nasiona marihuany

[SEZx40+] FEM_REG_NxHK,PurpleMaroc x Diesel Berry,HinduKush x Diesel Berry i inne. #2016

Wyszukiwarka Forumowa:

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3


Witajcie drodzy forumowicze ;)






Oto co wpadło w moje łapy, czyli pestki z OSów i to co nie wysiałem w poprzednim sezonie.


Nasiona:
-Passion#1 x (WP x RD) FEM od BOOMa
-(Ulduz x RD) x (WP x RD) FEM od BOOMa
-Nepal x Hindu Kush REG od Ponurego Żniwiarza
-LM Sativa MX50 REG od Ponurego Żniwiarza
-Durban Poison x Early Pearl Skunk Ruderalis REG od Ebady
-Hindu Kush x Diesel Berry FEM od Grzesia
-Purple Maroc x Diesel Berry FEM od Grzesia
-Jack Herer (dla sprawdzenia czy dojdzie pod polskim niebem)
+ może coś jeszcze wpadnie w łapy.


Nawozy:
-Gnojówka z pokrzyw (skrócimy sobie GZP)
-Ionic COCO Bloom
-Target
-Florovit
-GHE Ripen
-Dolomit
-Obornik
+ inne




Preparaty:
- Ślimakol
-Topsin
-Miedzian
-Aphisol Bio +

Treningi:
-LST
-FIM







Ziemia na spocie mieszana pół spotowa (spod pokrzyw) i pół z uniwersalną. Do każdego dołka do***ane trochę gnoju.


Wielkie dzięki osobom które dzieliły się pestkami w Osach ;)


Będę potrzebował waszej pomocy, i waszych rad. Nie uważam się za fenomena dlatego o to proszę ;)
Sezon mam nadzieję że będzie tak zielony jak poprzedni, i oby obeszło się bez złodziejaszków ;)


UPy myślę że co 2 tyg. może 3 jak będzie brakować czasu.


Wrzucam parę z przygotowań spota, i kilka no name ;)




















I pokrzywy pod GZP, która jest już gotowa.






je**ć / Radzić / Oglądać !!!
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Też mam pestki od grzecha te co ty kiedy je masz zamiar wysadzać na spota bo to półautomaty tak mi pisał nie wiem dokładnie ile będą rosły ale ja z nimi startuje gdzieś 20 maja tzn zaczynam kiełkować
Pozdro i bez przypału
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Też mam pestki od grzecha te co ty kiedy je masz zamiar wysadzać na spota bo to półautomaty tak mi pisał nie wiem dokładnie ile będą rosły ale ja z nimi startuje gdzieś 20 maja tzn zaczynam kiełkować
Pozdro i bez przypału

Myślałem coś koło 15 maja, ale to nie ja dyktuje warunki tylko pogoda więc zobaczymy.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Nie boisz się, że będzie tam mało światła? Miejscówka wygląda na dobrze ukrytą, ale mocno zarośniętą. Odmiany m.in. te co u mnie się pojawią, więc będę bacznie obserwować Twoje poczynania :)
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Nie boisz się, że będzie tam mało światła? Miejscówka wygląda na dobrze ukrytą, ale mocno zarośniętą. Odmiany m.in. te co u mnie się pojawią, więc będę bacznie obserwować Twoje poczynania :)

Światła raczej brakować im nie będzie, jak coś będzie przysłaniać to się trochę wykarczuje. <joint> Czy dobrze ukryta ... zobaczymy czy planty nie znikną, bo na oucie to nigdy nic pewne. :zjarany:
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Peski od BOOMa kiełkują za***iście:
Passion#1 x (WP x RD) -3/3
(Ulduz x RD) x (WP x RD)-3/3

Teraz czekam aż wyjdą z ziemi. Jak się pokażą to dodam foty ;)

Durban Poison x Early Pearl Skunk Ruderalis też już większość w ziemi ;)
NxHK trochę mi się opie****ają z kiełkowaniem ale nie wszystkie ;)

Dziś jak dobrze pójdzie to już część wypie****am pod szybę :pr:

OK pod szybą :D





EDIT :

NxHK - Wszystkie poszły 0 zastrzeżeń co do kiełkowania. Są już w kubeczkach jutro idą pod szybę ;)

Z dziś :pr:



"Trójeczka" ;)
 
Ostatnia edycja:

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Mały UP ;)

Wszystko idzie narazie zgodnie z planem bez dużych problemów. Ślimakol skutkuje, ale wpie****ił się inny szkodnik, dokonał konsumpcji 1 NxHK i jednego Durbana, i popróbował też Passiona od BOOMa, na szczęście nie całego. Nawet zostawił ślad po sobie:


Nie wiem co za szkodnik zostawia takie odchody ... podejrzewam konika polnego :pissed:

No i to co cieszy moje oczy ;)






+ NO NAME



Dziś pod next szybę pójdzie kolejny desant 7 plantów. Zabrałem się też za kiełkowanie Jacka Herera. Pestki od Grzecha też pewnie na dniach :pr:

Pozdrawiam !
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
UP

Trochę się działo przez ten czas, trwa najcięższy okres Oucika przesadziłem już większą część plantów na spota. Dojść do niego graniczy z cudem ... i dobrze :jaraczz: Pierwszy desant trochę oberwał bo niespodziewanie napie****ał grad a nie schowałem je pod szyby :pl: ale panny już do siebie doszły po tym incydencie i mają się świetnie, chyba tylko 2 krzaki są w złej kondycji. Z no namów już 1 planta odróżniam, wiem że to LM Sativa MX50 ;) Następne planty idą już na 2 inne spoty ;)
Planty już były podlewane gnojówką z pokrzyw, widać różnicę wielkości od tych które nie podlewałem. Podsypałem garść dolomitu pod każdego planta. I w końcu pada deszczyk co mnie bardzo cieszy bo nie muszę zapie****ać i podlewać :running-around-smil

Zdjęcia z wczoraj, i z wcześniejszych dni :spalony:

Nepal x Hindu Kush - już jest na spocie


Panna od Ebady


Grupka








Tą panią coś u***ało i wyszedł toping






I te co najbardziej odczuły grad




W więc to tyle, jak narazie :D W next Upie już all będą na spocie :yeahh:

Pozdrawiam !
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Mały Upik.

Wszystkie pomidory już na spotach. Podlałem nawozami i teraz czekam na rozwój wydarzeń :D

A tu kilka zdjęć:

Pani od wujka Ebady


Nepal x Hindu Kush


Nepal x Hindu Kush


Nie pamiętam (edit jak sobie przypomnę :pl:)


i widoczek ...


Więcej pokażę jak znajdę więcej czasu ;)
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Elo ekipa.

Mam jakiegoś małego wcześniaczka co już kwitnie, reszta z tej samej odmiany nawet o tym nie myśli. Planty na głównym spocie dostawały już nawozy - Fish Mix, GZP, oraz Biopon. Na 2 innych lałem już tylko GZP z Bioponem. Ta która już zaczęła kwitnąć dostała dawkę florovitu.

Prawie wszystkie panny na głównym spocie ( tj. 31 sztuk aktualnie ) potraktowałem LST oprócz 3 NxHK które zostawiam bez treningu, bo po gradzie wyglądają jakby były po wczesnym toppingu. Jak narazie tylko 2 planty musiałem wyrwać bo okazały się być męską płcią. Poleciał też oprysk na przędziorka zobaczymy za jakiś czas z jakim skutkiem.

Idzie wszytko zgodnie z planem ... i oby tak do końca, następna wizyta na spotach za 2 tygodnie. Może już więcej pomidorów się określi.

Ok teraz łapcie foty:

NxHK


NxHK


NxHK


NxHK


NxHK


NxHK


3 x PM x DB od Grzecha


HK x DB od Grzecha


Passion#1 x (WP x RD) FEM od BOOMa


Passion#1 x (WP x RD) FEM od BOOMa


Passion#1 x (WP x RD) FEM od BOOMa


2 x (Ulduz x RD) x (WP x RD) FEM od BOOMa


(Ulduz x RD) x (WP x RD) FEM od BOOMa


Panie od Ebady


Tu też od Ebady


To tyle pozdrawiam i do następnego :smokee:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół