nasiona marihuany

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikdolpasz - chcecie go na forum?


  • Łącznie głosujących
    55
  • Poll closed .
Status
Ten wątek został zamknięty.

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Ja bym go zostawił tylko powiększył z 200% to serduszko co ma tak aby lud widział kto mu rad udziela
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Kendzior90 jak ty mówisz stary że on stara się pomagac innym to nie wiem co masz na mysli , wprowadza w błąd często zamiast przemilczeć z niewiedzy .

Myślisz, że specjalnie wprowadza ludzi w błąd kocie? Mi się wydaje, że chce pomóc, tylko mu nie wychodzi :sunny:
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Dobry z niego człowiek, tylko niezdara. Nie każdy rodzi sie wirtuozem ogrodnnictwa. Ostatnio widziałem jakiś temat jak rolnik poszukał i wkleił linki kolesiowi z sklepem i doniczkami chyba. Ziutek nawet nie musial szukac, tylko klik w link i wuala. Czasammi czytając jego posty pojawia sie usmiech na twarzy.


Co do tych ankiet to jest kilku, ktorym zalozylbym ta ankiete i nawet jakby mieli negatywny wynik to by pozostali na forum. Taka polityka...
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Dobry z niego człowiek, tylko niezdara. Nie każdy rodzi sie wirtuozem ogrodnnictwa. Ostatnio widziałem jakiś temat jak rolnik poszukał i wkleił linki kolesiowi z sklepem i doniczkami chyba. Ziutek nawet nie musial szukac, tylko klik w link i wuala. Czasammi czytając jego posty pojawia sie usmiech na twarzy.


Co do tych ankiet to jest kilku, ktorym zalozylbym ta ankiete i nawet jakby mieli negatywny wynik to by pozostali na forum. Taka polityka...

no dokładnie, dla mnie taka publiczna dyskusja czy jeden z pośród 66,781 użytkowników ma dostać bana to trochę nie w porządku nawet jak na jego zachowanie, no pomyślcie sami - ponad 65 tysięcy osób może zdecydować o twoim losie na forum na którym się udzielasz i starasz pomagać. Stara się ale pie****i głupoty więc albo dać mu ostrzeżenie albo tą odznakę powiększyć i dać stosowne oznaczenie. Każdy z nas kiedyś pisał pierdoły jak zaczynał. On przegina ale od razu żeby taka ankieta? Jak traktuje to forum na poważnie to odbije mu się to jeszcze bardziej na psychice
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Nie idzie zrobić żeby przed kazdym dodanym postem wyskoczylo mu ostrzezenie typu "Jestes pewien czy chcesz dodać tę wypowiedź" a jak da tak to kolejne "zastanów się czy znów nie pie****isz głupot" i odnośnik do haszyszopedi :sunny:
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Dlaczego mnie nie dziwi, że Eustachy taki aktywny w tym wątku? :)
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Kiedys byl taki Klombi z ta odznaka, pierdoil sto razy gorzej, zostal tez usuniety?
Nie jeden uzytkownik "cfaniaczy" i pieprzy bez sensu, szczegolnie nowi..
Nawet jak go usuniecie a wroci z nowym kontem, to bedzie wiekszy bajzel, szczegolnie dla nowych uzytkownikow, ktorzy nie wiedza jeszcze o co chodzi..
A starsi kumaja ocb.
No i Rolnik przynajmniej nikogo nie obraza i przeklina ( nie kojarze przynajmniej)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Jeśi on nie jest cwanym prowokatorem to jest poprostu głupkiem, to co on pisze w niektórych "poradach" jest poprostu bez sensu, dlatego myśle że to jakieś fejk konto stworzone po to aby było śmiesznie na forum.
Przecież było kilka takich przypadków tutaj, ale głupcy którzy myślą i prawią tak samo jak ten osobnik też istnieją, dlatego ciężko jednoznacznie stwierdzić.:bongo4:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Jeśi on nie jest cwanym prowokatorem to jest poprostu głupkiem, to co on pisze w niektórych "poradach" jest poprostu bez sensu, dlatego myśle że to jakieś fejk konto stworzone po to aby było śmiesznie na forum

myślę ze nie da się tak oryginalnie udawać:sunny: a jak tak to kabaret niech otwiera,bo się marnuje.

On już miał konto kiedyś tu,nerwy puściły i usunęli
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
stawiam, ze gentelmen24 to tez on w przeszlosci..
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Ci co głosują na "nieszkodliwy..." nie mają racji bo rejestrują się tutaj ludzie którzy naprawde potrzebują jakiejś prostej rady, są w zakłopotaniu i potrzebują wskazówki, jeśli taki cymbał im odpisuje i go słuchają to odrazu są stratni.
Wszyscy się uczyliśmy od najbardziej banalnych zagadnień w kwesti uprawy, datego trzeba też zrozumieć takich ludzi i nie hejtować ich odrazu, wiadomo że jak ktoś temat bierze od dupy strony i nawet nie raczy poszukać informacji tylko idzie na łatwiznę to trzeba takiego karcić, ale nie we wszystkich przypadkach.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół