nasiona marihuany

Jakie piwko polecacie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Buntownik

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2016
Postów
89
Buchów
0
Ja polecam Łomże a w szczególności Łomże cytrynową, na nadchodzące ciepłe dni jak znalazł :)
 
P

pozitiv

Guest
brat ciotki zawsze wolal 100ml czystego spirytusu wlasnej roboty niz wszelakie inne trunki. i tak bylo. ani wina ani browara.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ostatnio piłem trybunał i jest wporzo, pozatym wchodzi namysłów kasztelan, okocim ale tylko puszkowy ewentualnie jeszcze łomża chmielowa... z browaru amber też dobre piwka wychodzą...generalnie żadko pijam masówe jak tyskacze czy lechy i inny chłam...stawiam na małe browary <piwofuck>
 
I

isilven

Guest
królewskie niepasteryzowane, królewskie, kasztelan niepasteryzowany
 
M

MrAssasin

Guest
Z tych tańszych piw szczerze polecam Perłę Chmielową. Mimo, że kosztuje 2 zł z groszami to smakowo dorównuje tym droższym piwom (mi bardziej smakuje niż te kraftowe chmielowe piwa po 9 zł).

Z droższych piw, a raczej Sahti bo to nie do końca piwo :D polecam Pintę Koniec Świata. Odpowiednio schłodzona jest przepyszna i zaskakuje człowieka szerokim wachlarzem smaków. Minusem jest to, że podana w niewłaściwej temperaturze traci sporo ze swoich walorów smakowych :/
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Z tańszych to Raciborskie Klasyczne i tak jak kolega wyżej Perła chmielowa, z tych droższych to Atak Chmielu i wszystkie Komesy oraz Primatory, ale uwaga, wszystkie mają ponad 8 koni, więc czepią głowę :sunny:
 
H

HCT

Guest
ja od niedawna jestem wielkim fanem pszenicznych :) z amberem i ciechanem na czele :)

te wszystkie perły, kasztelany itd mi sie chyba przepiły
 
O

old_school

Guest
perła niepasteryzowana, dziwne że już długo na rynku i naddal dobra kiedy bym się nie skusił
Piast jasny :freak:
Kureskie jasne pełne :freak:
Zipper też bywa dobry jak ktoś lubi z zielonych
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Perła miodowa i warka strong, lubię słodkie piwa. Najlepsze piwo jakie piłem to było Dojlidy żubr, niestety od kiedy Kompania Piwowarska trzyma łapę na tym Żubr jest coraz gorszy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół