nasiona marihuany

Palonko w Czechach

Wyszukiwarka Forumowa:

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Dzięki za info, na pewno przyda mi się mała porada :) Bo ja znowÓŻ w Niemczech jestem, to trochę gorzej z ogarnięciem, ale jak się pójdzie do parku to też się namota :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Neo27

Member
Rejestracja
Gru 27, 2016
Postów
18
Buchów
0
Dzordz chyba też u tego Gościa się ostatnio zaopatrzyłem. Ale miał po 200kc. Palonko było ok. Typowa Indica. Przynajmniej uczciwie z wagi dają a nie jak u nas.
Wystarczy się przejść po stodolni, poruszasz nosem i zawsze ktoś Ci oczko puści.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema neo, no miał za 200kc, ja poprostu zaokrągliłem do 40ziko, no tez pozytywnie mnie zaskoczył ze temacik był z wagi, no i niczym nieza***any, dobry stuff, co mnie najbardziej rozśmieszyło, przewinął mi, że bierze sprzęt od frajera, frajer u nich to równy gość :freak:
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Mieszkałem kilka miesięcy w Libercu, radzę odwiedzić bar Czarna Pantera, za***isty klimacik + jeżeli nie jesteś przypałowcem(przynajmniej takie sprawiaj wrażenie:D), to po paru wypitych tam piwkach uśmiechnij się do barmanki, a na pewno nie pożałujesz :D aż chce się wracać jak sobie wspominam <peace>
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Jeżeli jest tu ktoś z czech który siedzi tam juz troche i cenowo ogarnia dobrze to piszcie na priv mam kilka pytan ktore rozwiaza moje watpliwosci :D
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Siema! Mnie by bardziej interesowało gdzie ogarnąć temat w karvinie. Czeski Cieszyn bez problemu ogarniam a do Karviny miałbym bliżej. Pozdro600.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Nie wiem czy był przypał na czeskim Cieszynie ale wczoraj byłem i... Ne ma... W końcu ogarnąłem ale aż dziw że tyle się trzeba było nakombinować.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół