nasiona marihuany

Pomocy!!! Łosie

Wyszukiwarka Forumowa:

mateked

Member
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
7
Buchów
0
Witam serdecznie! Bylem dzis na spocie i spotkałem potężnego losia! Jest jakiś sposób na pozbycie sie ich(bo pewnie nie jest tylko jeden) teraz normalnie boje się tam isc ze.mnie stratuje bo chyba ma teraz sezon rozrodczy i może byc nerwowy.
 

Psychoanalityk

Active member
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
36
Buchów
0
O k***us łosia? Masz spota w jakimś parku narodowym hehe ja na twoim miejscu chodziłbym z jakimś pistoletem hukowym albo petardami bo tak w 4 oczy z bydlakiem stanąć to niewesoła akcja. Może porozstawiać pojemniki z olejem napędowym? Sam jestem ciekaw jaka jest skuteczna metoda na przerośnięte sarenki xD
 
K

kotmichau

Guest
To co na inna zwierzyne , ropa , proszki do prania i inne chemikalia , mocz , włosy powinno podziałać jeżeli zwierze nie jest przyzwyczajone do tych zapachów . Przed wejsciem na spota pochałasuj klaskanie , łamanie gałęzi a sam się spłoszy , bardziej sie boi ciebie niż ty jego ;] . Może nie PN a wystarczy jakiś podmokły teren , łosie często w takie miejsca chadzają , jedyna ucieczka to miedzy drzewa .
 
Ostatnia edycja:

mateked

Member
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
7
Buchów
0
To co na inna zwierzyne , ropa , proszki do prania i inne chemikalia , mocz , włosy powinno podziałać jeżeli zwierze nie jest przyzwyczajone do tych zapachów . Przed wejsciem na spota pochałasuj klaskanie , łamanie gałęzi a sam się spłoszy , bardziej sie boi ciebie niż ty jego ;] . Może nie PN a wystarczy jakiś podmokły teren , łosie często w takie miejsca chadzają , jedyna ucieczka to miedzy drzewa .

w ty problem ze na spota pojechałem moterem który dość
glosno chodzi a los pojawil sie minutę po przyjeździe i do tego zmierzał w moja stronę tak jak by chcial.mnie odstraszyć. Moze ma tam jakies mlode czy cos? Szkoda spota bo jest na prawdę dobry daleko od cywilizacji. Moze odpuścić i poszukać gdzie indziej? Czy walczyc jakoś z nim?
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Szkoda to mi łosia stary, jak go jakimis zapachami nie odstarszysz to odpusc, chyba go nie od***iesz/otrujesz dla miejscowki?
 
K

kotmichau

Guest
Nie masz problemu a go szukasz tak na prawde , raz spotkałeś łosia i nie chcesz tam wracać co najmniej smieszne , oczywistością jest że po lesie lub w innych miejscach chodzą zwierzęta i specjalnie dla ciebie ich nie przesiedlą .Ruszaj z przygotowaniami a przy wejsciu na spota po prostu wypatruj dla bezpieczeństwa , miałem okazje spotkać łosia/e na odległości max 10 m , bardziej przestraszony byłem przy kontaktach z dzikami , ale jak mówisz jeżeli mają okres godowy to wiadomo chormony szaleją i trzeba uważać.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Łosie są niegroźne. Nie zaatakują człowieka, mają wy***ane na nas.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Jak go zjesz, to "od***anie" usprawiedliwione, to tak moralnie :crazy:
 

Ibracadabra

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2010
Postów
70
Buchów
0
Może to Łoś Superktoś ;) spróbuj może Biotec, u mnie działał na sarny
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Skitraj sie w krzakach i jak go tylko usłyszysz obok, wychyl sie i zapie**** mu z partyzanta skuteczność 100%
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Panie up sam sie ***nij z partyzanta jakim zwierzeciem trzeba byc by wpasc na taki pomysl gratulacje i spojz na date ostatniego posta... looknij czy aktualne zanim cos napiszesz :) 5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół