nasiona marihuany

[KONKURS] MISS# - Wiosna 2016

Wyszukiwarka Forumowa:

Miss Wiosny 2016


  • Łącznie głosujących
    59
  • Poll closed .

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Gratki dla pieknych Pan na podium!
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
zdrowie naszych pięknych pań!;) pozdrawiam.
 

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2
A teraz niespodzianka:running-around-smil - Moderatorzy wspólną decyzja postanowili że wszystkie panie które znalazły się za podium również dostaną nagrody a będą to bony do sklepów z nasionami o wartości 200zł

Ha czyli co 1 głos dostaliśmy i 200 zeta ? Jak by co to przekazuje tą sumkę 200 zł userowi Victoria

pzdro.
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ha czyli co 1 głos dostaliśmy i 200 zeta ? Jak by co to przekazuje tą sumkę 200 zł userowi Viktoria

pzdro.

Brawo Ty!!
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ha czyli co 1 głos dostaliśmy i 200 zeta ? Jak by co to przekazuje tą sumkę 200 zł userowi Victoria

pzdro.

To bardzo miłe z Twojej strony ale ja nie będe przyklaskiwał temu pomysłowi. I mam nadzieje ze Vika ma honor i Ci nie zabierze nagrody. Należy Ci sie tak samo jak i wszystkim którzy ją dostali. Błędem jest pokazywanie wyników ankiety bez wczesniejszego sprawdzenia wszystkich głosów. Np. Viktoria która jak mysle widziala juz siebie na podium, nagle okazuje się że spada kilka oczek w dół. Mysle że wielu też sie wk***iło ze nie zajęła 2 miejsca które zostało jej zabrane. Graty dla wszystkich pan oczywiscie.
P.S. Moderacji naleza sie tez podziekowania za dodatkowe nagrody.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Poki co Victoria już od blisko miesiąca nie zaglada na forum . . .


Apropo głosów i późniejszej ich weryfikacji to po prostu nie ma innej opcji żeby nie wyświetlało

Albo wszystkie głosy będą jawne kto jak głosował w ankiecie albo wszystkie będą ukryte i będziecie zdani uwierzyć na słowo kto ile głosów dostał - co jak zgaduje będzie rodzić jeszcze więcej wątpliwości . . .

I szczerze mowiac nie rozumiem kto miałby się wqriwać ze Victoria nie jest na podium . . . głosy ważne się licza!! a tych dostała raptem kilka
Zatem nie uzywaj mi tu kolego stwierdzeń ze coś zostało Victori zabrane . . .


A wqrwiac to się może moderacja ze mimo wielokrotnego pisania by głosowali tylko Ci którzy spelniaja pełne warunki głosują matołki którzy tego nie rozumieją . . .


Zreszta zawsze na końcu jest oficjalne ogłoszenie wyników, właśnie po to by sprawdzić i odrzucić głosy nieważne, numerki w ankiecie o niczym finalnie nie swiadcza . . .
Wogole to jest to kiepski temat do maudzenia i narzekania ;)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Albo wszystkie głosy będą jawne kto jak głosował w ankiecie albo wszystkie będą ukryte i będziecie zdani uwierzyć na słowo kto ile głosów dostał - co jak zgaduje będzie rodzić jeszcze więcej wątpliwości . . .
Jawne tak ale zaraz po usunieciu zbednych głosów jesli to jest mozliwe?..
Zatem nie uzywaj mi tu kolego stwierdzeń ze coś zostało Victori zabrane . . .
Źle sie wyraziłem,bardziej chodziło mi o to że została jej odebrana nadzieja na lepsze jutro ;)
Koziołki i matołki powinny faktycznie zacząć czytać zanim zaczną głosować. Ale nawet Napalm nie wiedzial do konca jakie są zasady i warunki głosowania. Chodziło mi tylko i wyłącznie o poprawe funkcjonowania tego.
Wogole to jest to kiepski temat do maudzenia i narzekania
Kolego uwierz mi na słowo.. Nie narzekam nic a nic i tylko sie cieszyć że cokolwiek dostałem. Ja za młody i zdrowy na jęczenie na cokolwiek tu ;) Czego innym tez tu brak to głębokiego oddechu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Pewnie multikonta Kryma to były heheheh .

Tobie pobyt na forum sie juz chyba powoli nudzi. Ogarnij beret albo wrocimy do poprzedniego stanu dopoki znowu z podkulonym ogonem nie przylecisz.
 

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2
W sumie namówiłeś mnie DoktorkuGreen tym bardziej że Gandi napisał że się nie pojawia od miecha na forum
-więc bon przyjmuję niech moja młoda sobie coś wybierze.

<lol> trochę namieszałem, ale chyba mi wybaczycie :]
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
W sumie namówiłeś mnie DoktorkuGreen tym bardziej że Gandi napisał że się nie pojawia od miecha na forum
-więc bon przyjmuję niech moja młoda sobie coś wybierze.

<lol> trochę namieszałem, ale chyba mi wybaczycie :]

Oczywiscie że tak. Moja od jakiegos czasu też wybiera. Jak twierdzi, to ona przeciez sobie wygrała i weź jej nie pozwól hehe. Daj lasce swojej a napewno sie ucieszy jak sobie cos sama znajdzie<joint>
A Gandi nie wie czy sie nie pojawia bo skąd biedny chłopina ma to wiedziec? Może jedynie sprawdzic czy sie logowała.
 

PanKomendant

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
143
Buchów
1
Moja ukochana dziekuje wszystkim za oddane na nią głosy, oraz obiecała w nagrodę dodać jakieś fajne zdjęcia ;)
PS. Jak można to chętnie wymienię się z kimś bonem na nasiona za bon do unikatowych bong. Jeszcze raz dzieki i pozdro z fartem, którego mi niestety na oucie braklo :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół