nasiona marihuany

Program Recuva-zastosowanie. Pozostałości po zdjęciach roślin, przypał, jak to ogarniacie???

Wyszukiwarka Forumowa:

McOut

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2016
Postów
35
Buchów
0
Siema Pany i Panie
Chciałbym dowiedzieć się od was jak wy usuwacie pozostałości po zdjęciach z kompa? Czytałem poradnik przy rejestracji bo miałem podejrzenia że będą mi chate trzepać więc dla bezpieczeństawa usunąłem konto z haszysz ale na nowo je założyłem. Było tam o kilku programach które już sobie poinstalowałem i uruchomilem ale np program Recova tylko wyszukuje usunięte pliki ale w rzaden sposób nie mogę ich usunąć na stałe, żeby ani jeden znak po nich nie zosał... Proszę o szybką pomoc bo sytuacja dramatyczna, muszę czyścić kompa do cna. Pozdrawiam serdecnize :bounce:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Siema Pany i Panie
Chciałbym dowiedzieć się od was jak wy usuwacie pozostałości po zdjęciach z kompa? Czytałem poradnik przy rejestracji bo miałem podejrzenia że będą mi chate trzepać więc dla bezpieczeństawa usunąłem konto z haszysz ale na nowo je założyłem. Było tam o kilku programach które już sobie poinstalowałem i uruchomilem ale np program Recova tylko wyszukuje usunięte pliki ale w rzaden sposób nie mogę ich usunąć na stałe, żeby ani jeden znak po nich nie zosał... Proszę o szybką pomoc bo sytuacja dramatyczna, muszę czyścić kompa do cna. Pozdrawiam serdecnize :bounce:

wy*** dysk przez okno najlepiej :)

jest od groma poradników i programów na necie, np.

Kod:
http://www.dobreprogramy.pl/Hardwipe,Program,Windows,30301.html
lub
Kod:
http://www.dobreprogramy.pl/Eraser,Program,Windows,12852.html
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Wystarczy nie zgrywac na kompa, a same zdjecia zgrywac/wgrywac na hosting bezposrednio z np pendriva
 

McOut

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2016
Postów
35
Buchów
0
Wystarczy nie zgrywac na kompa, a same zdjecia zgrywac/wgrywac na hosting bezposrednio z np pendriva

Tak właśnie taką opcję rozkminiłem więc teraz juz tak będę działał, ale zdjęcia z poprzedniego sezonu zgrywalem na kompa.... I teraz jak robiłem skan tym Recuva to dalej na kompie są a zawsze je usuwałem. Więc chodzi mi bardziej o to,, żeby do końca wymazać pozostałości.
A co do reszty odpowiedzi - to są programy które właśnie usuwają pozostałości? Bo nie wiem czy dobrze kminie :freak2:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Tak właśnie taką opcję rozkminiłem więc teraz juz tak będę działał, ale zdjęcia z poprzedniego sezonu zgrywalem na kompa.... I teraz jak robiłem skan tym Recuva to dalej na kompie są a zawsze je usuwałem. Więc chodzi mi bardziej o to,, żeby do końca wymazać pozostałości.
A co do reszty odpowiedzi - to są programy które właśnie usuwają pozostałości? Bo nie wiem czy dobrze kminie :freak2:
Tak, to są właśnie pogramy do tego. Aby plik znikł na zawsze musi zostać tak jakby nadpisany
 

McOut

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2016
Postów
35
Buchów
0
Ja używam File Shreddera

Prrr, sory. Właśnie wczoraj pobrałem sobie ten program ale on jest jedynie do tego, aby usunąć doszczętnie pliki znajdujące się w moim zasięgu. A takie pozostałości które wyszukuje mi Recova nie wiem nawet gdzie się znajdują i co gorsza niemożna teg chyba sprawdzić bo próbowałem w ch*j sposobów i nic.

---------- Post Zaktualizowany 19:28 ---------- Data pierwszego postu 18:50 ----------

Tak, to są właśnie pogramy do tego. Aby plik znikł na zawsze musi zostać tak jakby nadpisany

Tak tak, ja to rozumiem. Tylko że program taki jak np. Hardwipe aby mógł usunąć doszczętnie plik (nadpisać go czy coś) musi najpierw go tak jakby mieć. A ja tych plików nie posiadam w zasięgu, one nadal gdzieś zalegają tylko nie wiem gdzie, i w tym sęk.
Interesuje mnie to, aby jakiś program działał na zasadzie Recuva czyli że wynajduje te pliki zaśmiecające na kompie, czy może bardziej odzyskuje je i posiadał też opcje aby pokazało lokalizację tego pliku. Wtedy mógłbym te pliki potraktować Hardwipem i po problemie ;) Tylko ku**a szwa za cholere nie wiem jak to zrobić, w sensie jak to odnaleźć...
 

Inwigiluje#

Podaj haslo !
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
184
Buchów
0
Polecam szyfrowac zdj truescrypt .

A co do odzyskiwania plikow to wiem ze jest taki program ale cos kolo 50zl kosztuje , idzie nim wszystko przywrocic , kiedys cos chcialem przywrocic , plik znalazlo ktory chcialem odzyskac , ale nie przywrocilem bo nie mialem pelnej wersji , ale nie pamietam jak sie nazywal ..

A jak chcesz usunac wszystkie slady z dysku to musisz caly czas cos usuwac i sciagac , moze i czasochlonne ale po paru h pozostalosci po tych zdj znikna :)
 

McOut

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2016
Postów
35
Buchów
0
Ehh troche technologi i sie czlowiek gubi :sunny: Chyba najlepszą opcją będzie format dysku C, bo to chyba na nim zostają te pozostałości. No bo jeżeli ściąga się zdj na pulpit to tak jakby automatycznie są one kierowane na dyck C, tak mi się wydaje ;) K***ica szkoda że nie ma na forum jakiegoś kozaka informatyka, może by mi się włamał na kompa i zrbił co trzeba XD
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Format nic nie daje. Trzeba nadpisać obszar na którym był kiedyś dany plik i najlepiej dużą ilość razy.
Wspomnianym przeze mnie wyżej TrueCryptem można np zrobić. Program może nadpisywać dysk również w czasie rzeczywistym, ale to chyba tylko dla jakiś gangsterów ;)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Tobie i kazdemu innemu proponuje pobrac jakas dystrybucje linuxa - np ubuntu. zrobic z niego liveusb - odpalic z niego komputer. Wyzerowac dysk za pomoca dd (potrwa to troche) - i wtedy postawic na nowo system, najlepiej linuxa... i pilnowac sie co robicie...
 

McOut

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2016
Postów
35
Buchów
0
Tobie i kazdemu innemu proponuje pobrac jakas dystrybucje linuxa - np ubuntu. zrobic z niego liveusb - odpalic z niego komputer. Wyzerowac dysk za pomoca dd (potrwa to troche) - i wtedy postawic na nowo system, najlepiej linuxa... i pilnowac sie co robicie...

To jest może i dobra opcja ale system linux z tego co wiem jest przeznaczony bardziej dla osób które pracują na komputerach itp a dla zwykłego użytkownika który lubbi sobie ponapie****ać w CS czy coś podobnego to raczej słaba opcja. Ogólnie z tego co mi się kojaży to jest bardzo prosty system, wirusty sie go nie trzymają itp, mój wujas ma linuksa na pendrive i nie wiem jakim sposobem ale odpala z niego kompa XD Informatyk ze mnie żaden więc jeżeli się w czymś pomyliłem to proszę zprostować :D
A co do zerowania dysku to w grę wchodzi rozumiem dysk C?

---------- Post Zaktualizowany 21:35 ---------- Data pierwszego postu 21:32 ----------

Format nic nie daje. Trzeba nadpisać obszar na którym był kiedyś dany plik i najlepiej dużą ilość razy.

No właśnie tylko jak odnaleźć ten obszar, w tym jest problem cały...

Program może nadpisywać dysk również w czasie rzeczywistym, ale to chyba tylko dla jakiś gangsterów ;)
Jakbyś mógł mi mniej więcej przetłumaczyć bardziej na Polski <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół