nasiona marihuany

Bob i jego panny :D NN.Auto.Fem

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Na nastepny rok planuje kupic fotopulapke. Dziwne ze ofiarami padaja tylko nalutkie rosliny. Mozna bylo by tez przywiazac jakas folie zeby odstraszala ale takie cos zuca sie w oczy

ja mam foto pułapkę ale jeśli to są ślimaki czy inne owady nie złapiesz tego bo osobniki wywołają za mały ruch. Jak kolega wyżej jakiś gryzoń jak najbardziej jestem za pułapką :) Lecz to dopiero za rok :/

Ja planuję też zakupić siatkę metalową taka jak używa sie do kurników czy tam do klatek królików zrobić stożek i pod nim trzymać małe plony. Szczerze to problem mam tylko w tym roku bo próbowałem automaty one idą jak maleństwa na aut i chyba mój rejon nie odpowiedni jest. Może gdyby częściej zaglądać do panienek bym coś zaobserwował ale moje miejsce zamieszkania nie pozwala na odwiedziny za dużo ludzi w okolicy. Za rok spróbuje z tą siatką z 10 automatów a reszta femki bo przynajmniej idą już większe krzaczki do ziemi w tedy są tylko uszkodzone a nie kompletnie zjedzone.
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Siema.
Spot nr 3 na którym było 19 automatów zostały 3 :D
Reszta została pożarta zanim wypuściła 2 piętro.








A tu mega automat ze swym mega owocem :D


 
S

Ser le Muchomore

Guest
Jednak tylko pod warunkiem, że usuniesz uschnięte liście, przez które może się tam w***ać pleśń :sunny:
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Elo w najgorszym sezonie jak dla mnie.

spot 3 na którym były automaty kosy doczekały się 3 szt. w sumie 28g :D
Hmmm pierwszy raz auto robiłem i chyba ostatni bo więcej zabawy przy tym niż przy fem tak myślę bardziej trzeba uważać i dbać.
Wyglądały tak.




Jeden ze innych spotów gdzie były nn podczas flo ktoś je wykopał i ch*j mu w du*e i tak były mikrusy.

wszystkie inne zjadły ślimaki czy coś innego.

Na jednym spocie zostały 4 NN które ładnie sobie dają rade :) (nagroda pocieszenia)

Tak wyglądały około 4 tygodnie temu






tak wygladały 5 dni temu pogoda dopisuje wiec jeszcze stoją.





Co to wykopanych plonów jestem spokojny i mam w dupie innych co się bawią ale jesli ktoś szuka moich potrafię pokazać że ja też jestem wredny i też potrafię szukać . Ludzie zostawiają po sobie slady z których nie zdają sobie sprawy.
W jednym miejscu gdzie postanowiłem wybrać się z psem na ścieżce stało jedno drzewo na którym jakis tempak przywiązał worek :D Normalny człowiek stwierdzi że to dziwne i w proieniu 200 metrów odnalazłem 8 dołków lecz pacjent miał tego pecha co ja i w***ały my ślimaki wszystko. Z kolei moja miejscówa na Af była tak duża że postanowiłem powędrować w okolicy i proszę bardzo efekty po 30 min. 6 donic ale to jakieś małolaty musiały robić bo miedzy drzewami był owiązany sznurek chyba ochrona przed dzikami hahaahah. I biały sznurek na zielonym tle zgubił ogrodników. Syf taki ze szok co ludzie zostawiają w zaroślach.
Złapał bym ich na miejscu z buta sprzątają całą okolice!!!!!!!


 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
No Elo.

By zakończyć wątek tydzień temu zrobiłem kosę NN panny były podwiązane ale miały około 180cm wysokosci spadły mi z nieba w tym roku bo inne przepadły :(. Te w sumie rosły same.

Wyszło mi 45 g na sucho z odrostów i 27 g z 3 szczytów. Jak na roślinę NN doszła nawet spoko no i moc ma klepiącą. Długo trzyma .... muli..... nio i gastro..

Za rok muszę sie bardziej przyłożyć jak widzę jaką inni mają teraz kose :D
Pozdro Ludziska Z Fartem.....


45g takich topków :D






Szczyty wisiały do końca na łodygach dziś je oddzieliłem i wyszło 27 g na czysto.


No akurat starczy do grudnia bo w grudniu :harvest: z lamp :D
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół