nasiona marihuany

[SEZ100?][AF20?]Fotorelacja pod tytułem "chciwość nie zna granic". Ponad 100 pestek.

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Siemano! W tym roku postanowiłem wyhodować więcej pomidorków! Doszły nowe spoty, w zeszłym roku tylko jeden był a w tym roku będzie 5 ;) Ziemi tyle ile dałem radę to około tony!!! Masakryczna praca zwłaszcza że to bagna ci którzy mają na bagnach to wiedzą o czym mowię. Dobra do rzeczy

Pestki które zakupiłem to:

Sezony feminizowane:
Shaman od DP x6
Easy Sativa od BDS x14
Early Skunk od BDS x1
Ak47 od BDS x1
Black Jack Herer od BDS x1
Northern Light x1 brak producenta

Automaty:
Blueberry od Carpathians Seeds x5

Reszta to otwarta pestka pełno sezonówek i automatów 3 zestawy rozszerzone i trochę pozbieranych No name od zeszłego sezonu. Być może jeszcze coś zamówię z automatów na późniejszy termin.

Co do spotów nie robiłem póki co za dużo zdjęć wrzucę te które mam i oczywiście pomidorki które mam pod lampą. Dodam że już wywiozłem trochę roślinek (około 30) bo już się nie mieściło w szafie! Byłem wczoraj na spocie i mają się w miarę dobrze. Fotki wrzucę po następnej wizycie.

Ok a więc spot #1 to zeszłoroczny spocik:




Spot #2 najgorsze bagno tu będzie około 15 zastosowałem wiadra bo inaczej się nie da:



Spot #3 fajnie ogrodzone i w dodatku bagno tu około 30 może 40 ucisnę. Co do światła nie martwię się. Spędziłem cały dzień i jest ok a krzaki nie są takie wysokie jak wyglądają. Tu użyłem worków polipropylenowych i narzuciłem na nie od śmieci aby zamaskować trochę.



Reszte spotów dorzucę następnym razem, oraz zdjęcia już wysadzonych krzaków.

Nie śmiejcie się z mojej szafy bo lepsza taka niż żadna! Lampa CFL 80 W widać efekty ale daje radę wkopie się suczki głębiej.



No nie wiem co tu pisać jeszcze, Nawozy to co wpadnie w ręce azofoska, biohumus, mam tam jeszcze jakieś o przydatnym NPK. Na ślimaki ślimakol 15 metrów od spota w zeszłym roku się sprawdził. Dolomit na PH niedługo przyjdzie miernik jak nie będzie dawał rady ten dolomit to zakupie coś innego. Roboty czeka mnie jeszcze w ch*j bo muszę ogarnoć jeszcze jednego spota. Od kilku tygodniu jeżdzę i majstruję ile mam sił i czasu. Ogrodzenie będę robił na spocie z czarnego sznurka zamówiłem 2000m mam nadzieję że wystarczy. No i jak jeszcze przyjdzie mi coś do głowy to będę edytować ten pierwszy post co by spamu nie robić! Pozdrawiam wszystkich i oby z fartem w tym roku!



 
Ostatnia edycja:

chcenauki

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2015
Postów
164
Buchów
0
Hmm nie wiem co.chciałeś osiągnąć obkladajac rosliny czarnymi workami:pl: jesli chciałeś to zamaskowac to masz mnóstwo trawy obok wiec zetnij ją i odłóż donice wtedy sie nie będzie rzucalo i mam nadzieję ze przygotujesz je do szoku wyjścia z pod lampy bo chyba widzisz co sie dzieje u innych na fotorelacjach i nie chciał bym być niemiły ale chciwy dwa razy traci ale po mimo wszystko leci buszek na zachętę życzę udanych zbiorów<joint>:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół