nasiona marihuany

Lowryder #2 od Oriona

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_Grower

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
41
Buchów
0
Witam.

Mam problrm z nasionami Lowrydera#2 od Oriona. Od ponad tygodnia nie kielkuja. Najpierw dalem do wody na 6h potem na husteczki i do ciemni. Po 2 dniach zrobilem precrushing bo bez tego sie nie obejdzie przy tej odmianie. Do dzisiaj hu*a. Widac tylko na 2 sionkach jakies biala kropeczke na skorupce. Dodam tylko ze 4 dni temu dalem do wody na noc 1 nasionko euforii af regular ktore dostalem jako gratisowe i na drugi dzien juz bylo na dnie kieliszka no to dalem na husteczki obok lowryderow i dzisiaj patrze i widac mikro kielek tzn jest pekniete wzdluz i widac koncoweczke kielka ale jeszcze troche je potrzymam.

Moze ktos mi cos doradzic co mam zrobic z tymi lowryderami?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Wypie****, na f2seeds stare pestki pchają.
 

Green_Grower

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
41
Buchów
0
napisz do nich, powinni Ci przysłać pełnowartosciowe pestki.

W sensie mam wyslac maila do sklepu f2seeds? Nie wiem czy to wypali bo pisza na stronie ze nie zachecaja do uprawy w krajach gdzie jest to illegal. Sam nie wiem.. Robil tak juz ktos? Bo ogolem to bd moja 1 uprawa wszystko przygotowane a poległem na pestkach.. To sie nazywa miec ku**a pecha.
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Zmień chusteczki lub waciki i umieść pestki w temperaturze powyrzej 20stopni.
 

Green_Grower

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
41
Buchów
0
Zmień chusteczki lub waciki i umieść pestki w temperaturze powyrzej 20stopni.
2 dni temu dalem nowe i dzisiaj przenioslem w cieple i zacienione miejsce. Jak to ich nie ruszy to nic innego mi do glowy nie przychodzi.

A jak sprawa wyglada z ew. reklamacja?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Wypie****, na f2seeds stare pestki pchają.

Bez jaj żeby taki sklep takie wałki klepał i jeszcze jest polecany na forum...powinien powstać jakiś temat gdzie ludzie mogli by właśnie pisać takie niuanse

---------- Post Zaktualizowany 18:48 ---------- Data pierwszego postu 18:47 ----------

2 dni temu dalem nowe i dzisiaj przenioslem w cieple i zacienione miejsce. Jak to ich nie ruszy to nic innego mi do glowy nie przychodzi.

A jak sprawa wyglada z ew. reklamacja?

zapytaj ich sam: https://www.forum.haszysz.com/showt...l-od-2007r-Najtańszy-SeedBank-w-Polsce/page65
 

Green_Grower

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
41
Buchów
0
Bez jaj żeby taki sklep takie wałki klepał i jeszcze jest polecany na forum...powinien powstać jakiś temat gdzie ludzie mogli by właśnie pisać takie niuanse

---------- Post Zaktualizowany 18:48 ---------- Data pierwszego postu 18:47 ----------



zapytaj ich sam: https://www.forum.haszysz.com/showt...l-od-2007r-Najtańszy-SeedBank-w-Polsce/page65

Dzieki Eustachy za rade, napisalem tam gdzie mi poleciłeś. Miejmy nadzieje, że odpisza. 3 posty nad moim tez ktos mial podobny przypdek tylko z innymi nasionami i ktos napisal zeby im emaila napisał i napewno sie dogadaja. Mam nadzieje ze w tym przypadku tez tak bedzie.


Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Bez jaj żeby taki sklep takie wałki klepał i jeszcze jest polecany na forum...powinien powstać jakiś temat gdzie ludzie mogli by właśnie pisać takie niuanse

Ja już z 5,6 lat temu pisałem tutaj na tym forum żeby unikać f2 bo kręcą lody oszukując kto nie słuchał ten stracił, na 5 zamówień dwa dają w porządku reszta 50/50 i hajs się zgadza, ten sklep dawno powinien być w odpowiednim dziale, kto nie wierzy niech zamówi sobie kilkanaście pestek feminizowanych gwarantuję że przynajmniej 20/30% z nich nawet nie wystartuje, albo dziwnym trafem męskie osobniki się trafią.
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Polecam zakupy w sklepie holenderskiskun.pl
A ich produkcji pestki pękają w oczach.
24h w wodzie i kiełek jest już na wierzchu.
100% pozytyw
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
no holenderski leci w chu*a ostatnio polecieli ze starymi pechami s. seeds rok produkcji 2013r teraz ich f. maroc masakra, og kushe małe i białe wszystko z holenderskiego skuna wymiana? jaka wymiana standard tekst "nie było zgłoszeń"
 

Green_Grower

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
41
Buchów
0
---------- Post Zaktualizowany 19:58 ---------- Data pierwszego postu 19:57 ----------

[/COLOR]
Ja już z 5,6 lat temu pisałem tutaj na tym forum żeby unikać f2 bo kręcą lody oszukując kto nie słuchał ten stracił, na 5 zamówień dwa dają w porządku reszta 50/50 i hajs się zgadza, ten sklep dawno powinien być w odpowiednim dziale, kto nie wierzy niech zamówi sobie kilkanaście pestek feminizowanych gwarantuję że przynajmniej 20/30% z nich nawet nie wystartuje, albo dziwnym trafem męskie osobniki się trafią.

Coż. Sa setki dobrych opini i moze kilkadziesiat złych dlatego wszystko mowi samo za siebie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół