nasiona marihuany

Program Recuva-zastosowanie. Pozostałości po zdjęciach roślin, przypał, jak to ogarniacie???

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
To jest może i dobra opcja ale system linux z tego co wiem jest przeznaczony bardziej dla osób które pracują na komputerach itp a dla zwykłego użytkownika który lubbi sobie ponapie****ać w CS czy coś podobnego to raczej słaba opcja. Ogólnie z tego co mi się kojaży to jest bardzo prosty system, wirusty sie go nie trzymają itp, mój wujas ma linuksa na pendrive i nie wiem jakim sposobem ale odpala z niego kompa XD Informatyk ze mnie żaden więc jeżeli się w czymś pomyliłem to proszę zprostować :D
A co do zerowania dysku to w grę wchodzi rozumiem dysk C?

---------- Post Zaktualizowany 21:35 ---------- Data pierwszego postu 21:32 ----------



No właśnie tylko jak odnaleźć ten obszar, w tym jest problem cały...


Jakbyś mógł mi mniej więcej przetłumaczyć bardziej na Polski

przecież Ci wysłałem linki do programów.

Tu masz nawet poradnik:

Kod:
http://artykuly.softonic.pl/jak-usunac-pliki-na-zawsze

Bardziej na chłopski rozum: aby usunąć dane z dysku muszę one zostać nadpisane przez inne dane. Te programy przeznaczone do tego przeważnie nadpisują skasowane pliki pustymi plikami.
 

LEDowiec

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2016
Postów
10
Buchów
0
ale kombinujecie na około..
Tak jak piszą chłopaki, trzeba nadpisać obszar na dysku w którym znajdował się ten plik.
Czyli po prostu bierzesz jakiś plik i kopiujesz go X razy aż nie będziesz miał miejsca na dysku.
Robisz to na partycji na której miałeś zdjęcia.

100% pewne i szybsze niż napisanie posta w tym temacie...


Edit: może to być plik tekstowy albo jakieś ciekawe zdjęcie z wiadomością dla sprawdzających dysk. :lol3: Cały dysk zostanie zapisany kopiami tego zdjęcia i przy odzyskiwaniu uzyskają milion kopii tego
 

diyman

Member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
10
Buchów
0
Czyli po prostu bierzesz jakiś plik i kopiujesz go X razy aż nie będziesz miał miejsca na dysku.
Robisz to na partycji na której miałeś zdjęcia.

100% pewne i szybsze niż napisanie posta w tym temacie...
Nie prościej będzie jak sobie ściągnie CCleanera. Po wejściu w narzędzia jest opcja " Wymazywanie dysku " – służy do zamazywania wolnej przestrzeni na dysku, bądź kasowania całej zawartości danej partycji, przy użyciu różnych algorytmów (1 cykl zapisu, 3 cykle, 7 cykli lub 35 cykli), dzięki czemu późniejsze odzyskanie wykasowanych danych ma stać się niemożliwe.
 

McOut

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2016
Postów
35
Buchów
0
Nie prościej będzie jak sobie ściągnie CCleanera. Po wejściu w narzędzia jest opcja " Wymazywanie dysku " – służy do zamazywania wolnej przestrzeni na dysku, bądź kasowania całej zawartości danej partycji, przy użyciu różnych algorytmów (1 cykl zapisu, 3 cykle, 7 cykli lub 35 cykli), dzięki czemu późniejsze odzyskanie wykasowanych danych ma stać się niemożliwe.

To jest chyba najlepsza i najbardziej klarowna odpowiedź ze wszystkich :D Dzięki ziomuś, włąśnie to ogarniam :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół