nasiona marihuany

Palonko w Czechach

Wyszukiwarka Forumowa:

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Pracowałem w Czechach powiem tak palonko to przelecisz przez miasto zapytasz o bake i dostaniesz tak samo przelecieć przez park jakikolwiek i zapytać cena 150-200kc i to dobra waga jezeli chodzi o Agatke to 1000kc za 0,7g ale towar dobry polecam browarki bardzo tanie i za***iste nie patrz na to ze mało procentów mają bo i tak cie wy***ią.
 
P

pozitiv

Guest
zeby bylo pewne miejsce z sativami ale bardzo przyjemny klimat sie rysuje wnioskujac z wypowiedzi
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Z sativami jest klopot. Na ulicy nie kupisz, bo wiadomo kwitna za dlugo. Tylko od sprawdzonych ludzi co uprawiają taki polkomercyjny indoor.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Tylko od czechow. Murzyni tez czasami maja fajny stuff, ale omijac tych na Václavske Namesti ktorzy podbijaja i "how u doin ;) "

Zakrecisz sie to znajdziesz. Jest jeden ogromny plus Czechy vs Holandia, w Cz w pubach mozesz palic swoje bez spiny, wyjmujesz, rolujesz i gra muzyka
 

ableah

Member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
8
Buchów
0
Witam. Pisałem w innym poście ale jeszcze tutaj napisze. Jeśli ktoś zna fajne "hashbary" i chce sie podzielić info, nawet odplatnie, to zapraszam na priva. Dogadac się dogadamy na 100%, jeśli trzeba jakoś sie uwiarygodnić to tez nie ma problemu.
 

maestro3

New member
Rejestracja
Sie 18, 2016
Postów
2
Buchów
0
Witam Kamaraty ,dacie jakis namiar na czeski sprzet piszcie na PW ! ,zagłada tu ktos jeszcze ,mieszkam w havirov na hotelu impuls wiec cos z okolic lub ostrava ,pozdro dzieki
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Najlepsze palonko w czechach jakie paliłem to jest w hadec kralove u skarpi coco :D Tam polecam ci zajechać :D
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Jeszcze w pradze jak masz tam bliżej to podjedź też do skrapi coco :p
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Cos sie pomylilo, nie znam takiego miejsca w Pradze. Ogarnia sie gdzie indziej ;)
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
wtf? myślałem, że już wszystko tam zjeździłem i tak nic nie przebije hasz komór :D
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ogarnij sobie opaske z festiwalu Hip hop kemp z tym o wiele latwiej zalatwisz palonko :) Nie rozumiem tego pytania skoro tam wolno posiadac, jak dobrze zagadasz to z czechem sie przeciez dogadasz ja i z apolskie kupowlem.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Witam panowie w temacie nikt dawno nie pisał a może był jakoś w niedawnym czasie w Pradze i ogarniał temat bo ja będę miał okazję wybrać się do Czech do Pragi i wiecie może jak tam teraz jest z ogarnięciem palonka?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, byłem ostatnio w ostravie i ogólnie znalezienie dilla zajeło mi tyle co wyjscie na ulice, z językiem nie było problemu, ziomek, taki cyganowaty napie****ał tez po polsku, sztuka wychodzi po 40ziko wiec ujdzie, strzeliłem jedna fote, troche nie wyrażna, palenie b.dobre, tutaj na focie 7g

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół