nasiona marihuany

Zalegalizują medyczną marihuanę? Piotr Liroy-Marzec: wiem, że wszyscy są za tym projektem

Wyszukiwarka Forumowa:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Z rozmów z posłami PiS, PO i Nowoczesnej wiem, że wszyscy są za tym projektem. Jeżeli nie pojawią się żadne niespodzianki, mam nadzieję, że bardzo szybko będziemy to procedować. To bardzo ważne, ponieważ ludzie chorzy umierają nawet teraz, ktoś cierpi i chcielibyśmy, żeby osoby te miały dostęp do medycznej marihuany – mówił w „Poranku RDC” o legalizacji medycznej marihuany Piotr Liroy-Marzec z Kukiz’15.

Stworzenie rejestru lekarzy wykorzystujących w leczeniu marihuanę i umożliwienie jej uprawiania na podstawie zezwoleń Państwowej Inspekcji Farmaceutycznej – zakłada projekt ustawy dotyczący legalizacji medycznej marihuany, który złożył poseł Piotr Liroy-Marzec.

Jak powiedział gość RDC, sam ma nadzieję, że już niedługo medyczna marihuana będzie legalna. – W tej chwili jesteśmy po komisji ustawodawczej, która opiniowała to dobrze i projekt przesłano do marszałka Kuchcińskiego. W środę – podczas rozmowy z nim – zostałem poinformowany, że zostało to przekazane dalej. Liczę więc na to, że w przyszłym tygodniu dowiem się, czy odbędzie się drugie czytanie na komisji zdrowia, a potem pozostanie trzecie na sali sejmowej – tłumaczył.

Zaznaczył, że do osiągnięcia celu jest już coraz bliżej. – Nie ma się czego obawiać, to jest ustawa dla ludzi chorych i nic nie zmienia. Nie ingerujemy w rynek i nie dopuszczamy jakiegoś towaru do większej sprzedaży. Chodzi jedynie o ludzi chorych – ocenił Piotr Liroy Marzec.

„Wszyscy są za tym projektem”

Parlamentarzysta zwrócił uwagę, że wydaje mu się, iż każdy w parlamencie już jego projekt przeczytał i stąd wynikają pozytywne opinie, z jakimi się spotyka. – Z rozmów z posłami PiS, PO i Nowoczesnej wiem, że wszyscy są za tym projektem. Jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek, mam nadzieję, że bardzo szybko będziemy to procedować. To jest bardzo ważna rzecz, ponieważ ludzie chorzy umierają nawet teraz, ktoś cierpi i chcielibyśmy, żeby osoby te miały dostęp do medycznej marihuany – podkreślił polityk.

Marzec wspomniał też, że chodzi także o to, żeby instytucje naukowe mogły prowadzić badania nad medyczną marihuaną. – To jest bardzo istotne, choćby po to, żebyśmy wiedzieli do końca, co jest w składzie leków, które podajemy pacjentom i byśmy mogli zacząć odnosić sukcesy w ramach badań nad medyczną marihuaną. Dochodzi do śmiesznych sytuacji, że szef jednej z większych instytucji medycznych w kraju powiedział mi, że trzeba to najpierw przebadać. Śmieszne jest przypominać im, że medycznej marihuany w Polsce dzisiaj badać nie można – powiedział w „Poranku RDC” o legalizacji medycznej marihuany Piotr Liroy Marzec z Kukiz’15.


źródło www,rdc.pl
 
Z

Zenon

Guest
Liroy za dużo jara i już mu wali w łeb. Skąd może wiedzieć że wszyscy są ZA skoro na bank ze wszystkimi nie rozmawiał.
Jedynie co mnie cieszy że są LUDZIE którzy coś robią w tym kierunku a nie kończą na gadaniu.
Myślałem że ten projekt został zapomniany i już upchnięty gdzieś pomiędzy ustawami na samym dole.
Aczkolwiek może to być tylko przynęta i nic więcej.
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
kiedyś strasznie się jarałem każdą nowinką apropo legalizacji
teraz mam to w dupie. czy to będzie legalne czy nie i tak będę palił i tak będę sadził
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
zobaczycie legalne zioło jak pis jest u władzy a mi kaktus na ręce wyroście, chyba że jarek postawi sprawę jasno trzeba zalegalizować konopie bo przecież to nie z niej jest marihuana.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół