nasiona marihuany

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?


  • Łącznie głosujących
    55
  • Poll closed .
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

Guest

Guest
Ale macie problem , ja tam nawet nie zwróciłem na niego uwagi aż do dziś , jak jajo zostało roztrzepane :) .

Niech se pisze pierdoły , przeciętny rolnik wejdzie na forum ogrodnicze zastosuje sie do uprawy ogórka gruntowego lub pomidora i tez bedzie konopie uprawiał nie gorzej niż tu się nauczy o niby uprawie chwasta .
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
wyj***ć, bo jego wypowiedzi nie są nieszkodzliwe, wprowadza niedoświadczonych ludzi w błąd swoim pie****eniem.

Ci co go tak bronią, tutaj experci. Załóżmy chcecie sie zająć lataniem na lotni. Wbijacie jako nooby na największe forum o tej tematyce, a tam wam koleś radzi tej i tej firmy produkty albo mówi jak macie sie czegoś tam nauczyć. Po jakimś czasie ogarniacie dopiero, że to forumowy błazen, a sprzęt, wcale nie taki za***isty już kupiony, i co wtedy ? Też tak pyski cieszycie jak teraz i tutaj ?
 
Z

Zenon

Guest
Zastanawiam się po co ta ankieta? Jeżeli byłby tak na prawdę szkodliwy to moderatorzy DAWNO zrobiliby z nim porządek :) Fakt pie****i bez sensu i wprowadza w błąd ale czasem też dobrze powie.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Latactwo, a uprawianie rośliny, której wystarczy nie przeszkadzać żeby dała plon, to chyba troche przesada.

Dobra, ja spadam z tego wątku. Ole !
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
wyj***c i tyle nie robimy w forum gówna tylko chyba chcemy mieć poważne forum...
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Dobra! wyj***c! Dobra zmiana nadeszla!
Nie bedzie Rolnik plul nam w twarz! :pl:

:freak:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Niech ktos rolnikowi wysle linka do tego tematu, bo z tego co widze, to jeszcze tu nie byl, a na pewno chcialby cos dodac.
 
S

ShelbyGT

Guest
Jak nie będzie na rolniku to będzie na innym nicku (wcześniej jakiś gangster był taki co pisał identyczne bzdury). Tak przynajmniej większość się już przyzwyczaiła a nawet świeżaki po odznace powinni łapać o co chodzi.

Jasne że fajnie by było wyj***ć raz na zawsze ale nikt nie jest w stanie tego zrobić na takim forum jak to.
 
C

chrabonszcz

Guest
[EDIT:GRANAT!]

jarzyna, dorzuć tu skrina mojej ostatniej odpowiedzi..




kolege rolnika moim skromnym zdaniem należy zostawić na forum, bo mentalizm mi podpowiada, ze to iluzja moderacji :sunny:

inna sprawa należy usunąć nikite bo se tylko szydzi a rolas ma - bo ma - przypałową - bo przypałową - fotorelę z tym balkonem w centrum miasta :sunny:

albo nik frendowi chociaż wyśłać zaproszenie na trawka org :sunny:.

(d)yn.iec
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
wyj***ć, bo jego wypowiedzi nie są nieszkodzliwe, wprowadza niedoświadczonych ludzi w błąd swoim pie****eniem.

Ci co go tak bronią, tutaj experci. Załóżmy chcecie sie zająć lataniem na lotni. Wbijacie jako nooby na największe forum o tej tematyce, a tam wam koleś radzi tej i tej firmy produkty albo mówi jak macie sie czegoś tam nauczyć. Po jakimś czasie ogarniacie dopiero, że to forumowy błazen, a sprzęt, wcale nie taki za***isty już kupiony, i co wtedy ? Też tak pyski cieszycie jak teraz i tutaj ?

On ma własny punk widzenia , jako tak sobie radzi z plantami heheh i wcale nie gorzej od przeciętnych użytkowników , choć pewnie za dużo gada na ten temat heheh .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
On twierdzi, ze mial 600 krzakow indoor pod 12 lampami 600w i stad jego wybitna znajomosc kwestii konopnych...
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Bo sasłużyłaś se... Bąku śmieje się z tych rtęci, ale też musze ci podziękować za uświadomienie, bo skoczyło się czasem do dila po coś na płuco. Tutaj jednak ty ukazujesz do jakiego kurestwa niektórzy są się w stanie posunąć żeby uprawić choćby 5 gieta więcej na krzaku, i jak bardzo trzeba na siebie uważać, a w szczególniości na dzieciaki. Kwestia uprawy na specyfikach, których wpływu na zdrowie ktoś taki jak ty nie jest w stanie rzetelnie objaśnić, zakrawa o szaleństwo. Twoje poczynania mogłyby się "dumnie" jawić mianem "Mengle grow" i tutaj sobie jaj nie robie. Odnośnie twojej ost. odp. to mieszkam z 2 metrowym murzynem, opowiadał o twojej piętnującej cię wizycie...

Moja obecność na forum, i zeszłoroczne poczynania, miały na celu przypomnieć i szerzej wprowadzić Producenta KC Brain, i to mi się udało. Wiele Polskich sklepów poszerzyło swoją ofertę ( i portfele ) o te znakomite hybrydy. Szerokie grono growerskie też wyposarzyło swoje klasery o te za***iste hybrydy dochodzące na naszej szerokości geo. Obawiam się , że dzięki tobie bąku, możemy jedynie nabawić się cholera wie czego, finalnie pewnie raka. BO BĄK CHCE PRZYTULIĆ PIŃĆ GIETA WIĘCEJ.

A temten z komputerzyna, co na niego browary spoglądają z pólki , i czasem coś na ruderlisie uprawi, to mógłby pewnie grać pod "Mocnym Aniołem", tak bez charakteryzacji, i nie jest alkoholikiem, nie. W sumie to jak 90% tych nieszczęśników, temat rzeka.

I tu do Moderacji: Musiałem też tu spamnąć, ale to czyba oczywiste, że w obronie własnej, jak i zdrowia nas wielu. Sorra za off -robote, i "zakłócony pokój ludziom dobrej woli" <peace>

Bąk już wie co mnie boli ?
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół