nasiona marihuany

[SEZx40+] FEM_REG_NxHK,PurpleMaroc x Diesel Berry,HinduKush x Diesel Berry i inne. #2016

Wyszukiwarka Forumowa:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ładnie,a i u mnie za 2 tygle gdzieś kosa następnych GGS i tych dolnych co zostawiłem do puchnięcia.
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Czas na mały UPik ;]

Ogólnie wszystko w jak najlepszym porządku panny puchną jak tylko mogą co robi wrażenie przy każdej wizycie na spocie. Na pare plantów w***ała mi się pleśń i musiałem to wyciąć, ale tragedii nie ma, opłacało się pryskać topsinem. W najbliższym czasie mam 2 HKxDB do scięcia właśnie mają okres flusha :spalony: Może w next UPie wstawie zdjęcia Jacka Herera którego wysadziłem i pozostawiłem bez opieki - raczej nie dojdzie ... albo z pewnością nie dojdzie, strasznie wyciągnięty bo w miejsu gdzie jest mały dostęp słońca ale swoje 2,5 m ma, może więcej.


OK foty:
PMxDB


Pani od Ebady


Ulduz od BOOMa


Lewa Ulduz za nim po środku LM Sativa MX50 i prawa Ulduz po przejściach :D



Pani od Ebady


Też od Ebady


Lewa PMxDB potem Passiony od BOOMa


Lewa Passion prawa PM x DB


Więcej zdjęć za jakiś czas, pokażę HK x DB przed ścinką i po trymie.

Do następnego ! ;] :smokee:
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
UP



Troszkę spóźniam ale to z braku czasu. Ostatnie GGSy atakowała pleśń ale udało się uratować większą część suszu, były opryski na pleśń ale przez ostatni okres miały słabszą zimną i mokrą pogodę, myślałem że dojdą wcześniej jak reszta w 4 miechy a rosły jak sezony :D za***ałem że nie ścinałem wcześniej ale trudno ... Nie będę rozpisywał ... jestem zadowolony jest co kosić :harvest::spalony: Na głównym spocie zostało 10 krzaków na innych w sumie jeszcze 4. Zapach czuć już pół kilometra od spota, więc trzeba się śpieszyć bo ktoś z dobrym węchem nie odpuści tak pięknych zapaszków :joker:

Dobra foty: (zdjęcia z 23.09.2016)

PM x DB


Pasion od BOOMa


LM Sativa MX50


Ulduz od BOOMa po przejściach


Ulduz od BOOMa


Ulduz za nim Sativa MX50


Ulduz największy


Pani od Ebady


Też od Ebady


Gniazdo


Lewa Passion od BOOMa prawa PM x DB, ten drugi już miał harvest


Topeczek PM x DB po curringu. KOSMOS !


Pani od Ebady - w dniu kosy już leżała na ziemi bo nie wytrzymała ciężaru.


To by było na tyle. Oby do następnego ;)
Elo mordy ;]
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Rok udany oby więcej takich !! Straty to tylko Jack Herer który jeszcze na początku listopada był na spocie i został za***any. Ale co najlepsze, pare dni wcześniej skosiłem głównego topa, i smakował fajnie, robił średnio. Topy nie były jeszcze takie jakie być powinny, i Jack Herer nie dojdzie pod polskim niebem :D po prostu nie zdąży. Inne panie przetestowane każda robi lepiej niż zakładałem wcześniej.
Ile wyszło ? ... nie wiem, ale więcej niż zakładałem.

Proszę o przeniesienie do zakończonych. I przepraszam że kończę dopiero teraz ale było za dużo zajęć :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół