nasiona marihuany

Co cię cieszy, z czego jesteś dumny i zadowolony?

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Cieszy mnie to że tu jestem<joint> Cieszy mnie to że udało mi się wygrać paczkę z OS'a(będzie siane<peace>) Cieszy mnie to że mogę robić coś co sprawia mi przyjemność:queen:
 
L

Lord of Old School

Guest
Ciesze się, że psychika mi się prawie unormowała ogólnie ciesze sie waszym szczęściem.

Ps.Jestem empatą xDDDDDDDDDDD
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Sklep otwierają zaraz to nie ma sensu żebyś szedł do domu:freak:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Cieszy mnie, ze w tygodniu znalazlem na chodniku 5 funa a dzsiaj 20, wiec nie jest zle :dancee:
 
Ostatnia edycja:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Ja się cieszę, że nie logując się od roku to i tak czuję się tu jak w domu. Niech # żyję na wieki ! od gimbazy aż do starości.
 
U

Usunięty 58869

Guest
Cieszy mnie, ze w tygodniu znalazlem na chodniku 5 funa a dzsiaj 20, wiec nie jest zle :dancee:

brawo, ja ostatnio znalazłem 20 euro i kupiłem sobie żywe drzewko choinkę na wiosnę ją w lesie posadzę ;)
... z drugiej strony to nie korzyść stratnego czyli nieszczęsliwego*


*nowapolszczyzna...
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ja znalazłem 20 zł w sklepie z alkoholem też cieszy bo poszło na ten właśnie alkohol :).

Co do wysadzania choinek to nie ma sensu bo się nie przyjmie, są szanse ale w przydomowym ogrodzie i ciągłe podlewanie.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Cieszy mnie to forum, cieszy mnie moja robota. Cieszą mnie kawały o teściowych a w szczególności wk***ienie teściowej na jej twarzy <joint>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jestem zadowolony, ze Lidl UK przyjął moją reklamację bez potrzeby okazania paragonu, którego nie posiadalem.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Cieszy mnie to, ze wrocilem do kraju,
Ciesze sie, ze do wiosny coraz blizej,
Cieszy mnie, ze jest co palic,
Cieszy mnie, ze jest to forum :smokee:
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Temat trochę zapomniany :sunny: w przeciwieństwie do żali.

Pochwalę się, że jestem naprawdę dumny z tego, że mimo może nie tyle zapaści, co widocznego spowolnienia w branży w której pracuje w marcu i kwietniu, udało mi się (oczywiście nie samemu, ale z pomocą liderów) nie tylko nikogo nie wysyłać na przymusowe urlopy, ani tym bardziej zwalniac z pracy, ale też zachować przeciętny poziom wynagrodzeń za te dwa miesiące na poziomie miesięcy poprzednich. Cieszy mnie wchuj, że ludzie z mojego projektu nie muszą się martwić o to, czy będą mieli z czego zapłacić rachunki.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jestem dumny bo mój syn dziś pierwszy raz powiedział "siema" i zaczął się bezustannie witać z każdym kogo dziś zobaczył. ***aniutki witał się nawet z zabawkami - mówił "siema" i ściskał łapki pluszowych przyjaciół haha.

"Siema" to jego trzecie świadome słowo wykluczając "mama", "tata". Wcześniej było "pić" i "sigu"(siku).. :good:

---------- Post Zaktualizowany 22:01 ---------- Data pierwszego postu 22:00 ----------

Aaaa no i wolne w robocie dziś dostałem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół