nasiona marihuany

Całkiem przyzwoite dowcipy

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Bhang

Guest
Wchodzi Polak do sauny, a tam siedzi sobie murzyn i pali grass.
-dajno dzialkę- mowi Polak
Czarny sprzedaje Polakowi dzialeczkę, który blyskawicznie ją wypala.
-oj murzyn, murzyn... ch***wy coś ten stuff. Wyjaralem i nic.
Murzyn sprzedaje następny gram. Polak spala i znówu niezadowolony.
-murzyn ja cię za***ie!!! Tyle zjarałem i nic!! Dawaj więcej. Po nastepnej dzialce Polak jest juz bardzo podk***iony.
-murzyn, prze***ałeś... teraz jak cię złapię to...
I zaczyna się gonitwa po saunie, murzyn ucieka z sany, biegnie po schodach, Polak za nim, do taksówki, Polak do drugiej, ciągle tuż za nim, wysiadają na lotnisku, murzyn bierze śmigłowiec, Polak awionetkę w pogoni za nim. Lądują gdzieś nad morzem, gdzie czarnuch wskakuje do motorówki i ucieka na wyspę. Polak nie dając za wygraną kradnie następną łódź. Na wyspie ani śladu po murzynie, a tymczasem zachciało się białemu srać. Kucnął, zaczyna, a nagle słyszy głos zza pleców:
-panie... w saunie sie nie sra...




Idzie 3 kolesi, jeden zjadł LSD , drugi SPEEDA, trzeci nabakany ZIELSKIEM. Nagle widzą przed sobą mur. Zaczynają się zastanawiać co zrobić z tym fantem. Koleś nakwaszony powiada: przeniknijmy go, drugi na speedowany: przeskoczmy go! Na to wszytko pan po Marihuanie: lepiej chodźmy coś zjeść ! :)))






Siedzi w lesie wilk i chce zapalić jointa. Nagle szybko wbiega zając i mówi:
-Wilku nie bądź głupi, maryha to świństwo, lepiej chodź pobiegamy
-Dobra
Zając z wilkiem biegają sobie po lesie i widzą jak lis chce wciągnąć setkę koki. Zajączek zaczął go przekonywać:
-Lisie koka to gówno, lepiej chodź pobiegamy
-Dobra
Biega zając, wilk i lis po lesie i widzą niedźwiedzia, który chce dać here po kablach. Zajączek widząc to powiedział:
-Niedźwiedź nie rób tego, hera cię zabije, lepiej chodź z nami pobiegaj
Niedźwiedź wstał i pizną zającem na drugi koniec lasu.
-Dlaczego to zrobiłeś ???- spytał się zdziwiony lis i wilk.
-Bo mam już go dosyć. W tamtym tygodniu zając też zjadł extaze i biegałem z nim cały dzień.









Siedzi wróbel na gałęzi i pali jointa. Przychodzi żaba i mówi:
-Wróbel daj przyjarać
-Spokix, masz. -Żaba się zjarała i poszła.
Później przychodzi krokodyl i mówi:
-Wróbel daj popalić
Na to wróbel: ŻABA TY JUŻ ku**a LEPIEJ NIE PAL
 
G

Guest

Guest
Zamotany Rycerz .

Jedzie sobie rycerz na koniu , patrzy a w oddali na skale siedzi naga kobieta ..

Jedzie jedzie i tak se myśli , jak bede koło niej przejeżdżał a ona zapyta dokąd pędzisz młody rycerzu ? , to ja odpowiem pędzę jak pędzę ale bym poruchał ! ...

On koło niej przejeżdża , a ona nic !

Zatrzymał się i mysli co się stało , morze mam brudnego konia , więc szybko wyczyścił konia i nawraca ,...

Jedzie jedzie i tak se myśli , jak bede koło niej przejeżdżał a ona zapyta dokad pędzisz młody rycerzu ? , to ja odpowiem pędzę jak pędzę ale bym poruchał ! ...

On koło niej przejeżdża , a ona nić !

Zatrzymał sie i myśli co sie stało , morze mam brudną kopie ? , więc szybko wyczyścił kopie i nawraca ...

Jedzie jedzie i tak se myśli , jak bede koło niej przejeżdżał a ona zapyta dokąd pędzisz młody rycerzu ? , to ja odpowiem pędzę jak pędzę ale bym poruchał ! ...

On koło niej przejeżdża , a ona nic !

Zatrzymał się i mysli co się stało , morze mam brudną zbroję , więc szybko wyczyścił zbroje i nawraca ,...

Jedzie jedzie i tak se myśli , jak bede koło niej przejeżdżał a ona zapyta dokąd pędzisz młody rycerzu ? , to ja odpowiem pędzę jak pędzę ale bym poruchał ! ...

On koło niej przejeżdża , a ona do niego poruchał byś młody rycerzu ? , a on .. ruchać jak ruchać ale tu trzeba pędzić ... :lol3:



Taki sobie ehheheh .
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Krym, ale z "morze" to do***ałeś jak łysy warkoczem o kant kuli :freak:
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Mamy lato, więc dla zwiększenia absu****ności tego tematu postanowiłem opowiedzieć wam dowcip o zimie!

Przychodzą indianie do namiotu wielce zasłużonego szamana. Mistrzu wiedzy tajemnej powiedz nam jaka w tym roku będzie zima?
Szaman odpowiada, w tym roku to będzie zima stulecia, zapowiada się na prawdę srogi mróz, pomrze sporo dzieci, tak mi duchy przodków obwieściły. Indnianie poszli za radą swego mentora wycieli pół lasu, nazbierali drewna na opał, przygotowali się solidnie jak na dobrych indian przystało. Nadeszła pora zimowa, śnieg nie spadł, mrozów nie było nawet lekko nie przymroziło. Indianie poszli z pretensjami do szamana, na co szaman odpowiedział, że zaszła pomyłka i skontaktował się z przewrotnymi bytami i żle odczytał przesłanie. Plęmię uznało, że raz pomylić to każdy się może nawet szaman. Pytają więc ponownie jaka w tymże roku będzie zima? Szaman zapewnia, że w tymże roku wszystkie przesłanki wskazują, że zimia będzie tęga, zmrozi wszystkie rzeki nawet te największe przygotujcie się bo w tym roku jestem nie omylny. Duchy przodków nie kłamią. Indianie poszli więc za radą swego duchowego przewodnika, wycieli las, przygotowali się do zimy porządnie. Nadszedł czas zimowy, mrozy nie wystąpiły, snieg nawet nie popruszył. Udali się więc ponownie z pretensjami. Oznajmili, że jak w tym roku szaman się pomyli, to nie ujdzie z życiem i dosięgnie go najwysza z plemiennych kar. Zrozpaczony szaman udał się do wielkiego miasta, aby zasięgnąć porady w instytucie meterologicznym. Pyta więc naukowców jaka w tymże roku, będzie zima? Meteorolodzy przewidują czarny scenariusz, będzie zima stulecia to pewne dajemy gwarancje. Szaman zaciekawiony ich metodami pyta, skąd wiecie, że będzie aż tak sroga zima? No więc naukowcy obwieszczją: zima sroga będzie bo rdzenne indianśkie plemiona to już od dwóch lat lasy wycinają i drzewo na opał zbierają...
 
G

Guest

Guest
Putin , Duda i Obama trafili do pana Boga na audiencje by zadać Bogu po jednym pytaniu .
..

Pierwszy sadzi Obama i pyta panie Boże kiedy Mój kraj bedzie żył długo szczęśliwie i w dostatku..?
Bóg paczy paczy na Baraka i po chwili odpowiada , na pewno nie za twojej kadencji Barak obwiesił głowe i odszedł ..

Drugi sadzi Putin i pyta panie Boze kiedy mój kraj będzie żył długo szczesliwie i w dostatku ...?
Bóg paczy paczy paczy i po chwili odpowiada , na pewno nie za twojej kadencji , Wałodia obwiesił głowe i odszedł .

Trzeci sadzi Duda i pyta panie Boze kochany pzrenajświetrzy w niebie, kiedy mój kraj będzie żył długo i w dostatku ..?
Bóg paczy paczy z niedowierzaniem i po chwili namysłu odpowiada na pewno nie za mojej kadencji ...
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Ojciec podejrzewa syna o branie narkotyków. W nocy zakrada się do jego pokoju i przeszukuje mu spodnie.
W kieszeniach znalazł woreczek z jakimś białym proszkiem, no to pomyślał że sprawdzi co to syn tam bierze.

Idzie do łazienki, zamyka sie i wciąga pierwszą działke.
Czeka na efekty no i nic, tylko pociemniało, pojaśniało ...i nic.

Pomyślał że pewnie za mało wziął to *** drugą działke.
i znowu to samo, pociemniało, pojaśniało ...i nic.

Pomyślał "no nie działa chujostwo", ale uznał że spróbuje jeszcze raz.

i znowu, pociemniało, pojaśniało ...i nic.

Zdenerwowany już miał brać kolejną porcje ale przerywa mu krzyk żony

- Andrzej! Co ty tam robisz?
- Nic. Golę się - odpowiada
- Ale ku**a trzy dni?!

-----------------------------------------

Dwóch narkomanów gotuje kompot w wielkim garze. To jeden zamiesza chochlą, to drugi... Nagle jeden pyta:
- Ty, a co by było, jakbym ja sobie ten cały gar naraz zapodał?
- Weź przestań stary. Poszłaby ci krew z uszu, z oczu, z dupy, na twarzy pojawiłyby ci się krwawe ślady i ogólnie prze***ana sprawa....
- Taki mocny towar?
- Nie, tak bym ci tą chochlą wpie****ił...
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Policja złapała dwóch handlarzy narkotyków i zaprowadziła ich przed Sąd.
Sędzia: Wiecie, co, chłopaki? Wyglądacie mi generalnie na porządnych, więc dam wam jedną szansę. Wypuszczę was, ale pod warunkiem, że przekonacie kilka osób, aby przestały brać narkotyki. No więc już idźcie i jutro stawcie się u mnie i powiedzcie mi o swoich dokonaniach.
Nazajutrz obaj przychodzą.
- No i jak? - pyta sędzia pierwszego z nich.
- Udało mi się 7 ludzi odciągnąć od narkotyków.
- O, to nieźle, a w jaki sposób to zrobiłeś?
- No... narysowałem im dwa kolka - "O" i "o". Jedno większe, drugie mniejsze. No i wytłumaczyłem im, że to większe to jest mózg człowieka, który nie bierze, a to mniejsze to mózg człowieka, który ćpa.
- No to bardzo sprytnie. To zgodnie z umową jesteś wolny. A ty? Ilu ludzi przekonałeś? - zwraca się do drugiego.
- 75 osób.
- Ile?! A w jaki sposób?!
- No bardzo podobnie jak kolega. Też narysowałem im dwa kółka - "o" i "O" i powiedziałem, że to mniejsze to jest ich odbyt zanim trafią za narkotyki do pudła..
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
W gabinecie Jasnowidza rozlega się pukanie do drzwi.
Kto tam? pyta Jasnowidz.
A w dupie z takim jasowidzem rozległo się za drzwiami.
 
G

Guest

Guest
Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami).
Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj.
- Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają.
Wchodzi i wychodzi Żyd:
- Wszystkie takie same nie mam pojęcia.
... Wchodzi i wychodzi Murzyn:
- Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia.
Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi:
- Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna.
- Skąd wiesz?
- Wszedłem i powiedziałem \"hi Hitler\". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
- Puk, puk!
- Kto tam?
- Satanista.
- nie wierzę!!
- Jak Boga kocham!!!
 
O

old_school

Guest
jakoś nie załapaliście tego dowcipu to zmieniam na tematyczny aby siary nie było... :p

Stary hipis trafił do piekła po śmierci.
Otwierają się wrota, a tu całe łany konopi indyjskich.
Napalony biegnie, krzyczy ze szczęścia i łapczywie rwie najtłustsze górne topy.
Nagle słyszy srogi głos diabła:
- No i po co rwiesz głupi, jak tam pełno narwane!
Patrzy, a tam faktycznie pełno świeżego palenia.
No to biegnie i zaczyna przerzucać, przekładać, przekręcać żeby schło.
A tu diabeł:
- I po co to suszysz, jak już tam już wysuszone!
I rzeczywiście.
No to stary hipis podbiega i zaczyna skręcać lolki łapczywie jeden po drugim, każdy wiekszy od poprzedniego.
Kręci, skręca a na to diabeł:
- I na co to kręcisz, jak tam tyle naskręcane!
Hipster patrzy, a tu góry gotowych bluntów!
Sięga po największego i krzyczy do diabła:
- Lucek! Masz ognia?
Na co diabeł nie mogąc się powstrzymać od ironicznego śmiechu:
- Byłby ogień, to byłby raj!

edit:
bo happy end musi być :freak:

Hipis wzrusza ramionami i ryczy do Lucyfera:
- Diabeł! Nie sraj żarem! Zjedz skręta bez strachu...
 
Ostatnia edycja:

JUJA_THC

Member
Rejestracja
Lut 20, 2006
Postów
15
Buchów
0
Idzie ulicą hipis, a tu nagle pojawia się wróżka i mówi:
– Mogę spełnić Twoje dwa życzenia. Jakie jest pierwsze?
– Chciałbym jointa, który nigdy się nie skończy! – woła hipis.
Wróżka spełnia życzenie i pojawia się wielki joint. Hipis zaczyna palić, zaciąga się raz, drugi, trzeci, a jointa wcale nie ubywa.
– No dobrze, to teraz drugie życzenie.
– To takie wspaniałe! – krzyczy hipis – daj mi jeszcze jednego!

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:54 ----------

Nad rzeką siedzi krowa i pali trawę. Podpływa do niej bóbr, wychodzi na brzeg i pyta:
– Krowa, co robisz?
– Aa, palę sobie i jest fajnie.
– Daj bucha, jeszcze nigdy nie paliłem…
– Jasne! Trzymaj, brachu.
Bóbr bierze macha i od razu wypuszcza.
– Stary, nie tak! Wiesz co… weź bucha, przepłyń kawałek w dół rzeki, wróć tu i dopiero wypuść powietrze.
Bóbr się zaciąga, płynie pod wodą, po chwili wychodzi na drugim brzegu, kładzie się na trawie i czuje klimat. Podchodzi do niego hipopotam.
– Te, bóbr, co robisz?
– Palę trawę z krową.
– Dajcie trochę, też chcę…
– Popłyń tam i poproś krowę.
Hipcio płynie kawałek w górę rzeki, wychodzi na brzeg, a krowa widząc go wrzeszczy:
– BÓBR, ku**a, WYPUŚĆ POWIETRZE!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół