nasiona marihuany

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?


  • Łącznie głosujących
    55
  • Poll closed .
Status
Ten wątek został zamknięty.

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
no bo on sam robił cyrk wszystko co z nim związane to jeden wielki cyrk i wk***ia normalnych ludzi :D dlatego ja byłem od początku aby go wyj***ć :D
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
O.K zobaczyłem o co biega... Tylko co zrobicie jak będzie nowe konto np. "rolnikwypalacz" ? Można mu zrobić konkretnego bana ?
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
raz coś mądrze doradzi powkleja linki ze sprzętem a potem dopie****i jakimś tekstem z kosmosu widze że już zbanowany ,to dobrze
 

Inwigiluje#

Podaj haslo !
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
184
Buchów
0
Dzisiaj wchodze na forum , az mnie zdzwiwilo ze on zbanowany , teraz juz wiem dlaczego ..

My poprostu jego geniuszu nie rozumiemy tak jak bylo w przypadku Alberta Einsteina tez nikt go nie szanowal i kazdy uznawal go za glupka dlatego ze nikt jego rad nie mogl w ogole pojac i zrozumiec heheszki :)
 
C

chrabonszcz

Guest
To po jakiego grzyba robicie cyrk z ankieta ?


poprawność polityczna, mówi coś to panu?

albo takie słowo - demokracja?




Dzisiaj wchodze na forum , az mnie zdzwiwilo ze on zbanowany , teraz juz wiem dlaczego ..

My poprostu jego geniuszu nie rozumiemy tak jak bylo w przypadku Alberta Einsteina tez nikt go nie szanowal i kazdy uznawal go za glupka dlatego ze nikt jego rad nie mogl w ogole pojac i zrozumiec heheszki :)


zupełnie jak mnie, po za haszyszem, tu chociaż ludzie zjarani, rozkminiają o co może mi chodzić jak za bardzo się inteligencją wykazuję, a. einstein równy chłop, pewnie byśmy coś razem wykminili :D

 

Inwigiluje#

Podaj haslo !
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
184
Buchów
0
Miejmy nadzieje ze chlopakowki sie tam nic nie stanie bo widac ze lubial tutaj siedziec i sobie pisac , na pewno musial byc cichy w realu bo na forum byl chyba caly dzien :)




zupełnie jak mnie, po za haszyszem, tu chociaż ludzie zjarani, rozkminiają o co może mi chodzić jak za bardzo się inteligencją wykazuję, a. einstein równy chłop, pewnie byśmy coś razem wykminili :D



Ale z ciebie skromny gosc normalnie :)
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Dobra dobra, zamykam bo się zaczynacie rozkręcać :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół