nasiona marihuany

Ziomeczek na dołku ponad 10 krzaków

Wyszukiwarka Forumowa:

Komediant

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2014
Postów
570
Buchów
0
Siemanko panowie. Zawineli mi ziombla na dolek po tym jak wbili do niego na chawirke i znalezli uprawe, na ponad 10 krzakow. Mozecie mi poweidziec czy ziomek wyjdzie z tego bez odsiadki? Nie znaleli u niego nic oprocz tej oprawy, tzn zadnej wagi, zadnych woreczkow czy czego kolwiek co wskazywlaoby na trading. Wszystko co u ziombla zgarneli tlumaczyl ze hoduje na wlasny uzytek, nikomu tego nie goni i hoduje to juz od kilkunastu lat, wszystko na wlasny uzytek. Wedlug was ma jakies szanse na wyjscie bez szwanku jezeli nie udowodnia mu handlu ani niczego innego, tylko wlasny uzytek? pozdro z fartem
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Ma szanse, jak nie był karany i jest ogarnięty to nawet spore. A jak weźmie dobrego papuge to nawet pewne że go nie posadzą.
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Ważne czy znaleźli gotowy susz, czy są ślady poprzednich upraw, mógł mówić że to pierwsza uprawa, po co się przyznawać do czegokolwiek.
 

Komediant

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2014
Postów
570
Buchów
0
dzieki za odpowiedz ziomeczki. Znalezli u ziombla gotowy susz z poprzedniej uprawy, kilkaset gietow + scinka niedlugo miala byc nowych krzakow. Ziombel powiedzial ze nigdy nie sprzedawal, wszystko co mial i ma to jest tylko dla niego. Nigdy tez nie byl karany, nigdy nie siedzial za dolku za MJ. Duze sa szanse ze dostanie zawiasy jezeli nie udowodnia mu tradingu, jedynie to dzialanie na wlasna szkode (zazywanie bez rozprowadzania), mimo ze mial tego dosc pokazna sumke? W sumie okolo pol kilograma. Co myslicie o tekscie, ze zazywane i sadzone jest na potrzeby zdrowotne. Po takim tekscie mozna bardziej sie w***ac, trzeba jakies dowody dawac na co konkretnie? pozdrooo
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Zależy, ja bym akurat powiedział, że trenuje cięzko 8-9 razy w tygodniu i palenie to dla mnie jedyny ratunek, bez tego krótko śpię, cięzko zasypiam itp a prochów nie mam zamiaru brać. Bo to prawda :)
Dobra bajera to połwa sukcesu, papuga jak ogarnięty to też potrafi góry przenosic ;)
 
P

pozitiv

Guest
niech pali ostro głupa że źle zinterpretował ostatnią ustawę która weszła w życie podpisana przez jarka k.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
jak nie ma na niego nic ze gonil i zadnego swiadka to odpadaja mu juz paragrafy i musi leciec w to ze mu to pomaga i musi palic tyle ze jak juz siedzi w puszce to juz nie jest tak kolorowo. Prawda jest taka ze papuga to podstawa ale nie musi byc jakis wyszukany bo wnioski mozna napisac samemu (najlepiej mu pomóc i napisac je w jego imieniu przy konsultacji z jakims darmowym radca prawnym - skontaktuj sie z monarem oni maja jakis darmowych ) Powodzenia bo jak ktos sie o niego zatroszczy z wolki i troche podzwoni i pobiega to moze mu du*e uratować
po poskladaniu wnioskow dopiero do papugi zeby tylko stawil sie na sprawie i mial dostep do dokumentow prokuratury (ty tez teoretycznie mozesz miec ale adwokat bedzie musial je miec zaraz po wadze
 
S

songo_kan

Guest
Z tego co mi wiadomo to od tego roku kazdy ma prawo do papugi z urzedu nie wazne czy pokrzywdzony czy oskarżony. Wystarczy tylko napisac wniosek.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
Tak z ciekawości zapyta. W jaki sposób go namierzyli?
 

Komediant

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2014
Postów
570
Buchów
0
Domyslam sie ze ktos sie spruł i podpie****il ze moze cos miec na chawirce. Nikt nie wiedzial ze ziomek cokolwiek hoduje ale bylo wiadomo ze pali. Policja wpadla na chate nie pod pretekstem MJ tylko dopow czegos innego a znalezli to co mial. Nic poza MJ ziomek nigdy nie mial w lapach.

Czyli jest tez szansa ze uda sie ta sprawe zalatwic za friko bez kary? Jezeli nie za firko to moze ktos orientuje sie jakie sa koszta wyciagniecia czlowieka z przypalu MJ o hodowaniu i posiadaniu duzej ilosci? Pozdrooo
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
Domyslam sie ze ktos sie spruł i podpie****il ze moze cos miec na chawirce. Nikt nie wiedzial ze ziomek cokolwiek hoduje ale bylo wiadomo ze pali. Policja wpadla na chate nie pod pretekstem MJ tylko dopow czegos innego a znalezli to co mial. Nic poza MJ ziomek nigdy nie mial w lapach.

Czyli jest tez szansa ze uda sie ta sprawe zalatwic za friko bez kary? Jezeli nie za firko to moze ktos orientuje sie jakie sa koszta wyciagniecia czlowieka z przypalu MJ o hodowaniu i posiadaniu duzej ilosci? Pozdrooo

Jeśli ktoś się spruł że ma lub od niego ma to mu będą chcieli przydupcyć dilerkę i prokurator na pewno to zrobi ale akt. oskarżenia prokuratora bym się tak mocno nie przejmował to zwykli gońce między policją a sądem. Papuga to konieczność, kontakty, znajomość urzędasów, sądu, podobne orzeczenia w takich sprawach. Wie na ile i z kim może sobie pozwolić, to jedna wielka rodzina :) Ja myślę, że będą zawiasy, nawiązka dla monaru, grzywna, koszta sądowne, przepadek wszystkiego co zabrali bo będą wnioskować, że służyło do popełnienia przestępstwa. Być może zamiast grzywny prace społeczne - warto skorzystać jak jest możliwość bo tam już sie dogadasz... jak chcesz.
Tak czy siak nasrane w papierach obstawiam 3 na 5. Na to, że będzie bez wyroku nie licz bo machina ruszyła, na bardzo wczesnym etapie są możliwości... ale nie wiem czy kasowo byście temu podołali.

Jeszcze posiadanie kilkaset g tutaj debile posiłkują się danymi z interpolu i będą to już znaczne ilości, czytałem nawet gdzie mieli po 50g i były to znaczne ilości. Na spokojnie z głową i z papugą. Papudze się nie ściemnia, mówisz jak było
 
P

pozitiv

Guest
ale dostal zarzut i wyrok czy co ? nic mu nie zrobia, niech ogarnia pomoc co ma zrobic aby dostac tylko grzywne/mandat - niech sie nie boi bo tak jest ch***wy system i spoleczenstwo skonstruowane, ze strasza

---------- Post Zaktualizowany 18:52 ---------- Data pierwszego postu 18:51 ----------

"tylko dla siebie, tylko na wlasny uzytek, tylko dla mnie, ktos chory na raka prosil" - niech to powtarza milion razy i da rade
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak nie był karany i nic podzielonego w woreczkach na chacie nie miał,to zawiasy a jak jest bezrobotny,to prace społeczne.

Tylko,żeby mądrze gadał biegłym,psom,że chciał spróbować a tak to nie pali i nie pije alko:jocolor:,bo nasra sobie w papiery jeszcze bardziej,że był (wymaga przymusowego leczenia odwykowego/był leczony odwykowo) i go mogą na odwyk do monaru próbować przymusowo wysłać a jak się nie zgodzi to kryminał.:zombi:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół