nasiona marihuany

Czy nasiona nie wyrosna?

Wyszukiwarka Forumowa:

hextet

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Witam wszystkich. Jestem nową osobą na tym forum i mam do was pytanie.
4 dni temu wsadziłem kiełki do ziemi, przez ostatnie 3 noce były lekkie przymrozki.
Czy maja szanse wyrosnąć? Bo jak na razie nie ma efektów.

Wczoraj także posadziłem na spocie następne kiełki. Lecz te przykryłem butelkami.
Czy chociaż te wyrosną?
 

zielonaDroga

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2016
Postów
96
Buchów
0
Witam wszystkich. Jestem nową osobą na tym forum i mam do was pytanie.
4 dni temu wsadziłem kiełki do ziemi, przez ostatnie 3 noce były lekkie przymrozki.
Czy maja szanse wyrosnąć? Bo jak na razie nie ma efektów.

Wczoraj także posadziłem na spocie następne kiełki. Lecz te przykryłem butelkami.
Czy chociaż te wyrosną?

Przyłączam się do tematu :) a jakie sadziłeś?
 

hextet

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
ak 47, mazar , super skunk. Wszystkie to automaty. Te posadziłem w poniedziałek.
a jack diesel i white russian także automaty posadziłem wczoraj.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Witaj na forum.
Roślinki powinny wyrastać już z ziemi po 4 dniach. Może być lipa. Pozostaje Ci czekać dalej.
Następnym razem polecam Ci zacząć w domu. Chociaż do czasu, aż się roślinki pojawią.
Twoja metoda nie jest zła, ale ostatnie 3 mroźne poranki podpowiadają, że jeszcze na to za wcześnie, szczególnie na automaty.
 

hextet

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
po jakim czasie mogę być pewny, że nie wyrosną? I czy te pod butelkami mają większe szanse?
 

Jano

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2015
Postów
74
Buchów
0
W poniedzialek wysialem 60 fem~ kielkow, jak na dzisiaj wyroslo
~10 i to wszystkie zolte, male i cherlawe. Wysialem 60 sztuk ~600zl, lepiej nie trracic tyle hajsu i wysiac w maju... Jak myslicie? Zzolkly bo mialy za zimno czy za cieplo? Bo sa w malym okopie pod folia i nie wiem co im szkodzi, ponozcie, dzis sciaglem folie, zobaczymy jak przerrzymaja noc.
 

hextet

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
W zeszlym roku wsadzilem je o tej samej porze roku czyli pod koniec kwietnia i pieknie rosly. A w tym nic. Tobie chociaz cos wyroslo ale nie potrzebnie sie pospieszylismy
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
i jak co roku...gdzie wam się tak pali? 2-3 tyg nie możecie wytrzymać? Każdy widzi jaka pogoda...
 

hextet

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Jesli nic nie wyrosnie to moge w maju posadzic nowe na tej samej ziemi. Bo troche mam kawalek do przejscia zeby sie tam dostac i nie chce mi sie znowu tachac tej ziemi
 

Szacunek Kobiet Ulicy

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2011
Postów
101
Buchów
0
teraz to można co najwyżej kiełkować i na parapet na te pare dni
pogoda z każdym dniem coraz lepsza,słoneczko swieci od rana ale lepiej dmuchać na zimne w nocy może przypizgać :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół