nasiona marihuany

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?


  • Łącznie głosujących
    55
  • Poll closed .
Status
Ten wątek został zamknięty.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
...ani genderow bez 1 krzaka na koncie.
 
Z

Zenon

Guest
Ja pitole.
SZanowna Moderacjo...
Wystawcie JEDNEGO moderatora który będzie się zajmował TYLKO i WYŁĄCZNIE przypadkami idiotów i rolników,genderów i innych gangsterów. Wtedy się skupi na wyłapywaniu debili i imbecyli a jednocześnie zapanuje w miarę kontrolowany porządek.Ja rozumiem że Moderacja jest zarobiona bo forum to nie tylko banowanie i pilnowanie porządku ale także organizacją konkursów,wydarzeń itp. Dlatego dobrym wyjściem by było przeznaczenie jednego Moderatora do Aushwitz tzn. do zajęcia się tępienia żydostwa (czyt, imbecyli),cygaństwa(debili) oraz innych istot nie czystej rasy (czyt. np. ROlnikdolpasz).

Wtedy taki moderator jest typowo pod ogarnianie forum i trzymanie porządku. Założę się że będzie miał więcej roboty niż cała reszta :) Jednocześnie nie zrobimy mu obozu pracy dla uchodźców Syryjskich(czyt.nie będzie zapie****ał jak Chińczyk za miskę ryżu) a pracowałby średnio 2-3h dziennie w odstępach tak by skrupulatnie i z przestrzeganiem zasad banował i wyrzucał niepotrzebnych Islamistów(czyt. rozpie****aczy tematów i wszechwielkich mądrusiów co to dobrze cyca nie przestali ssać).
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Rolnikdolpasz napewno uważnie czytasz ten temat więc może wszystkim powiesz co ty o tym myślisz? Czekamy na twoje zdanie:)
 
P

pozitiv

Guest
szczoszka po skosie na rozluznienie bo gorąco sie robi na forum jak u Ewy Drzyzgi, kontrowersyjne tematy, historie przez życie pisane ..
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja bym rolnika napomniał żeby już nie doradzał nikomu tylko przez jakiś czas pokazywał swoje dokonania, nic więcej. Może on się poprawi i to napomnienie przyniesie mu pożytek. Nam również.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Z woli narodu rolnik zostaje :)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
wyniki ankiety przedstawiaja ladnie wyniki podczas ostatnich wyborow w naszym kraju ;)
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Rolnik jednak wy***any bo jak widzę został on zbanowany ? ;)
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Umywam ręce, ja go tylko napominałem ale nie każdy jest taki dobrotliwy...
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół