nasiona marihuany

Łuki - Kusze i inne wynalazki z piekła rodem

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest

Łuki - Kusze
Sport cichy i ciekawy .

Jeśli ktoś posiada takie zabawki to niech się pochwali .

Moja zabawka długo leżała na strychu aż postanowiłem ja pod remontować i używać dalej oczywiście sportowo .












Uwaga zabawa tylko dla dorosłych ! .
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Fajneee ja się bawię bloczkami, jutro coś wrzucę.
Uważaj tylko z tym bo podlega już pod rejestrację i pozwolenie niestety - chory kraj o ile jesteś w Polsce :D
Znasz naciąg? jakich bełtów używasz?
 
G

Guest

Guest
Fajneee ja się bawię bloczkami, jutro coś wrzucę.
Uważaj tylko z tym bo podlega już pod rejestrację i pozwolenie niestety - chory kraj o ile jesteś w Polsce :D
Znasz naciąg? jakich bełtów używasz?

Pozwolenie mi nie potzrebne bo nie biegam z tym po ulicach heheeh .
Naciąg 120 lbs . Firma Hornet .
 

PiroFun

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2016
Postów
55
Buchów
3
A można spytać jak zdobyłeś taką kuszę? Bo z tego co mi wiadomo to w Polsce nie można dostać takiej zabawki. A ciekaw jestem bo sam bym zainwestował :)
 
C

cucu

Guest
Moja zabawka długo leżała na strychu aż postanowiłem ja pod remontować i używać dalej oczywiście sportowo .

Lata 60-70 XX wieku? Ładna drewniana...
O jest toć takiego.

http://www.icollector.com/DACO-HORNET-CROSSBOW_i23250637
[h=1]DACO HORNET CROSSBOW[/h]

Łoże klejone z 3 części - czy monolit? Łuczysko - kompozyt szkło epoksyd?

Tu łoże wygląda na monolityczne:

23250637_1.jpg


Fajny zabytek.
Cięciwę sam kręciłeś? Czy - była już?
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
taka sam jak moja ;

monolit drewniany , drewno nie wiem jaki gatunek byś znów nie pytał :) , cieciwa była oryginał , po rozdarciu się na sczępy kupilem nową syntetyk :).
 
C

cucu

Guest
taka sam jak moja ;

monolit drewniany , drewno nie wiem jaki gatunek byś znów nie pytał :) , cieciwa była oryginał , po rozdarciu się na sczępy kupilem nową syntetyk :).

Zrobił byś zdjęcia mechanizmu spustowego - wyciągniętego z niej : Czysta ciekawość.
Tak patrząc na całokształt wydaje się być bardzo prosta. Dzyndzel z tyłu to "bezpiecznik" blokada mechanizmu?
 
G

Guest

Guest
Zrobił byś zdjęcia mechanizmu spustowego - wyciągniętego z niej : Czysta ciekawość.
Tak patrząc na całokształt wydaje się być bardzo prosta. Dzyndzel z tyłu to "bezpiecznik" blokada mechanizmu?

Jak bede cos robił to postaram sie zrobić , ale to jest i tak prosty mechanizm , ma zabezpieczenie itp , ale całosć jest nitowana to i tak słabo widac .
 
C

cucu

Guest
Jak bede cos robił to postaram sie zrobić , ale to jest i tak prosty mechanizm , ma zabezpieczenie itp , ale całosć jest nitowana to i tak słabo widac .

Skoro trudno rozebrać to... Jakoś przeżyje. Taka dziecinna ciekawość - co jest w środku.
 
G

Guest

Guest
Trzyma od góry? i - "chwyt" się do góry składa w tej metalowej skrzynce? - ze 3 elementy + sprężynki.

Cos w tym stylu , jak wkładasz cięciwe to się od góry zatrzaskuje klamra czy jak to zwał :) , i blokuje się blokada która jest z tyłu mechanizmu , potem zabezpieczenie się wciska i strzela .
 

Sakopomadiko

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2015
Postów
68
Buchów
118
Sciemano!
Ja sobie czasem lubie ponapie****ac z takiego wynalazku:
Colt Single Actiion 7,5 5,5 4\3,4 cala lufa a kaliber 44 wersja CP niestety wszystko ladnie fajnie tylko po***ane czyszczenie tego jest wk***iajace z deczka





a takie cus dopiero zamowilem

 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
derringer wymiatają no na 15 metrów ale jednak też mam .45 w chromie czasem noszę ze sobą jak idę w dziwne miejsca / .54/ /44 i kilka innych. W domu w pogotowiu jeszcze gotowy będzie HOWDAH ale to za tydzień.
 
S

sub

Guest
derringer wymiatają no na 15 metrów ale jednak też mam .45 w chromie czasem noszę ze sobą jak idę w dziwne miejsca / .54/ /44 i kilka innych. W domu w pogotowiu jeszcze gotowy będzie HOWDAH ale to za tydzień.

Polska jak Ameryka - Dziki zachód <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół