów hasła zapomniał na konto.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Lol, robić sobie przypał przez pestki pomidora :lol3: w sklepie 2zł kosztują...
 

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
Nie ciekawie, adresy podaliście wasze? Jeśli tak to trochę przypał :pl:
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
Szczerze mówiąc nie ogarniam was...płaczecie przez jakies pestki pomidorów.Startowałem we wczesniejszym OSie Ebady i było wszystko ok,dostałem pestki...Może on miał jakis przypał,może cos się stało??Ogarnijcie dzbany cebulaki bo to jest przykre...Pozdrawiam
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja to samo, nie mogę złego słowa powiedzieć o Ebadzie bo z poprzedniego osa pestki doszły.
Może sam miał przypal czy coś.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Ja userowi Ebada wysyłałem przecież pestki więc w razie Wu podam Wam adres i go spacyfikujecie :D heheh....oczywiście joke.Ogólnie chciałem napisać,że miałem identyczną sytuację z userem Miertek gdzie wysłałem swój adres i nic nie przyszło,wszyscy zaczeli się spinać ale co do czego wszystko było git.Mam na myśli,że nie warto kogoś od razu oskarżać bo są wakacje i mogło stać się naprawde wszystko.Ale w pełni rozumiem bo też miałem stracha gdy pod adresem,który się wysyła obcemu ludźowi rosną konopie a nic pod wskazany adres nie przychodzi....Pamiętajcie żeby nie zamawiać na swój adres i wtedy nie ma takiego stresu....Ps.nasiona pomidora???seriooooo??? Niedługo będą OSy na nasiona słonecznika.Bez odbioru.szzzzzzzzzzzz.....
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
Ja userowi Ebada wysyłałem przecież pestki więc w razie Wu podam Wam adres i go spacyfikujecie :D heheh....oczywiście joke.Ogólnie chciałem napisać,że miałem identyczną sytuację z userem Miertek gdzie wysłałem swój adres i nic nie przyszło,wszyscy zaczeli się spinać ale co do czego wszystko było git.Mam na myśli,że nie warto kogoś od razu oskarżać bo są wakacje i mogło stać się naprawde wszystko.Ale w pełni rozumiem bo też miałem stracha gdy pod adresem,który się wysyła obcemu ludźowi rosną konopie a nic pod wskazany adres nie przychodzi....Pamiętajcie żeby nie zamawiać na swój adres i wtedy nie ma takiego stresu....Ps.nasiona pomidora???seriooooo??? Niedługo będą OSy na nasiona słonecznika.Bez odbioru.szzzzzzzzzzzz.....

Wiesz co mnie rozpie****a w tych ludziach??Oooooo nie odzywa sie odrazu kara!!!!BAN!!!Jak tak mozna,wysłałem adres a pestek ni chu chu nie ma xD Użyjcie mózgów bo chciwość raczej przez was przemawia a nie to ze podaliscie adresy bo przypominam ze Ebada nie jest nowy na forum...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół