nasiona marihuany

[Af/sez]{reg/fem}- JH, M x .af , Wr x Dr, P#1 x (wp x rd), (ulduz x rd)x(wp x rd), mix out16nx

Wyszukiwarka Forumowa:

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
Witam na next no i to co tu pisać hmmmmmm.........
To plan, :D kilka spotów jak się uda na razie niech się bociany pokażą
Ziemia uniwersalna może pół na pół się zmiesza z gruntem ,
dołki jakieś głębokie żeby może roślinka się jakoś rozwijała obwicie hmmmm
każdy by chciał ale cóż .
Nawozy hmmmmm , w czasie rozwijania/opisywania krok po kroku ,
w czas ten nie opiszę czego użyję , pod koniec fotorelki przypomnę co i jak wykorzystałem :D
oby do i żeby nikt nie zajumał
:harvest:
A jakie ? to takie
Jack Herer af REG od jamann
Passion#1 x (wild pakistan x royal dane)fem od BOOM
(ulduz x royal dane) x (wild pakistan x royal dane)fem od BOOM

white russian x diesel ryder af reg od Rizzo
(maroc+) x af fem od Rizzo
Mixa też walne jakiegoś :D
dzieki za pechy i zobaczymy co wyjdzie :bongo4:
to było na tyle
Na razie wszystkich nie wsadziłem dowody bym nie pomieścił,
czas na jakieś fotki/niebawem na miejscówkę polecą :D
Mix -y
wiem trochę przesadzone


Jacki 4 -
dwie już w ziemi D:



Passion#1.......................................................(ulduz x royal dane)
x.................................Mix-y ...............................
x
(wild pakistan x royal dane)................................
(wild pakistan x royal dane)

 
Ostatnia edycja:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Może przesadź te wyciągnięte do jakiejś głębszej doniczki, tak pod same liście. Zanim cię do badyli wrzucą. Odmiany spoko, ale chyba nie napisałeś od kogo. Myślisz, że Jacki ci dojdą ?
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
moze dojdą chba ze to af to na bang Zaraz poprawię od kogo co i jak :D
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Może przesadź te wyciągnięte do jakiejś głębszej doniczki, tak pod same liście. Zanim cię do badyli wrzucą. Odmiany spoko, ale chyba nie napisałeś od kogo. Myślisz, że Jacki ci dojdą ?

Jack Herrer Af, czyli dojda. A na tych koszykarzy to wiadro szykuj, albo jakas "palmowke". Gdzies Ty to trzmal w piwnicy?
Mimo to powodzenia
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
-hehee wiedziałem że ktoś nabijać będzie nie moja wina :D tak one polecą jako pierwsze jak tu wspomniane było to pod same listeczki podsypie lub 1-3 cm zostawię odstęp od ziemi, czekam na jacki jak się tylko pokażą to możliwe że też na dwór wywalę od razu :freak2:
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
witam witam
krótka piłka wsadziłem jacki do ziemi kolejne i też (ulduz x coś tam x royal dane) też w ziemi i nie wiem czy zdechły na zdjęciu widać będzie . chyba zaraz na miejsce poleci ale nie jestem pewien mojej decyzji
bo druga opcja spot który znalazłem rok temu i co i tak chcę wsadzić wszystkie które już pokazały się tam na test czy tylko mixy :D też fajny okaz miejsce było by nie odwiedzane prze zemnie raz na miesiąc lub dwa :D i zaraz wsadzam do wody kolejne maro....xaf i i afki
proszę o radę jak to rozwiązać
o to zdjęcia na razie takie sory za efekty :D



 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
ostro je męczysz... BOOM powinien Ci wyj***ć ;)

troszkę przespałem :D hahaha poczekamy zobaczymy nie jest tak tragicznie :D


Witam witam :D
To to tak wole pod stałym okiem mieć dołek na razie zrobiłem i wsadziłem i folią przykryłem , i czekam na resztę niema opie****ania się :D
co tam się znajduje to wszystkie co się pokazały listki się pojawią to w grunt polecą wodą tylko podlane troszkę za ciemno ale cóż nic nie poradzę teraz czekać cissssss:D



 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Nie ogarniam co jest na tych fotkach :hypnotized-smiley:
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
witam witam sory za tamtego posta spontan miejsce ewax D: teraz byłem i jest ładnie wychodzą łby i w grunt polecą + start następne oto zdjęcia
- (ulduz x royal dane) x (wild pakistan x royal dane)


- Jacki :D



- Mix


- razem

 

czesław

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2012
Postów
31
Buchów
0
Kolego ten mix strasznie ci "wybujał" (łodyga jest zbyt długa i cienka), musisz koniecznie pomidorka przesadzić do głębszego pojemnika tak aby liście wystawały 2-3 cm nad ziemią.
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
Kolego ten mix strasznie ci "wybujał" (łodyga jest zbyt długa i cienka), musisz koniecznie pomidorka przesadzić do głębszego pojemnika tak aby liście wystawały 2-3 cm nad ziemią.

wiem niebawem w ziemie nawet pisałem już wyżej :D
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
witam witam kolejny krok
teraz poleciały :
white russian x diesel ryder af
(maroc+) x af



zobaczymy jak to będzie już w wodzie góra 3 dni i od razu w grunt ten drugi spot może tam coś wysadzić
Coś o spocie hmm w tamtym roku go znalazłem nic tam ludzkiego nie widziałem dróżki wydeptane przez zwierzynę , dylemat czy tam w ogóle coś zostawić (jedynie jak nie zostawię to się nie dowiem) zabezpieczyć jakimiś 5 l butelkami o to myśl



pogoda odpowiada to zobaczymy + zastanawiam się czy nie dodać tam też P#1 x (w p x r d)
pod okiem stałym to nie będzie ,
 
C

cartel

Guest
pechy od Rizzego z jakiegoś os'a ta? bo mam te same chyba ;]]

jak spot bez ludzi etc ale boisz się co ze zwierzyną to zabezpiecz się przed nią odpowiednio. środki czystości, włosy jakieś porozrzucane. wiele sposobów na forum jest, poczytaj ;]

pzdr
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
pechy od Rizzego z jakiegoś os'a ta? bo mam te same chyba ;]]

jak spot bez ludzi etc ale boisz się co ze zwierzyną to zabezpiecz się przed nią odpowiednio. środki czystości, włosy jakieś porozrzucane. wiele sposobów na forum jest, poczytaj ;]

pzdr

zdarza się też i tak bez ludzi . braliśmy udział razem z koszyczkiem w tym samym do maja start :D startujesz w ogóle fotorelką ??
w tamtym roku akcze zawalili ładne okazy były nawet nie posmakowałem :pl: i dlatego bez ludzi :D
tak są sposoby kilka lecz co ja tam szczyć co dwa dni na dwa tygodnie / tak ponoć dobra sprawa te włosy lecz na ile to wytrzyma z miech dwa ?
załatwić się hmmmm zobaczymy co dłuższą ochronę . Przykra sprawa jak już deszcz popada Jeszcze w kropce jestem bo na żywca lecą a tam nie naszykowane nie wiedziałem ze taka sytuacja będzie trzeba ogrodzić czymś drutem kolczastym na raz wszystkiego nie zrobię , dziki łosie jelenie wszelkiego co przyjdzie z lasu zainteresuje się plantami ( może żeby strat nie było może sobie odpuszczę miejsce :D)../ a jedynie afy polecą jakieś a może jeden P1.....????? jedynie coś małego co zdołam ogrodzić w jeden dzień co będę miał pod ręką :D :freak: :spalony:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół