nasiona marihuany

Jakie piwko polecacie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Ja od siebie polecę piwo koloru czarnego. Przede wszystkim Guiness'y i Hobgoblin. Jeśli lubisz stanowczą gorycz z wyczuwalną nutą gorzkiej czekolady to Hobgoblin przypasuje ci w 100%. Również uważam za plus znikomą ilość gazu. Nie zalewa tak żołądka jak np dębowe mocne albo karpackie super mocne, ale też nie jest jakieś mętne. W upalny dzień można wypić na łyka i nawet nie poleci gaz nosem :)
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Trochę droższe piwka - 4-8zł, ale raz na jakiś czas warto :) Atak Chmielu z PINTY, Lwówek Belg, Lwówek Jankes, - Wszystkie bardzo goryczkowe, ale ja akurat takie lubię. Ogólnie ostatnio piję tylko piwa regionalne, zupełnie inny smak, kolor i konsystencja piwa :)
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
mr asasin - perły chmielowe były dobre ale do czasu starej etykiety, nie wiem jak wczesniej ale sam gdzies od 2-3 sezonow przy spacerach tylko to pilem. ponoc wczesniej jeszcze lepsze byly ale ich nie bylo u mnie w sklepie hehe, obczajcie chmiel polski z żabki, w butli bez kaucji, bardzo dobre piwo, tak samo walkiria żabkowa w porownaniu do białego żywca - to żywiec smakuje wodą.
 

PlantaCP

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
56
Buchów
0
Z tanich piw to Namysłów, jak Perła się z***ała to stało się naturalnym następcą, tak na plener z ziomami akurat, bo w każdym sklepie stoi
 
C

cabino

Guest
mi tez jakos perly, namyslowy, lechy, tyskie i caly ten podobny shit juz dawno nie podchodzi. jak trza to wypije w gorace lato.
zdecydowanie wole jakiegos trybunała trojslodowego z browaru Sulimar Piotrków, maja tez serie Cornelius calkiem fajna, w cenie 3-4 zl a naperawde niezle piwka. zreszta jest wiele lokalnych smacznych piwek, a ludzie leca w ten shit komercyjny
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
lecą na komercję bo to dostępne w marketach. Ja też mógłbym pić tylko piwo z lokalnych browarów ale z dostępem słabo.
Z komercyjnych to perła czy żubr ale żubr to zależy... raz za***isty raz ch***wy nie wiem na jakiej zasadzie to działa :p
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ta od kiedy sie nadziałem na żubra wybitnie obleśnego do tego w środku lata nie z lodowy a maialem ochote na zimna gorycz - nie istnieje dla mnie ten bronx
 
O

old_school

Guest
wole perle

o tóż to :thumright: co prawda ostatnio staram się trochę zmienić nawyk ale wychodzę z założenia że aby nie dopadł efet yo-yo trzeba czasem nieco nagiąć zasad, a wtedy to właśnie z czystym sumienim mogę polecić perełkę niepasteryzowaną albo czarną gdyż to szlachetny trunek imho swej komercjalizacji
z niekomercyjnych browarów tradycyjnych wartym uwagi jest jescze maślak ale bardzo dawno już go nigdzie nie spotkałem
cheers :flower:
 

MonsterJoint

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2016
Postów
139
Buchów
0
Dobra perełka nigdy nie jest zła. A już wgl. na upalny dzień taką schłodzoną, chmielową przyjąć!
Do tematu piwa podchodzę w prosty sposób, jeśli nie piłeś nigdy sikaczy typu harnaś, stern, husarskie, to nie umiesz się delektować porządnym browarkiem.
Jeśli chodzi o piwka, które z czystym sercem mogę polecić, to zdecydowanie będzie to cała seria książęcych, piwo żywe (dostępne w każdym Piotrze i Pawle), bardzo delikatny aromat oraz smak, niecałe 4zł, a idealny na chwilę spokojnego odpoczynku.
Jeśli chodzi o trochę droższe, to jeszcze nie trafiłem na niesmacznego kormorana, znają się na rzeczy, ale też się cenią (i słusznie :D ), wystarczy porównać fortunkę śliwkową i śliwkę w piwie od kormorana, masz wrażenie, że fortuna jest na spirycie robiona, a przecież też swoje kosztuje.
Natomiast mój zdecydowany faworyt, prawdopodobnie najlepsze piwko, jakie w życiu spróbowałem, to liefman fruitesse. Nie wiem gdzie można w Polsce go dostać, ja go dorwałem w Holandii. Swoje kosztował, ale smak miał tak czysty, tak rześki, jakby ktoś wlał do piwka świeżo wyciśnięty sok z owoców leśnych, także zdecydowanie polecam chociażby na spróbę!
 

Kanabisowy

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
73
Buchów
1
Perła lub żubr zawsze zimne mam jak idę na spota. Kiedyś lubiłem dębowe ale za***iście się popsuło.
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Stern 9,2% z Żabki za 2,50. Tani i ryje beret. :lol3:
 

pablobini1

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2016
Postów
73
Buchów
0
Polecam Żywca Białego przenicznego.
Świetne lekkie piwko, orzeźwia, i pięknie wchodzi przy joinciku lub boniu.
 

MonsterJoint

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2016
Postów
139
Buchów
0
Stern 9,2% z Żabki za 2,50. Tani i ryje beret. :lol3:

Powiem Ci, że mocne piwka, jeśli są dobrze uwarzone, to są często lepsze od tych zwykłych. :D
Dla przykładu 8.6 Bavaria Oryginal, które ma 8,6 koni, ma bardzo czysty, mocny smak.
Najlepszy mocny browarek, który piłem w życiu, to Grolsch canon, ma 11,6% ale smak tak czysty, że nie powiedziałbyś, że jest więcej niż 6%, zero spirytu, a sam trunek ma bardzo intensywny smak, ciężki, przyjemny, rozgrzewający.
W lutym/marcu chciałbym kupić tactical nuclear penguin, 32%, jedno z najmocniejszych piw, jakie powstało. Warto sobie poczytać o sposobie jego wytwarzania oraz całym wyścigu pomiędzy BrewDog i Schorsbrau.
Jak spróbuje, to z pewnością zdam relację <piwofuck>

Swoją drogą, najmocniejsze piwo świata, to snake venom - 67,5%, jednak wszyscy uważają, iż dolewany jest do niego spiryt, co automatycznie usuwa go z listy browarów. W takim razie browar, który jest na pewno czystym piwem, bez dolewanego mocniejszego trunku i ma najwięcej koników, to End of History, 55% trunek. Wyprodukowano jedynie 12 butelek 330ml, każda po Ł500, dodatkowo każda butelka została wsadzona w... wypchaną wiewiórkę :lol3:
Z pewnością nawet po wypiciu całość się za***iście prezentowała :D
 
C

cabino

Guest
mialem okazje pic w lokalnej piwiarni piwo wlasnie o mocy 32%, byc moze bylo tam wlasnie o ktorym piszesz, moc osiagnieta przy uzyciu metody wymrazania, trudno nazwac to piwem, podano nam w kieliszkach (drogawe to było), 50ml zdecydowanie wystarczająca ilosc na raz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół