nasiona marihuany

[KONKURS] MISS# - Wiosna 2016

Wyszukiwarka Forumowa:

Miss Wiosny 2016


  • Łącznie głosujących
    59
  • Poll closed .

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Przypominam że zostało ostatnie 48h na zgłoszenia - we wtorek w godzinach popłudniowych ruszamy z ankietą, tak ze kto tam jeszcze chętny to ostatni dzwonek ;)

aaa i nagrody zostały minimalnie zwiększone - w miejsce bonów do seedshopów o wartość 250zł weszły bony o wartości 300zł
:)



:spalony:
 
Ostatnia edycja:

WódzWąskieOko

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2014
Postów
622
Buchów
1
_20160620_211311.JPG


_20160620_221222.JPG


_20160620_220616.JPG
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ankieta dodana.

Głosować mogą userzy ze stażem minimum 1 rok i 100 postami na koncie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja tam nie wiem, Gandi jest na wakacjach i nie ma czasu, rano prosil zeby dodac ankiete z warunkami jakie napisalem, nie wiedzialem ze ustalil wczesniej inne. W sumie to glosujcie jak uwazacie, przyjdzie Gandi to przejrzy glosy i usunie niewazne.

---------- Post Zaktualizowany 12:30 ---------- Data pierwszego postu 12:30 ----------

Cala reszta - przestancie tu spamowac, macie do tego oddzielny topik.
 
W

Wiedźma...

Guest

Victiorii odpadło 6 głosów i zostały jej 3 wiec...

1 miejsce oczywiscie kicia nawet nie sprawdzałam czy sa jakies niewazne
2 miejsce wiedźma 5gł
3 miejsce i po 4 głosy dokorgreen i pankomendant....
 
Ostatnia edycja:

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
1 miejsce oczywiscie kicia nawet nie sprawdzałam czy sa jakies niewazne
2 miejsce victoria -9
3 miejsce i po 5 głosów wiedźma i pankomendant.... (u wiedźmy jeden głos niewazny)
Gandi bedzie moneta pewnie trzaskał
Gandi wracaj!!!

Zawsze może wprowadzić ankietę dogrywkową lub po prostu nagrodzić dwie osoby ;). Co pewnie jest przewidziane. Wybaczcie za offtop.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zapomnialem zaglosowac, ale moja faworytka i tak poza podium.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Nie głosowałem bo przez jakiś czas nie wchodziłem w dział z konkursami pewnie ten głos gówno wart będzie bo moja kandydatka i tak już to wygrała wiadomo o kogo chodzi :D
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Siema, wróciłem z urlopu . . . sorrki ze zostawiłem tak konkurs (Napalam dzięki za puszczenie ankiety!) . . . nadrabiam zaległości i do końca dzisiejszego dnia będzie ogłoszenie wyników itd. . . . cierpliwości dajcie troche czasu . . .

apropo tej rozbieznoscia w regulaminie na temat kto może głosować zastanowię się jeszcze . . . bo przez pospiech wyszło takie niedopatrzenie . . . ale skłaniam się ku opcji ze głosy będą ważne tylko z kont ze stażem minimum 1 rok i 100 postami na koncie . . . wole żeby w ankietach głosy były ważne z kont userów którzy sa tu troche dłużej niż te pół roku i troche tu już napisali niż stosunkowo świeże konta . . .

To nic ze w regulamnie konkursu pisze inaczej . . . regulamin kopiowałem ze starego konursu i poprostu nie dopatrzyłem . . .

Tak jak mowie dajce troche czasu i do końca dzisiejszego dnia wszystko będzie jasne . . .
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Oficjalne ogłoszenie wyników<joint>




I miejsce - Kicia :3
- bon o wartości 400zł do headshopu (unikatowebonga.pl) + bon o wartości 300zł do seedshopu




II miejsce - Wiedźma... - bon o wartości 300zł do headshopu (unikatowebonga.pl) + bon o wartości 300zł do seedshopu





III miejsce - PanKomendant - bon o wartości 200zł do headshopu (unikatowebonga.pl) + bon o wartości 300zł do seedshopu



Kilka słów wytłumaczenia . . . po odjęciu nieważnych głosów o trzecie miesce walczyły 3 kandydatki mianowicie: Victoria (głos grzesia wazny - miał usunięte konto a to stary nasz forumowicz), DoktorGreen i PanKomendant - w losowaniu szczęście uśmiechnęło się do PanaKomendanta . . .







Uwaga!!!!<joint>
A teraz niespodzianka:running-around-smil - Moderatorzy wspólną decyzja postanowili że wszystkie panie które znalazły się za podium również dostaną nagrody a będą to bony do sklepów z nasionami o wartości 200zł



Nagrody powinny zostać przesłane na pw w przeciągu 72h



Dziekuje za zgłoszenia, oddane głosy, zabawe oraz gratuluje wygranym!!!!


ps. Jak już odbierzecie nagrody pochwalcie się fotką co tam wybraliście ;)






pozdro!!:spalony:
 
Ostatnia edycja:
W

Wiedźma...

Guest
Poszanowanko moderatorzy.... racja wszystkie panie zasłużyły... :)
Super rywalizacja...
Gratuluję... :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół