nasiona marihuany

Co cię cieszy, z czego jesteś dumny i zadowolony?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Temat bliźniak tematu ,,co cie wk***ia irytuje,, iż jest to mojego pomysłu temat ,prosił bym o same pozytywne posty. Zaczne ja. Dumny jestem z siebie ,z mojej kobiety ktoro bardzo kocham. Z dzieci narazie też jestem dumny. I ciesze sie z tego ze jestem Polakiem i dobrze mi na polskiej ziemi. Cieszę się że jest miejsce jak te forum, które umożliwia mi spotkanie i poznanie osób z takim samym zainteresowaniem jakim jest uprawa i spożywanie Mj . Dumny jestem z napalma i jego pie****onym zasadom ktore mnie pasują. Dumny jestem ze na forum sa osoby które potrafią sie dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Rozczulilem sie deko bo jakoś brakuje tu na naszym forum tego z czego jesteśmy dumni ,zadowoleni itd. Apage niech szatan naszcza na golasa i reszty fałszywego barachla.
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
O proszę wczoraj własnie myślałem czego nie ma takiego tematu, a tu proszę Dragon pomyślał podobnie ;)


Cieszy mnie fakt że zbliża się Outdoorek w bardzo szybkim tempie. W sumie czekałem na to od października :D
 
G

Guest

Guest
Cieszy mnie ten topik , jestem dumny ze to ty go postawiłeś i jestem zadowolony ze cię znam .. :)
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
wiosna, mnie wiosna cieszy!
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
Cieszy mnie początek nowego życia w weg - boxie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Żyje outdoorkiem od początku wiosny tylko o tym myślę iii tak już kilka lat.. Czy to może miłość?hehe
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
ja jestem dumny z tego że niejednokrotnie pokonałem problemy.
sami wiecie, te duże i te małe. dzięki temu mam siłę żeby ewentualnie pokonać następne.
co mnie cieszy? jestem zdrowy, mam prace i hobby :)
 

Szacunek Kobiet Ulicy

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2011
Postów
101
Buchów
0
Ciesze sie ze zaczyna sie sezon
A dumny jestem z bycia Polakiem,jak chyba każdy patriota w tych trudnych czasach
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,837
Odznaki
5
Cieszy mnie moja praca, a dumny jestem z siebie :smokee:
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Naumiałem się być dumny z tego,że do dnia dzisiejszego zrzuciłem 42 kg fatu<lol>
A cieszy mnie fakt,że mam z kim dzielić radość.
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Cieszy mnie to że w końcu rzuciłem pracę która zajmowała mi większość mojego życia i jestem dumny że zrezygnowałem z lepszych zarobków na rzecz czasu dla rodziny, czasu na hobby którym jest MJ i ogólnie na życie które mijało zbyt szybko i przeciekało przez palce właśnie przez pracę ale teraz już wiem że pieniądze szczęścia nie dają a ile by ich nie było to i tak wydaje się za mało. 'Żyć nie Mieć'
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Z córki przede wszystkim

tez ze robię co lubię,i zbytnio nic nie brakuje to ważne

znów się na***ałem,out się zaczyna to tez ważne

w weekend pojadę w las,rozpalę ognisko,zrobię szałas,rozpalę bonietko i tez będę mordę cieszył

pozdro,kopcie doły zbliża się czas
 

JedenOsiemL

Active member
Rejestracja
Sty 21, 2016
Postów
43
Buchów
0
Cieszy mnie jak dzień jest ciepły i słoneczny odrazu inne nastawienie ,samopoczucie,humor,powodów do dumy nie mam,zadowolony z tego,ze jestem zdrowy i mogę normalnie funkcjonować .
 
C

chrabonszcz

Guest



do tematu: cieszę się, że wiem, kto mi koło dupy robi
 
Ostatnia edycja:

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
h*j że dziś niedziela i zamiast odpoczywać zapie****am w polu od samego rana, ale cieszę sie ze nic się nie popsuło a pryzma z siano kiszonki stoi jak stać powinna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół