nasiona marihuany

"Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce"

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
zęby mnie bolą jak tego słucham... Jedwabny szlak kończący się w Łodzi? A czemu nie w Pcimiu? skąd te dane ;) :D
Co mamy zrobić żeby się nie dać wciągnąć? Poddać się Rosji?
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Sprawa oczywista, położenie geograficzne skazuje nas w przypadku wojny światowej na poligon mocarstw. Najgorsze jest to że gowno mozemy zrobic i nikt z nami ani rządem Polskim nie będzie się liczyl, propaganda dołoży swoje i nikt za nami nie będzie płakał. Ostatnio w niemczech byla przeprowadzona ankieta, 57% osób jest przeciwna udzielenia Polsce pomocy NATO w razie ataku na nasz kraj. Amerykanie oczywiscie mogą walczyć, wyślą nawet swoje wojska, co zresztą juz robią, ale zrobia również wszystko by nie gineli ludzie w stanach a po za ich granicami, czyli to co robią caly czas. Brytyjczycy również uwielbiają walczyc do ostatniego żołnierza... sojusznika. Bardziej od Rosji która tak naprawdę ma w nas wy***ane i nie maja do nas zadnych roszczeń terytorialnych zagrażają nam same stany zjednoczone.
Inna sprawa, ze to Chiny sa przeciwnikiem dla amerykanow a nie Rosja. Obecnie odbywa sie walka o dominacje pomiedzy Chinami i USA na wodach pacyfiku, amerykanie maja 6-7 lat na zastopowanie chinczykow w innym przypadku ich dominacja militarna dobiegnie konca.
Co mozemy zrobic? Poddac się Rosji i stanąć po przegranej stronie? Niczego to nie zmieni, jedyne wyjscie to budowanie wlasnej silnej armii, bez tego nikt nam nie pomoże oraz zacieśnienie wspolpracy z krajami ościennymi, budowa ideii miedzymorza, oraz bliskie kontkaty gospodarcze z Chinami, oraz reszta rynku azjatyckiego.
Choć jestem przeciwnikiem obecnego rządu to cieszy mnie niezmiernie że postępują odwrotnie do PO ktore roz***alo nasza armie na łopatki (dwukrotne pomniejszenie, lewe kontrakaty, zakupy gowno wartego sprzetu niemiec, francji itd), podoba mi sie umacnianie wspolpracy z Węgrami, Słowacją, Czechami, Serbią, Chorwacja, krajami skandynawskimi i Chinami, oraz przede wszystkim wspieranie polskich koncernów, zakupy polskiego sprzętu.
Czy zdążymy? Raczej nikt nam na to nie pozwoli...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Kedzior widze ekspert od polityki po gimbazie.
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
A co to gimbaza?
Ty za to ekspert od zaśmiecania tematów nic nie wnoszącymi postami.
Ciekaw jestem Twojego zdania ekspercie po stażu w MSZ.
Rocznik masz w nicku, jeżeli potrafisz liczyc tak dobrze jak pier***ic nie na temat to dojdziesz do tego, ze i wyższą uczelnie zakończyłem jakiś czas temu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No ja wlasnie nie mam stazu w MSZ, wiec nie pie***le 3 po 3, co i tobie polecam.
 
G

Guest

Guest
Gościu gada z sensem , tylko my jako Polacy ignoranci nie chcemy wiedzieć nic o takich rzeczach , bo jak nie wiem to tego nie ma ..tak ? .

Są markety jest kiełbasa po co wiedzieć więcej ., w razie czego skonczy sie tak jak w 1939 wejdą zabiorą co ich i pójdą dalej i nikt palcem nie kiwnie a zwłaszcza zachód .
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Gościu gada z sensem , tylko my jako Polacy ignoranci nie chcemy wiedzieć nic o takich rzeczach , bo jak nie wiem to tego nie ma ..tak ? . Są markety jest kiełbasa po co wiedzieć więcej ., w razie czego skonczy sie tak jak w 1939 wejdą zabiorą co ich i pójdą dalej i nikt palcem nie kiwnie a zwłaszcza zachód .
Dokładnie tak jest i taak będzie
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Pożyjemy, zobaczymy.

Ja nie przepadam za tego typu propagandą i w ogóle wojną jako-taką. Ludzie nie powinni myśleć takimi kategoriami na codzień, co z resztą zauważa sam opowiadający - ludzie mają życzeniowy stosunek do rzeczywistości i to jest ok, bo trzeba żyć optymistycznie.. Ale skoro już jesteśmy w tym kraju w obecnej sytuacji, to taki scenariusz powinien być dla nas jak najbardziej możliwy. To trudna sytuacja dla pozostających w kraju, obyśmy nie musieli podejmować ciężkiej decyzji w nadchodzącym czasie.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
najgorsze jest to, jak łatwo podzielić społeczeństwo zwykłym bełkotem nie istotne na jaki temat ale jest to proste nawet tutaj na forum. Można zrobić gównoburzę nawet o mleko i ludzie będą skakać sobie do gardeł.
Banda decydentów (politycy, magnaci i inne k***y) ciągną za sznurki a umierać będziecie wy/my
 
G

Guest

Guest
najgorsze jest to, jak łatwo podzielić społeczeństwo zwykłym bełkotem nie istotne na jaki temat ale jest to proste nawet tutaj na forum. Można zrobić gównoburzę nawet o mleko i ludzie będą skakać sobie do gardeł.
Banda decydentów (politycy, magnaci i inne k***y) ciągną za sznurki a umierać będziecie wy/my

Niestety takie są realia , w dupach ludzie za dużo mają i tyle , ale niebawem sie to skończy a zazwyczaj ludzie biedni się szanują , bogaci mają wszystkich i wszystko w pupie :) , gdyby Po dłużej rządziło to by wszystko nam zachód zabrał ehhehe , ludzie przyzwyczaili się do złodziejstwa a jak PIS wstawił kilka ustaw nie po ich mysli to wielki harmider się zrobił i wpie****anie się zachodu we wszystko tak nie powinno być , tak zwana gówno burza jest wszędzie niestety a opozycja ja nakreca i jeszcze ten ***any złodziej Petru udziela się jak malpa w tv i ta jego szczekaczka co szeptała Komoroskiemu w wyborach do ucha raz Po raz nowoczesna byle do koryta sie dorwac i pier***ic farmazony w tv jak nikogo to nie obchodzi hehehe.

Wojna rozwiąże wszelakie problemy , przykre ale prawdziwe .

My ze 120 tyś żołnierzy mamy szanse na kilka godzin obrony , a nikt pzrecież nie przyjdzie nam pomagać jak nas rozwala w kilka godzin bo i po co , sytuacja podobna bedzie do 1939 i anglików cieniasów co nas w chu*a zrobili hehehe , tylko Polacy potrafią umierać alianci nie bardzo .
 
Ostatnia edycja:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
najgorsze jest to, jak łatwo podzielić społeczeństwo zwykłym bełkotem nie istotne na jaki temat ale jest to proste
Na co Putin wydawał będzie ostatnie petrodolary jakie Rosji zostały, a newet może i własne zaskórniaki naruszy (te marne miliardy, jest wszak najbogatszym człowiekiem świata, nie oficjalnie ale faktycznie), stąd w całej Europie pożyteczni idioci jak ten pan sterowani przez doskonałą agenturę wpływu i webkomando sieją ferment i podziały. A to kredycik dla Marie Le Pen, a to nadajniki wojskowe dla Radia Maryja (takie były początki katolickiego głosu w twoim domu)...

Bardziej od Rosji która tak naprawdę ma w nas wy***ane i nie maja do nas zadnych roszczeń terytorialnych zagrażają nam same stany zjednoczone.
nie mają roszczeń terytorialnych, bo chcą przejąć całe państwo, bez zmiany granic ;) Najchętniej całą Europę. Do Ukrainy też nie mieli roszczeń dokąd ją kontrolowali w całości.
polecam poczytać dzieło Astolphe de Custine "Listy z Rosji", bardzo aktualna książka choć powstała ponad półtora wieku temu.
I jakoś tak dziwnym trafem wolę być podbity przez amerykanów niż rosjan, dlaczego? bo warto poczytać
Marcin Zaręba Wielka trwoga. Polska 1944-1947 Warszawa 2012
Anne Apelbaum, Gułag, 2005
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bracie Marianie tu sie czerpie wiedze z youtuba i niezaleznej.pl, gdzie ksiazki czytac :D
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Na co Putin wydawał będzie ostatnie petrodolary jakie Rosji zostały, a newet może i własne zaskórniaki naruszy (te marne miliardy, jest wszak najbogatszym człowiekiem świata, nie oficjalnie ale faktycznie), stąd w całej Europie pożyteczni idioci jak ten pan sterowani przez doskonałą agenturę wpływu i webkomando sieją ferment i podziały. A to kredycik dla Marie Le Pen, a to nadajniki wojskowe dla Radia Maryja (takie były początki katolickiego głosu w twoim domu)...


nie mają roszczeń terytorialnych, bo chcą przejąć całe państwo, bez zmiany granic ;) Najchętniej całą Europę. Do Ukrainy też nie mieli roszczeń dokąd ją kontrolowali w całości.
polecam poczytać dzieło Astolphe de Custine "Listy z Rosji", bardzo aktualna książka choć powstała ponad półtora wieku temu.
I jakoś tak dziwnym trafem wolę być podbity przez amerykanów niż rosjan, dlaczego? bo warto poczytać
Marcin Zaręba Wielka trwoga. Polska 1944-1947 Warszawa 2012
Anne Apelbaum, Gułag, 2005

Czytalem książkę Marcina Zaręby, nie slyszalem nigdy o pozycji Listy z Rosji, z ciekawosci jej poszukam.
Moze o to przez kogo byc lepiej podbitym zapytajmy syryjczykow, irakijczykow, mieszkancow Libii? Pisanie o wkladaniu pieniędzy przez Putina w rządy wywrotowe, radary itp myśląc że wywiad amerykański nie robi tego samego to zwykla hipokryzja, obydwa mocarstwa maja swoje za uszami. Ktory kraj przez 90% trwania swojego panstwa jest w ciaglej wojnie, nie jest atakowany za to rozpoczyna wojne za wojna aby utrzymać gospodarkę przy życiu? Rosja czy USA? To, ze nienawidzę panstwa rosyjskiego nie znaczy ze mam zamykac oczy na dzialanosc amerykanów.
Zamiast opierac sie na ksiazkach z przed półtora wieku, spójrzmy na obecna sytuacje, kto ciagle atakuje a kto jest w defensywie, zobaczmy jak wygladala np. Libia za czasów Kaddafiego a jak wyglada po wprowadzeniu amerykanskiej "demokracji".
Przywolujesz temat ukrainy nie wspominając o tym, ze amerykańskie fundacje przyznaja sie to pompowania setek milionów dolarów w przewrót na ukrainie, nie wspominasz o jednym z głównych punktów decydujacych o likwidacji ZSRR czyli kategoryczny ZAKAZ zakladania baz i stacjonowania wojsk NATO na terenach krajow bylego zwiazku, wymien mi kraj w którym obecnie tych wojsk nie ma?
Ukraina jest jednym z ostatnich buforow pomiędzy Rosja i NATO, dziwisz sie ze Rosja o ten ostatni bufor walczyła skoro maja tam swoja baze wojskową?
To tak jakby rok w rok sasiad przenosił plot pomiędzy naszymi dzialkami w moja stronę dochodząc az pod moje drzwi zabierajac caly teren, ile bys na to patrzyl?

Popatrzmy na kraje arabskie najechane przez USA w ramach "demokracji", wczesniej wspomniana Libia za czasow Kaddafiego:
1. Brak rachunków za prąd; elektryczność jest darmowa dla wszystkich obywateli.
2. Brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii są państwowe, a zero procentowe pożyczki są prawnie zagwarantowane dla wszystkich.
3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka.
4. Wszyscy nowożeńcy w Libii otrzymują 60000 dinarów (50000 dolarów amerykańskich) rządowego wsparcia na zakup mieszkania.
5. Edukacja i opieka zdrowotna są bezpłatne. Przed rządami Kadafiego tylko 25 % Libijczyków umiało czytać i pisać. Dziś wskaźnik alfabetyzmu wynosi 83%.
6. Jeśli Libijczycy chcą zostać rolnikami ? otrzymują ziemię, budynki gospodarcze, sprzęt, nasiona, żywy inwentarz za darmo.
7. Jeśli Libijczyk nie może znaleźć wsparcia edukacyjnego i medycznego, którego potrzebuje ? rząd funduje mu wyjazd zagraniczny i stypendium w wysokości 2300 dolarów amerykańskich na miesiąc w celu zaakomodowania się i na wynajęcie samochodu.
8. Gdy Libijczyk kupuje samochód to rząd dopłaca mu połowę ceny auta.
9. Cena benzyny w Libii wynosi 14 centów amerykańskich za jeden litr.
10. Libia nie ma zagranicznych długów, a jej rezerwy dochodzące do 150 miliardów dolarów amerykańskich zostały zamrożone.
11. Jeśli Libijczyk absolwent nie może znaleźć zatrudnienia po skończeniu edukacji w wyuczonym zawodzie, to jeśli znajdzie inną pracę, państwo będzie płacić mu średnią pensję w wyuczonej profesji dopóki nie znajdzie pracy w swoim zawodzie.
12. Każda porcja sprzedanej benzyny jest bezpośrednio dotowana na konta bankowe Libijczyków.
13. Becikowe wynosi 5000 dolarów amerykańskich.
14. Czterdzieści bochenków chleba kosztuje w Libii 15 centów amerykańskich.
15. Jedna czwarta Libijczyków posiada uniwersyteckie wykształcenie.

Jak wyglada po wprowadzeniu amerykanskiej "demokracji"... piekło na ziemi.
Dlaczego zostali zaatakowani skoro bylo tak dobrze?
Nacjonalizacja ropy, Kaddafi przestal rozliczac sie za rope w dolarach, atak byl natychmiastowy, pierwsza decyzja nowego rządu libijskiego to przywrócenie rozliczenia w dolarach.
Nie mozemy zapomniec tego co zrobili nam rosjanie, ale nie moze nam to przyslaniac oczu na obecna stuacje, jezeli tak to rownie mocno musimy nienawidzić i bac się Niemców.

Masz bucha bo podoba mi się Twoja konstruktywna krytyka a nie "pie****enie 3 po 3" ;)
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
ku**a jak tu się można bronic nie mając dostępu do broni ? wystarczy że było by jak w USA każdy może mieć karabin , co za tym idzie każdy może sie przeciwstawić ewentualnemu najeźdźcy , fakt cywil czołgu nie rozwali ale do oddziałów zaopatrzenia logistyki może śmiało strzelać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół