nasiona marihuany

e-green-garden.pl - dramat w 9 aktach

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Z przykrością pisze nowy watek w tym dziale.


Sklep o którym mowa był wśród polecanych przez nasze forum, obecnie już nie współpracuje z nami. Z czasów kiedy korzystał z naszej pomocy pozostawił nieco zobowiązań w postaci bonów do wykorzystania. Bony te leżały przez jakiś czas do dyspozycji forum i niedawno trafiły w ręce naszego człowieka który postanowił użyć ich aby kupić w sklepie e-green-garden.pl wentylator TD Silent.


Oto co nastąpiło:


1. Nasz człowiek wysłał sklepowi maila z zapytaniem czy jest opcja kupna wenta za kupony


Od: ****** <******@o2.pl>
Do:biuro@e-green-garden.pl
Data:
9 kwietnia 2016 14:57


Hej


Jestem zainteresowany nabyciem tego wentylatora http://www.e-green-garden.pl/wentyla...erat,3,19,1190 z wysyłką do UK przy czym w ramach zapłaty za sprzęt i wysyłkę posłużyłbym się bonami wydanymi administracji forum.haszysz.com


[załączone bony na 1250 zł]


2 Sklep odpisał że jak najbardziej


----------------------
Od: Green Garden <biuro@e-green-garden.pl>
Do: ****** <******@o2.pl>
Data:
11 kwietnia 2016 13:55




Witam, wszystko jest w porządku, jesteśmy wstanie zrealizować zamówienie. Prosimy o dokładniejsze dane dotyczące miejsca w które mamy wysłać zamówienie aby sprawdzić czy zakres firmy kurierskiej jest wstanie dostarczyć przesyłkę.


----------------------


3 Sklep dostał adres i niewłocznie wysłał paczkę


4 Paczka dotarła do klienta. Był w niej wentylator Hybrid-Flo firmy Black Orchid, do kupienia na ebayu za około 400 złotych i paragon na 1250 złotych.


went~0.jpg



went2.jpg



went3.jpg



5 Klient napisał maila


Od: ****** <******@o2.pl>
Do:Green Garden<biuro@e-green-garden.pl>
Data:
22 kwietnia 2016 14:53


Witam, paczka dotarła ale zamiast wentylatora TD Silent który zamówiłem był w niej znacznie gorszy i tańszy wentylator Black Orchid.


Zdjęcia:


[linki do zdjęć zamieszczonych powyżej]


Paczka zostanie odesłana, proszę mi niezwłocznie przysłać towar który zamówiłem.


6 Sklep zignorował zdjęcia i postanowił palić Jana



Od: Green Garden <biuro@e-green-garden.pl>
Do:****** <******@o2.pl>
Data:
23 kwietnia 2016 14:52


Witam, wentylator SILENT-M jest aktualnie niedostępny w hurtowniach. Czas oczekiwania na dostępność tego wentylatora może przekroczyć miesiąc. Wybraliśmy dla Pana jak najlepszy odpowiednik aby spełniał te same wymagania co SILENT-M oraz chciałbym dodać, że The Black Orchid jest droższym wentylatorem od SILENT-M w naszej ofercie. Prosimy o szybką odpowiedź.


7 Klient poprosił jeszcze raz o to co zamówił


Od: ****** <******@o2.pl>
Do:Green Garden<biuro@e-green-garden.pl>
Data:
23 kwietnia 2016 16:23




Witam, wentylator który otrzymałem jest identyczny z tym modelem Cena 589,00 PLN


http://www.e-green-garden.pl/wentyla...fi12,3,19,1836


podczas kiedy chciałem nabyć ten oto Cena 999,00 PLN


http://www.e-green-garden.pl/wentyla...erat,3,19,1190


Przykro mi ale nie mogę zaakceptować tłumaczenia że zamówiony wentylator, prezentowany w ofercie sklepu jest niedostępny przez najbliższy miesiąc i został zastąpiony innym, niemal dwukrotnie tańszym, bez żadnej wcześniejszej konsultacji z nabywcą. Takie traktowanie klienta nie jest poważne. Proszę dostarczyć zamówiony towar.


8 Sklep zmienił kurs - szybciutko wycofał z oferty went za 999 złotych i wstawił na stronę inny, za ponad tysiaka, przy tym już otwarcie twierdząc że klient dostał to o co prosił a zatem kłamie pokazując zdjęcia czegoś innego.


Od: Green Garden <biuro@e-green-garden.pl>
Do:****** <******@o2.pl>


Data:
25 kwietnia 2016 9:54


Witam. Dostał Pan dokładnie ten wentylator:


http://growbox.pl/product-pol-2790-W...MPERATURY.html


Wybrany przez Pana wentylator jest niedostępny. Jak widać jest on droższy od wybranego przez Pana. Oczywiście może Pan wybrać inny produkt.


--------------------------------


9. Klient przekazał sprawę nam, załączając to oto zdjęcie otwartej paczki wciąż w oryginalnej folii z nalepką, wyjaśniając że nie mógł dostać w tej paczce Silenta który jest dłuższy niż Hybrid-Flo...


wentylgreengarden.jpg



Wnioski wyciągnijcie sami.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
No i kolejny raz u nich to samo... Był nie tak dawno balast do lampy hps, jak sklep ma nas w dupie to za moment w dupie będą mieli go rolnicy i ZDECHNIE. W sumie tego im życzę!
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
a co to za sklep w ogole co nie ma szyfrowanych polaczen, hasla jawnie po internecie lataja, co to za lameriada... dla mnie odpada momentalnie za brak certyfikatu. Malo tego na windowsie hostuja... to juz w ogole :)

zdosowac moge?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie zajarzylem ze to ten sam sklep co typowi uszkodzony balast 3 razy na jego koszt odsylali i jeszcze morde darli. Janusze biznesu, omijac z daleka.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
haha naplet to i ja moze HOICiem sie przez VPS'a dolacze
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jako administracja forum kierujemy się zasadami opartymi na unikaniu przemocy w jakiejkolwiek postaci i nie popieramy takich ataków.

Osoba która otrzymała ten wentylator poinformowała mnie dzisiaj że pracując na maksymalnych obrotach bardzo głośno szumi a po zmniejszeniu obrotów za pomocą pokrętła zaczyna brzęczeć. Zamiast Silenta wsadzili do paczki najgorszy szajs jaki mieli.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
za kupony to dali co było pod ręką najtańszego
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
A co za różnica czy za kupony czy nie? Miały odpowiednią wartość i takiej wartości sprzęt należało wydać, zgodny z zamówieniem.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
za kupony to dali co było pod ręką najtańszego

Sami te kupony wystawili czyli się zobowiązali że wydadzą za nie towar. Oszukując klienta pokazali że ich zobowiązania są gówno warte. Możliwe że firma już się kończy i zaraz się pojawią wpisy "zamówiłem towar, nic nie przyszło przez dwa tygodnie, nie odbiera nikt telefonów".
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół